Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihlaska Odpadlik

Goto down 
+6
DurgaMata
Muerto
ecko
Kitik
Henry
Odpadlik
10 posters
AutorZpráva
Odpadlik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 04. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSat Apr 18, 2009 2:10 pm

Ahoj takže jmenuji se Tomáš Turanec. Jsem z Ostravy a studuji SOU AUTO, moje záliby a koníčky jsou Fotbal, Volleyball (který jsem začal hrát závodně) atd. Dále do vaší guildy se hlásím z důvodu poznat nové lidi a zábavu. PvP – podle mě není podstatné ale něco umím Smile PvM – de mi dobře ale myslím že se mam ještě co učit. Pak ještě Ventrilo mam všechno mam takže není problém. ICQ 357880889 ještě jsem si pro vás připravil příběh.

Byl jednou jeden Endorský svět a na tom endorském světě byla malá Endorská rodinka.
Matka elfice , otec orc, po nějaké době i malý elfik kterému dali jméno Odpadlík.
A ta rodinka vyrůstala na základě kradení a zabíjení ze stínu. Jednoho dne kdy otec orc umíral mu jeho synek Odpadlík slíbil že bude v řemesle pokračovat. Jeho život je těžký plný nástrah plný zabijáků kterým musí utéct nebo se jim postavit ale jeho schopnosti se jim ještě nevyrovnávají. A jak tak čas plynul a plynul z malého Odpadlíčka se stával velký a silný Rogue. Jeho táta by byl určitě pyšný že z jeho malého synka je teď Rogue jakým býval on sám. Ano mluvíme tu o tom jenž jeho jméno se před světem nevyslovuje je utlačováno ano mluvíme tu o Roguovi jmen Odpadlík 25 lvl elf.


Doufám že se príbeh líbí i když je chabý (pokus o Rp) :-D. Jinač asi víte že se k vám hlasím s čorkou 25 lvl Odpadlíkem (Elf) jinač moje další postavy jsou čorka 18 lvl Agentka Melounová (Human), priest 16 lvl Priestíček (Drow) atd.

S doporučením Henry Proprem > Ginsem.
Návrat nahoru Goto down
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSat Apr 18, 2009 2:18 pm

Ikdyž nejsem člen tak se za něj musím(mohu) aspoň přimluvit prošel sem s ním dost dungu a lze mu věřit:)
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSat Apr 18, 2009 5:31 pm

Proti uzatvoreny nabor.....
Návrat nahoru Goto down
Odpadlik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 04. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSat Apr 18, 2009 6:43 pm

Jo si jsem tady napsal po uzavreni naboru ale jak jsem se tak dival nejste zrovna guilda ktera ma prebytek corek a myslim si ze byste me docela i potrebovaly ? Smile mozna mate v zaloze corky to ja nwm myslim si ze to tak ale neni
Návrat nahoru Goto down
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:55 am

Ved ho nehaj ne Razz pac dobrych ludi je malo :p a vzdy sa hodi...
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 9:06 am

ty jsi se knam uz jednou hlasil ne?možna že se mylím :-)Ale máš od nějakeho člena doporučení?jestli ne tak myslím že by se muselo dat hlasovani apč každy kdo si knam dava přihlašku po uzavření naboru a nemá doporučení tak se mu napíše že má smůlu a dal se ensmlouva.Takže jestli nemáš doporučení od člena tak nvm no, ale vidím že henry tě celkem zná tak uvidím jak se vyjadři ostatní
Návrat nahoru Goto down
Odpadlik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 04. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 10:16 am

no dobre Smile ecko dik :-D Razz
Návrat nahoru Goto down
DurgaMata
Málomluvnej
Málomluvnej
DurgaMata


Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 30. 03. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 8:41 am

Ja si myslim ze čorek je v guilde uz hafo Basketball Cool
Návrat nahoru Goto down
Ravenn




Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 16. 11. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 11:56 am

takže já odpadlíka znám taky už docela dlouho byl jsem s ním už v nějakých quildách dungy jsem s ním byl už taky a docela mi aj pomohl takže bych byl pro a doporučil bych ho jenže nejsem ještě čelen
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:50 pm

trochu odpadlika znam takže PRO
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:11 pm

Zacinam se ztracet v tom kdo uz se sem hlasil a kdo ne (a protoze jsi pro me konkurence proti...) ale nic proti tobe nemam... (corek je fakt dost...)-(Gustafa , Já , Kuba, Muerto obcas... , Luda svátečně ...)
Návrat nahoru Goto down
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 7:03 am

Gustafa přešel do siery potvorák:)
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 7:46 am

Henry napsal:
Gustafa přešel do siery potvorák:)

To stou Sierrou víš jistě?! Pokud je to tak tak je to fakt super, mám rád lidi na který je spoleh Evil or Very Mad scratch
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:18 am

nosí nad hlavou flag siery tak asi ano:)
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 10:05 am

Henry napsal:
nosí nad hlavou flag siery tak asi ano:)

Tak to je výborný, nic neříct a odejít, nato člověk musí mít náturu. Nicméně jeho volba, toto mě přesvědčilo že je to tak dobře.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Odpadlik




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 04. 09

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 2:57 pm

hele ale ja nemam problem ma tech postav trosku vic treba druida 18 , herku 19, priesta 16, pak este nejake no Smile
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 7:53 am

ludo nechci nic rikat o tom prestupu ale trochu sem to tusil ze jelsi ho nevemem na clena tak prejde.Uz jak se na vt se ptal tak co už si založil to hlasovani asi 2* denně tak už bylo jasno
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:09 am

Tak já furt čekám, až se vyjádří někdo "aktivnější" než já, abych si udělal obrázek, ale furt nic. Takže jsem PRO vyzkoušení... ať se to trochu pohne z místa.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 1:35 pm

Ludo myslim ze ho mozes hodit ako adepta drtiva vacsina bola pro....
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 2:24 pm

OK jak poroučíš. Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska Odpadlik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Odpadlik   Prihlaska Odpadlik I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Odpadlik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska Macho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: