Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihlaska

Goto down 
+9
Maashi
Nub1um
Sepirot-The Paladin
LudekT
hadrak
Henry
Stellinka
Muerto
Kurtik
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeMon May 25, 2009 1:49 pm


1. Ahoj me jmeno postavy je Kurt a jsem priest level 12
2. Dalsí postavy Blazen Tom je to rogue level 5 moc zanej nehraji
3. UO hraji asi mesic, ve hře jsem furt zkoro většinou od 15:00 do 22:00 podle toho jak me vychazi skola. V zadne gilde jsem este nebyl.
4. muj vztah k PvP no este nemam lvl a PvM nemam postavu z kterou bych mohl bojovat ale healovat umim.
5. JMoje predstava je to ze budu mezy normalnima lidma a to me staci to je tak vse no. (muj sen na UO)
6. Rozhodl sem se do GoE jen tak ani nevim. Uz sem jednu prihlasku podal http://thefellowship.own.cz/viewtopic.php?f=5&t=26 nestydim se zato ale taky tam nikdo neodpovedel tak sem se rozhodl ji zavrit a zkusit to jinde protoze priest bez gildy je jak ryba na suchu.
7. Na nejakou dobu sem financne zajisten a sem schopen se uzivit sam a kupovat co potrebuji.
8. Mam UOAM, Ventrilo (jakekoli), mikrofon, ICQ. Jen nemam skype, teamspeak nejak me to nelaka.
9. Jmenuji se Tomáš Kučera, Dobrý den. Bydlím v Násedlovicích. Muj věk je 19let. Rád jezdím autem :-) sedím u UO a celkove u pc stravim hromadu casu.
10. Pokud tu chcete souhlasím z pravidlama https://gofe.forumczech.com/zadosti-o-poijeti-f11/pravidla-guildy-t52.htm gildy

Doufám že vám todle stačí pokud nejste spokojeni tak prosim napište fórum budu sledovat.
Jinak kontakt namě : 464766219 - Jmeno na icq Annonim.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeMon May 25, 2009 5:11 pm

Přihláška ok, akorát těch chyb:D, jinak zatím žadne námitky
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeMon May 25, 2009 9:43 pm

nikdy sem nemel rad cestinu :-) ale tak to snad neni neco spatneho aspon ne na uo ne? cheers
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeMon May 25, 2009 11:09 pm

Sice jsem jen adept alerád bych k tomu něco napsal.
Kurta znám byl jsem s ním párkrát ork, i burned, jako priest dobrý (vyitemkovanej Razz) ale i jako osobnost je v pohodě. Hlasovat PRO ani PROTI nemůžu ale kdybych mohl tak jsem jednoznačně PRO. Smile
Návrat nahoru Goto down
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeMon May 25, 2009 11:43 pm

Jsem asi Pro.Vypadáto , že jsi si dal na přihlášce vzhledově nechat záležet:) co se týče s LeVeLem vytáhne se to rychle hlavně priest je důležité hlavně aby jsi se za to naučil.
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 7:45 am

sice jinou postavu az natoho nbika nemam ale to ze sem viitemovanej a jezdim na ostovy je to ze sem vyhral na rulete 2.5 milionu GP. To je jen abych objasnil moji finanční situaci.
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 3:07 pm

Jenom takovej malinkej dotázeček Smile)))

Neni to trošku přehnanej kec ? Very Happy " hraju měsíc, mám 2.5 mega z rulety " ?

By asi každej musel bejt blbej aby ti todle sežral.

Můžeš mi říct, kde tam u vás máte nejbližší Soukromý Gymnázium ? a jak to dokážeš být ve 3 doma ?

Proč se trapně zkoušíš do textu zavést chyby, když z hlediska podmětu a přísudku chyby nemáš ? Dodržuješ elektronickou gramatiku ....

Mám podezření, že jsi totiž absolutně někdo jinej a nejspíš i trapně tuším kdo, chro chro.

:-*

Tak zkus výmluvy kamaráde, zatím si tě proklepnu přes IP

Ale třeba se mýlím, jestli je to tak předem se velkoryse omlouvám, a přiznávám, že jsem paranoidní kretén ale prozatím, jsem vždycky špínu našel !
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 3:59 pm

njn lidi co hledaji spinu me nikdy moc nebrali ale hledat muzes a stesti me proste pralo je to spatny vyhrat v rulete? na gymnazium dojizdim a to ze sem ve 3doma neni nic neobvikliho. A pokud mám psát takhle takhle tak klidně tak psát budu je mě celkem jedno jak budu psát. Pokud ti to tolik vadí. Můžes si mě proklepnout přez IP to říká hodně lidí. Spousta znich to boužel neumí. Tak hele pokud mě nevěříš že sem vyhrál nějaky gp v ruletě neberu ti to nemusíš. A jiné postavy kromě priesta a nbika nemám.

EDIT : Jinak nemůžu zato že sem měl jednou stěstí v ruletě a ty třeba ne takovej je hold život.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 4:12 pm

Twisted Evil Tak to jsem zvědav jak tohle dopadne. Laughing

Já se vyjadřovat nebudu, jelikož jsem neaktivní, tak do toho nechci ostatním kecat.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 4:23 pm

taky mě zajmá naco příjde ale pokud se měě nabourá do pc a to já poznám tak bude litovat jinak si můžes zjisťovat co chces.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 6:08 pm

už to nabíra grady takže bdue co číst :-), ale zatím se tu nidko krom mě z naší guildy nevyslovil takže počkáme
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 6:53 pm

já furt čekám co omě řekne přez ip
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeTue May 26, 2009 10:41 pm

ja zatim pockam co ukaze cas
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 9:04 am

Kurtik BTW.: Můžeš nám tady popsat zatím, jak noob co to hraje měsíc vzázel v ruletě, že došel na 2,5 M ?
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 10:22 am

vsázel jsem a občas vyhral občas prohral vszel jsem většinou na červenou a černou barvu. Pak jsem vyhraval a měl sem 30k vsadil sem 6k a prohral jsem, a tak jsem se naštval a vsadil jsem na 00 a padlo to a já vyhrál. Pak jsem tam nechal estě 400k a šel jsem pryč.
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 4:37 pm

Kurtik napsal:
vsázel jsem a občas vyhral občas prohral vszel jsem většinou na červenou a černou barvu. Pak jsem vyhraval a měl sem 30k vsadil sem 6k a prohral jsem, a tak jsem se naštval a vsadil jsem na 00 a padlo to a já vyhrál. Pak jsem tam nechal estě 400k a šel jsem pryč.

Zdravim te, hral jsi uz nekdy drive UO zde nebo na jinem shardu? Jak jsi se o UO dozvedel? Jak jsi se dozvedel o tom, ze na Endoru existuje ruleta?
Návrat nahoru Goto down
Kurtik




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 25. 05. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 5:13 pm

hrál jsem na DP, a týden na morii ale to je nic nemá cenu se otom ani zmiňovat. O endoru sem se dozvěděl tak že sem se díval na video na youtube z DP a vlezl mě tam trailer z Endoru a při lepším dívaní sem to zkusil a začal hrát endor. Priesta sem založil z důvodu toho že sem měl na DP clerika. O ruletě sem se dozvěděl když sem se oběvil v harbou city u přistavu a navštívil sem poprve ruletu. Ruletu jsem už několikrát viděl real sice todle je takova malinka napodobenina pravidla sou stejné. Štěstí mě dopřalo a vyhrál jsem peníze.

Jinak abyste chápali to že sem tam nechal 400k znamena že mě zbylo 2mega. Vyhrál sem přesně 2 400 000gold coins a ztoho sem tam nechal 400 00gold coins. Takže teďka mám 2 000 000. A kdž odečtu bokovku tak přesně mám 1 742 368gold coins.
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 5:37 pm

Kurtik napsal:
hrál jsem na DP, a týden na morii ale to je nic nemá cenu se otom ani zmiňovat. O endoru sem se dozvěděl tak že sem se díval na video na youtube z DP a vlezl mě tam trailer z Endoru a při lepším dívaní sem to zkusil a začal hrát endor. Priesta sem založil z důvodu toho že sem měl na DP clerika. O ruletě sem se dozvěděl když sem se oběvil v harbou city u přistavu a navštívil sem poprve ruletu. Ruletu jsem už několikrát viděl real sice todle je takova malinka napodobenina pravidla sou stejné. Štěstí mě dopřalo a vyhrál jsem peníze.

Jinak abyste chápali to že sem tam nechal 400k znamena že mě zbylo 2mega. Vyhrál sem přesně 2 400 000gold coins a ztoho sem tam nechal 2 400 00gold coins. Takže teďka mám 2 000 000. A kdž odečtu bokovku tak přesně mám 1 742 368gold coins.

Muzu vedet jak jsi se dostal ke 30ti tisicum gp? A kolik jsi vsadil, ze jsi vyhral udajne 2.5M ?
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 6:18 pm

chachaa ja mit s noobikem 30klacku tak brecim stestim a jdu si koupit kone..jeste abych potom vsadil jednu blbou sazku na nahodu Very Happy a prisel o vsechno...hmm divny no
flower
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 8:08 pm

Hele že ty seš Hybrid? Se poseru. lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 8:12 pm

Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 8:13 pm

Takže jsem proti. Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 8:14 pm

Takže měním svuj nazor na proti....... Lži nemám rád.Smile
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeWed May 27, 2009 8:16 pm

LudekT napsal:
Hele že ty seš Hybrid? Se poseru. lol! lol! lol!

Jj je to on. Takze si tu z nas delal akorat srandicky a myslel si, ze mu to projde =) Budu zasadne PROTI prijeti. Tecka
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitimeThu May 28, 2009 7:19 am

Musíme poděkovat Hadrákovy, ten to odhalil.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska Macho
» Prihlaska Odpadlik

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: