Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vtipy, fóry atd....

Goto down 
+4
sidius
Kitik
Maashi
LudekT
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:22 am

Sloni sehnali pytlík marihuany.
Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně povídá:
"Frajeři, jsme v prdeli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem brko?"
Tak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá...
Za půl hodinky se ježek přikutálí, vychechtaný, nohama vzhůru
a po marjánce ani pára.
"Ježku, ty zmrde, kde je naše tráva?!"
Ježek jen pootevře oči a říká:
"Táhněte do prdele, šedý mraky, chci se opalovat!!!!!"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:25 am

Příjde manželský pár do čínské restaurace.
Usadí se, přiběhne čísnice:
"Co si dáte? Máme kočičí nožičky, psí steaky... "
Žena se zhrozí: "Ježkovy voči!"
"Výborná volba madam"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 12:59 pm

Kapitán vyučuje policejní nováčky matiku.

"5-7+2=0, chápete?" ptá se.
Nováčci samozřejmě nechápou.
"Dobrá, vysvětlíme si to na příkladu - v autobuse jede 5 policistů, 7 vystoupí. Kolik policistů musí nastoupit, aby v autobuse nikdo nebyl?"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 2:25 pm

Pravdivé historky o pitomcích mezi námi.

Pitomec č. 1
Při studiu medicíny pracuji na částečný úvazek také v poradně toxikologického střediska. Je to nedávno, co volala nějaká žena, která přistihla dcerku při pojídání mravenců. S nonšalancí sobě vlastní jsem jí odvětil, že mravenci nemůžou její holčičce nijak ublížit, takže s ní do špitálu jezdit nemusí. Dáma se uklidnila a před rozloučením mi prozradila, že dala své holčičce pro jistotu vypít prostředek pro hubení mravenců. "Volejte záchranku! Okamžitě!" zařval jsem do telefonu.

Pitomec č. 2
Je to pár let, co se jeden letištní zaměstnanec firmy Boeing rozhodl ukrást záchranný člun z Jumbo Jetu. Byl celý nadšený, když se mu jeho plán podařil a on člun donesl bez problémů domů. Nazítří se hned vydal na řeku, že si člun vyzkouší. Nafoukl jej a bezstarostně se začal projíždět po vodě. Jaké bylo ale jeho překvapení, když se nad ním z ničeho nic objevil vrtulník Pobřežní stráže a žabí muži vytáhli nešťastníka do helikoptéry! Až po přistání se dozvěděl, že vrtulník pro něj vystartoval proto, že jeho člun po nafouknutí aktivoval svou tísňovou vysílačku. Samozřejmě, druhý den už dotyčný u Boeingu nepracoval.

Pitomec č. 3 - Pravdivá historka ze San Franciska
Jeden muž se rozhodl vyloupit banku. Vešel do pobočky Bank of America a na papír napsal: "todle je přepadeňý. Dejte my všecky prachi do taški." Jenže jak tak stál ve frontě před okénkem a čekal, až bude moci svůj vzkaz podat bankovní úřednici, přepadly jej pochyby. Co když někdo viděl, jak p íšu ten vzkaz? Mo žná už zavolal poldy a ti tady budou dřív, než já se k tomu okýnku vůbec dostanu? Zmítán nejistotou opustil raději pobočku a zamířil přes ulici k filiálce banky Wells Fargo. Zde trpělivě vystál frontu a když na něj přišla řada, podal svůj papírek dívce za přepážkou. Při pohledu na jeho pravopisné chyby se úřednice v duchu pousmála a řekla si, že lupič asi nebude patřit k nejbystřejším. Proto mu s klidem vysvětlila, že mu peníze dát nemůže, protože si podal žádost na blanketu Bank of America. Takže se musí rozhodnout - buď své požadavky napíše na papíru firmy Wells Fargo, nebo se vrátí zpět do Bank of America. "OK, " zamumlal zmatený bandita a odešel. O pár minut ho zatknuli. Čekal ve frontě v pobočce Bank of America.

Pitomec č. 4
Automatický radar zaznamenal u jednoho projíždějícího vozu překročení povolené rychlosti a vyfotografoval auto i s poznávací značkou. Nic netušící řidič dostal o několik dní později z policejního okrsku dopis, v němž byla fotografie jeho auta a složenka na 40 dolarů. Místo placení poslal vypečený šofér policistům fotografii čtyř desetidolarovek. O několik dní později dostal z policie opět dopis. Tentokrát v něm nebyla složenka, ale jenom fotografie, na které byla masivní železná pouta. Řidič požadovanou částku odeslal okamžitě.

Pitomec č. 5
Do malého koloniálu vešel mladý muž, namířil na starého prodavače brokovnici s upilovanou hlavní a řekl si o všechny peníze z pokladny. Když mu prodavač peníze do tašky vložil, lupič zahlédl za jeho zády láhev skotské a dostal na ni chuť. Stařík však skotskou odmítl vydat s tím, že mladíkovi ještě není jednadvacet. Lupič řekl, že mu jednadvacet bylo už dávno, ale prodavač opakoval, že mu nevěří. Rozčilený mladík sáhl do kapsy pro řidičák a vrazil ho prodavači před oči. "Tady si to přečti, dědku! Mně už bude třiadvacet!" řval na prodavače. Starý pán si pečlivě ověřil, zda bandita muví pravdu, potom sáhl za sebe a láhev whisky změnila majitele. Hned nato mladík uprchl. Prodavač okamžitě zatelefonoval na policii a oznámil jim jméno a bydliště pachatele. Lupič byl zatčen o dvě hodiny později.

Pitomec č. 6
Páreček grázlů vrazil do obchodu. Každý mával nervózně pistolí a první z nich na vyděšené prodavače hulákal: "Nikdo ani hnout!" Když se pohnul jeho parťák, kamarád jej bez milosti zastřelil.

Pitomec č. 7 - Z Arkansasu
Jeden chlapík si chtěl lacino obstarat nějaké pití. Usoudil, že nejrychlejší bude, když velkým kamenem, který ležel pod chodníkem, rozbije výlohu obchodu s lihovinami, vezme první láhev a uteče. Jak se rozhodl, tak učinil. Zvedl šutrák a mrštil jej do výkladu. Kámen se však odrazil, pobertu udeřil do hlavy a ten v bezvědomí padnul na zem. Výloha byla totiž z plexiskla. K chlápkově smůle byla navíc celá příhoda zaznamenána videokamerou.

Pitomec č. 8 - Černá kronika Ann Arborové
Do Burger Kingu ve městě Ypsilanti v Michiganu vešel ve 12.50 hod. neznámý muž, vytáhl pistoli a žádal vydání tržby. Prodavač klidně odvětil, že bez objednávky jídla nemůže pokladnu otevřít. Lupič si tedy objednal dva koláče, ale prodavač mu oznámil, že je mu velmi líto, neboť koláče byly k snídani a už došly. Zklamaný bandita se otočil a se zlostným prásknutím dveří odešel.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 4:53 pm

LudekT napsal:
Tak tento je opravdu hustej Laughing

Hippie nastoupí do autobusu a všimne si že tam sedí krásná mladá jeptiška. Přisedne k ní a po chvíli se jí zeptá jestli by s ním chtěla mít sex.
' Ne' odpoví jeptiška.'Jsem zasnoubená Bohu'.
Potom vstane a vystoupí na příští zastávce.
Řidič autobusu zaslechne tuto konverzaci a zavolá mladého hippie.
'Já ti poradím, jak ji dostat.
Ona se chodí modlit každou noc na hřbitov.
Převlékni se do nějakého bílého hávu s kapucí, přidělej si plnovous a řekni jí že jsi Bůh.'
Hippie se rozhodne že to zkusí a čeká na hřbitove ještě ten večer.
'Já jsem Bůh a musíš mít se mnou sex!', řekne mladé jeptišce a ta bez váhání souhlasí.
'Bože, prosím ale pouze anální sex, protože jsem slíbila představené, že navždy zůstanu panna.'
Hippie souhlasí a zneužije ji.
Když je po všem, sundá si kapuci a plnovous a vítězně hlásí :
'Ha, ha, ha, já jsem hippie!'
Jeptiška si sundá čepec.
'Ha, ha, ha, já jsem autobusák!'

Very Happy:D:D lol! tendle je fakt hustej
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:08 pm

Mladá rodinka s pětiletým děvčátkem se nastěhovala do domu vedle parcely, kde se stavěl nový dům. Děvčátko se přirozeně začalo zajímat o vše, co dělo v sousedství a začala si povídat se zedníky. Motala se mezi nimi, kteří měli zlaté srdce a prakticky si ji adoptovali jako talisman.Povídali si s ní, když měli svačinu nebo oběd a občas jí dali drobné práce, aby jí poskytli pocit důležitosti. Dokonce dali dítěti i pracovní rukavice a přilbu, což ji strašně těšilo.
Na konci prvního týdne jí dali obálku s nějakými drobnými jako plat. Dítě vzalo výplatu pyšně domů a maminka jí navrhla, aby otevřeli na její jméno účet v bance.
Paní v bance byla velmi nadšená, když jí děvčátko vykládalo o svojí "práci" na stavbě a že za to má dokonce i "výplatu":
"Určitě jsi pracovala velmi těžce, když jsi tohle všechno vydělala" poznamenala s úsměvem.
Děvčátko: "Ano, dělala jsem s Jožinem, Mirkem a Dušanem, budujeme Velikánský dům!"
"Bože můj", pokračovala paní "A budeš na stavbě dělat i příští týden?"
Dítě se zamyslelo a potom vážně prohlásilo:
"Myslím, že ano .... za předpokladu, že ti čuráci ze Stavebnin dodají cihly.."
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:10 pm

Učitelka vysvětluje dětem rozdíl mez škodou a katastrofou. : Škoda je děti, kdy o něco přijdete - třeba když vám pojdou králíci nebo kočka. A katastrofa ... no to je třeba když se zřítí letadlo s ministry a poslanci .
Do třídy vstoupí inspektor - a chce vědět co děti probírají. Vyvolá Pepíčka : Prosím katastrofa je, když spadne letadlo plné ministrů a poslanců. Ale není to škoda. Škoda je když nám chcípnou králíci ...
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 3:48 pm

Hej no tych nasich ministrou by fakt nebola skoda Laughing
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:04 pm

Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet ten sex, jak to mám udělat?"
Bill: "No synku, vezmeš si z mé garáže to nejlepší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejlepší restaurace ve městě, po večeři vezmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh kolem jezera, cestou koupíš největší kytici květů jakou budou prodávat a nakonec objednáš v hotelu Plaza prezidentské apartmá a tam se ti děvče podvolí."
Syn: "Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky a čtení poezie za měsíčního svitu?"
Bill mávne rukou: "Synu, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo!"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:05 pm

Dvě slečny hrají golf. Jedné se povede dlouhý odpal, ale když se míček blíží k zemi, slečna ztuhne. Trefila totiž přesně směrem na čtveřici pánů, hrajících na vedlejší jamce.
A vskutku, jednoho z nich míček zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi, zkroucen s rukama vraženýma do rozkroku.
Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, a slečna nabízí pomoc.
On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeutka. Že se vyzná.
Postižený tedy rezignuje. Slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne oběma rukama masírovat. Po pár minutách se ptá, jak se pán cítí.
"Jo, je to paráda, hrozně příjemné. Ale ten trefenej palec mě pořád pekelně bolí!"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:07 pm

Potkají se dva medvědi
jeden říká druhému - mě už to s tou mojí starou nebaví dělat, je to pořád stejný !
druhý povídá - máš pravdu už mě to taky nebaví !
tak se domluví, že by to mohli zkusit spolu, že to bude změna, zalezou tedy do křoví a užívají si, náhle kolem běží zajíc , medvědi se leknou, že zajíc to rozkecá po lese a tak se domluvěj, že ho musej chytit a sežrat. Honěj ho po lese, ale nemůžou ho najít, nakonec přiběhnou k rybníku -
třeba se schoval do vody povídaj, tak zažnou tlapama prohrabávat vodu. Chytí kapra a ptaj se ho jestli neviděl zajíce, kapr povídá - NEVIDĚL - a koukejte mě hodit zpátky vy dva buzeranti.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:07 pm

Přijde dáma do luxusní restaurace a objedná si šneky v ulitách.
Vezme prvního, vysrkne ho.
Vezme druhého, vysrkne ho.
U třetího srká a srká a nic!
Tak mrkne dovnitř do ulity, tam stojí nahatý šnek, nohy i ruce zapřené o stěny ulity, vystrčeného pindíka a křičí:
"Jóó, kotě, ještě, ještě..."
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:10 pm

Poslanec, který opilý na přechodu pro chodce srazil dva lidi, se na soudu o přestávce ptá soudce, jaký verdikt Může očekávat. Soudce odpovídá: "No, ten, co Vám hlavou rozbil přední sklo, dostane pět roků za vloupání do auta a ten druhý, kterého náraz odhodil 15 metrů, dostane 10 roků za útěk z místa činu."
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:10 pm

Chlapík tlačí na záchode ako najatý. Ide okolo upratovačka a zdá sa jej, že sa zbytočné svieti, tak zhasne. V tom sa spustí hrozný rev, tak znovu zasvieti. "A čože tak revete?" "Tfuj, to bol sprostý fór! Už som si myslel, že mi vypadli oči!"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 29, 2008 7:27 pm

Potkají se dvě blondýnky a první říká druhé:
"Čau, já jsem tě tak dlouho neviděla, co vlastně děláš?"
"No, pracuju v kanceláři, ráno uvařím šéfovi kafe, pak si pohrajeme, on mi něco nadiktuje, já to napíšu, pak si zase pohrajeme, potom jdeme na svačinu, pak mu něco napíšu a pohrajeme si, pak je oběd, pohrajeme si, něco mu napíšu, pohrajeme si, udělám mu kafe, něco mu napíšu, pohrajeme si, pak jdeme na večeři a domů. A co děláš ty?"
"Já jsem taky kurva, jen toho psaní nemám tolik."
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 29, 2008 8:37 pm

"Obžalovaný uvědomujete si, že Vás žaluje 45 žen o určení otcovství?"
"Ano pane soudce."
"A kolik Vám je proboha let?"
"Devadesát."
A jak jste to ve vašem požehnaném věku mohl vlastně zvládnout?"
"Mno, já mám kolo."
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 29, 2008 8:38 pm

V hospodě si podnapilý muž upřeně prohlíží dva chlapíky u vedlejšího stolu. Nakonec mu jeden z nich povídá:
"Žádný strach, nejste opilý. My jsme dvojčata."
"Cože? Všichni čtyři?"
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:36 am

ta poslední varka je celkem slaba ůudo zaber :-)
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:52 am

Muerto napsal:
ta poslední varka je celkem slaba ůudo zaber :-)

Se ukaž ty kritiku Wink
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:14 pm

Co ja zase?
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:30 pm

Kitik napsal:
Co ja zase?

Seš kritik a nebo Kitik???!!
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:47 pm

LudekT napsal:
Kitik napsal:
Co ja zase?

Seš kritik a nebo Kitik???!!

lol! asi mu zacnu rikat Kritik =)
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:19 pm

Ja som Kriticky kitik geek
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:42 am

tak sleduju tak za poslední dva dny tu nebyl ani jeden post Surprised :-)
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 02, 2008 10:31 am

Muerto napsal:
tak sleduju tak za poslední dva dny tu nebyl ani jeden post Surprised :-)

Tak postni nějakej vtip. Já mám poslední dobou nějakou mizernou náladu na to abych vtipkoval. A v práci starostí nad hlavu. Takže je to tu "tvoje". Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipy, fóry atd....   Vtipy, fóry atd.... - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vtipy, fóry atd....
Návrat nahoru 
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Pokec-
Přejdi na: