Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 prihlaska Macho

Goto down 
+4
Muerto
sidius
Desther
Macho
8 posters
AutorZpráva
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:07 am

Zdravim celou guildu
Jmenuju se Milan, je mi 16, chci se sem prihlasit s Rangerem Machem 18 lvl (elf).

Moje dalsi postavy: Millhaus paladin skoro 15, ranger marchall skoro 17 (ae ten je human, tak sem si zalozil macha), dal druid Danny phantom temer 17(orc - tudiz do morfu), a v posledni dobe sem si rozjel necra wrighley ae ten je zatim 10.

Na endoru hraju priblizne od unora, hraju temer kazdy den takze neni problem ze bych nebyl dost aktivni, zatim jsem pusobil v guildach hunters, forest a old - bouzel to byly docela spatny guildy..tak sem od nich odesel!! Prave proto se hlasim k vam, protoze vim ze vy jste dobra parta.

PvP trenuju skoro porad a snazim se byt lepsi a lepsi, ale co si budem povidat..zatim to neni co bych chtel, doufam ze s rostoucimi lvly budou rust i schopnosti. A PvM mi de podle me dobre.

Budu se snazit abych byl vasi guilde prinosem a budu jen doufat ze se mi to podari. A na oplatku budu po vas chtit aby byla hlavne sranda, abych zbyral dalsi zkusenosti a taky neake ty expi. Umim udelat srandu i v tech nejvyhrocenejsich situaci, ale zaroven vim kdy mam prestat.

Nemam problem se vybavit, koniky si natamuju sam, na sipy a brnka mam kamose crafta (praxe - pokud znate). Nejsu zadny plsak, pokud neco potrebuju tak si to dokazu sehnat sam bez plsovani.

Popravde rp pribehy jsou dobre na pocteni, ale moc nam toho o tom dotycnem nerekne . Jenom co mel za znamku v cestine:D. Ja nejsu moc do cteni knizek a tak (max maxim bo neake takove casaky), takze rb ani moc v lasce nemam, ale kdyz uz nekdo neake napise a da si s tim tolik prace, tak ho prectu.

Vsechny potrebne programy mam...tzn. uoam, vt, ts a taky mikrofon

Moje zajmy se daji vystihnout jednim heslem: Kurvy, chlast a chlebicky...mam rad holky( ikdyz moja stara se me snazi krotit), chlastem taky obcast nepohrdnu. A taky hraju fotbal, mam balon od detstvi u nohy takze me brzo uvidite na nova sport v dresu arsenalu;)..
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:05 pm

zatim sem pro tě ozkoušet v nějakym tom dungu afro
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:16 pm

no nevím no.....
počkam až se vyjadří ostatní...
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 5:52 pm

Dannz phantom ,tebe si pamatuju z orku ,Tenkrát sji byl pěkne prase.Každemu si nadaval do lam že to neumí a podobné věci.Třeba se toho hodně změnilo ale dobré vzpomínky na tebe nemám.Takže nevim no
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 7:41 pm

OK znovu otevřeno, ale zajímá mě, zda je postava za kterou se k nám hlásíš od začátku tvoje, zda je na účtu který si "dostal" a zda má na tento účet přístup někdo další?
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:15 am

vsechny postavy jsou moja..az na toho dannyho..kereho sem dostal od kamose kery koncil...a chtel ho smazat...coz by byla skoda''ae inak jsou vsechny postavy moje..nahral sem si je sam aj natrenil skilly..a na toho dannyho ma pristup aj kamos..ae moc za nej nehravame ani jeden..sem ho sem nemusel ani davat..tak ae ted uz je to jedno
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:56 am

jo a este sem tady nedal kontakt na sebe..tak moje icko je 285-314-917
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:11 pm

No zatim nevim musim sito vsechno ujasnit v hlave Question
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:43 pm

No chtel bich se zeptad duvody proc si odesl z gil.OLD a Forest Company?Co zapricinilo ze ses rozhodl odejit?
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 6:02 pm

tam byla pokazde spatna parta..lidi si nedali zalezet koho berou do guildy...dostal se tam skoro kazdy...a kdyz sem se treba snazil neco domluvit..tak vsichni ignor..jakoze sou afk...proste se s nema nedalo hrat..ani sranda s nema nebyla
Návrat nahoru Goto down
Levak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 23. 10. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:48 pm

Ja nevim s tema postavama se mi to moc nelibi. No je sice hezky ze to mas od kamose blablabla, ale mas PUK od te postavy adt. Bo pristup na hlavni char je pro me dost dulezity. Kazdopadne pokud rikas ze hrajes aktivne tak ti to pridava +
Za sebe rikam ze u me bude rozhodovat tva herni dovednost. vyzkousel bych dung. kdyz nebude cas tak bych se na tebe alespon rad podival jak expis
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:52 pm

A chci se zeptat tak ze vnasi gilde bisi pusobil jen s rangem (elf)?Ana ostatni postavi bisi musel urcite zapomenout hrat jen za tu 1 postavu jestli biti to nevadilo?Protoze jsem videl situace kdy lide hravaly za 6postav a sezadnou nemeli ani 20lvl takovi lidi mitu urco nepotrebujem cat
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeTue Nov 18, 2008 6:29 pm

toz ja hraju uz tak 2 mesice enom temer enom rangera..enom kdyz fakt neni co delat..tak si zahraju neco ineho..podle potreby..klidne bych vzal do dungu i neakou inou postavu...je pravda ze ranger me nejvic bavi..a dost to za nej uz umim podle me

a toto me prave sralo na old..ze sme meli postavy kazdy tak 20 neak...a najednou si vsichni rozjeli nove postavy..furt si pridavali nove postavy do guildy...nekdo jich tam mel treba 3..me stacila jedna..
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeTue Nov 18, 2008 6:33 pm

Levak napsal:
Ja nevim s tema postavama se mi to moc nelibi. No je sice hezky ze to mas od kamose blablabla, ale mas PUK od te postavy adt. Bo pristup na hlavni char je pro me dost dulezity. Kazdopadne pokud rikas ze hrajes aktivne tak ti to pridava +
Za sebe rikam ze u me bude rozhodovat tva herni dovednost. vyzkousel bych dung. kdyz nebude cas tak bych se na tebe alespon rad podival jak expis


je pravda ze PUK nemam..ae PUK od toho dannyho nema nikdo..byvali majitel si ho nezapsal..a pristup na nej mam opravdu enom ja..ae jak rikam na tom uctu je jen on..a hraju za nej jen kdyz neni zadny tang do dungu tak ho beru v morfu..ae inak za nej nehravam...

sem ho sem nemusel ani psat..sem to enom zbytecne zkomplikoval
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeTue Nov 18, 2008 6:34 pm

budu rad kdyz mi date sanci..sem temer kazdy den..a rad vam ukazu sve dovednosti v dungu a treba i v pvp si me muzete vyzkouset..to je na vas..
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:41 am

OK pravděpodobně dnes nebo v nejbližších dnech se ozvu, někam zajdem a pak se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:38 pm

ok...moje icko mate..takze staci napsat...kdyz budu online..tak klidne neco pudu..
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:14 pm

To meno macho si pamatam este s orku ale nepoydaval sa mi a ako spomenul tomas kaydeho kritiyoval
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:46 pm

čau kite ty zase hraješ?:-)ja nerikal macho ale dannz phantom
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:03 am

Takže předem se omlouvám že naše rozhodnutí trvá poněkud delší dobu, ale to jen z důvodu že jsme si potřebovaly v guildě ujasnit pár věcí ohledně náboru. Dohodly jsme se že budeme nový adepty přijímat pouze za velice specifických podmínek. Takže bohužel ti budu muset popřát štěstí někde jinde a nebo pokud hodně stojíš o členství v naší guildě, zkus kontaktovat někoho z naší guildy osobně, choď s ním expit a třeba tě dál doporučí k adeptství, jiná možnost bohužel není. Takže ještě jednou, hodně štěstí v jiné guildě.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





prihlaska Macho Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Macho   prihlaska Macho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska Macho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska Odpadlik

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: