Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Currwoll / Ryanna

Goto down 
+9
hadrak
Desther
Kitik
sidius
Nub1um
Sepirot-The Paladin
Muerto
Maashi
Francs
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:20 pm

Muerto napsal:
tak pak nemám žadnej problem když ani nece mapu určitě pro

no nechce mapu tak jak ty tak i ja tu nejakou dobu hraju a vim jak to chodi Smile je to prece nelogikcy adeptovi davat pristup na mapu....

pokud by jste tohle delali.... tak bych se zmylil.. protoze podle doby fungovani guildy si myslim ze prave kdyz nekoho vemete tak je opatreni miminalnich skod coz je prave pres tu mapu..

pokud clovek zacne prasit.. tak sice to podela guildu ale dela to jedinec.. tim padem sve ciny nese sam za sebe a da se to jednoduse vysvetlit....

urcite vis o cem mluvim nebo alespon jak to myslim
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:20 pm

Hm ako napisal hadrak tie telenoveli davaju vacsi vyznakm ako toto chces byt snami na mape ale nechces pristup na mapu nechapem...........
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:22 pm

Kitik napsal:
Hm ako napisal hadrak tie telenoveli davaju vacsi vyznakm ako toto chces byt snami na mape ale nechces pristup na mapu nechapem...........

jako adept nexi pristup na mapu....
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:33 pm

Tjn ale musis ma pochopit neviem si predstavit cloveka co je v dvoch guildach naraz ja ledva siham real sem tam ultimu a viiinimocne cs.....
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:41 pm

Kitik napsal:
Tjn ale musis ma pochopit neviem si predstavit cloveka co je v dvoch guildach naraz ja ledva siham real sem tam ultimu a viiinimocne cs.....

ja hraju jen ultimu.. navic ted zitra jdu na posledni ustni zkousky.. a pak mam volno.. kdyz nebudu mit brigadu a nebo tabor s detma... tak mam cas.. a sedim vetsinou u kompu...

chapu ze si neumis predstavit jak to clovek muze stihat.. kdybys mi ale videl do hlavy veris ze to stihat jde
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 8:50 pm

jj na tabor to ti schvaluji :-) ja taky ejdu na tabor jako praktikant:-) celekm se těším celkem jako hodně
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:17 pm

Jeste jednou te zdravim. I kdyz jsem se nejprve vyjadril spise negativne, nyni bych to s tebou zkusil. Volbu postavy bych nechal na tobe. Hodilo by se nam oboji. Kazdopadne ti nekdy napisu na icq, treba pokecame a nekam muzem zajit.
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 11:49 pm

ok nevim jestli jsem psal ICQ -=> 455-521-326 nick : Pherro
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 6:59 pm

Tak zmojej strany podla mna niesi zly clovek a ak si myslis ze bude stihat 2guildy naraz tak mas umna zelenu ale ak budem od niekoho na teba pocut nieco negatyvne budem prvy kto bude hlasovat aby si v guilde nepokracoval a ak niekedy v buducnosti budes chciet byt clen tak budes musiet mgl opustit nejhovorim ze sa snimi uz nesmies stykat ale budes musiet leftnut.......... takze tak....
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:29 pm

Sem proti
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 11, 2009 12:32 am

kainn : .....


tak to mozna budud vetsny adept... MGL neopustim.. rekl jsem sve vstahy k ni... a jsou jasne,, je to rodina

ale pokud by slo byt alespon adept byl bych za to vdecny....



jinak.. jsem uz oficialne vystudovany aranzer kvetin
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 11, 2009 12:42 am

kainn napsal:
Sem proti

chapu tvuj nazor... ale co takhle to udelat tak ze by jste meli sanci me dlouho studovat ? ze bych obcas s vama zasel ne tak moc duleziteho a treba po fakt dlouhe dobe poznavani me na ventrilu me teda rict svuj vazny nazor...

to ne prijmam.. ale neznas me a to co xi uskutecnit neni tak jednoduche jak to vypada ani pro me...



o nic nemuzete prijit.... budu mimo guildu a jedine spojeni by bylo ICq a treba V3.... nebo nejakej komunikacni prostrenek...
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 11, 2009 4:25 pm

peto myslím že to nás nemůže nějak ohrozit
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 11, 2009 9:49 pm

Tjn rozhodil som siete a ludia mi povedali ze mgl su pomerne cestny resp nevolajou pk..........
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 12, 2009 11:17 am

tam negr ma uz par itemu na mgr.. takze je ready ale partu 2 lidi je slabej..

spis bych jel toho druida... vybavenej je celkem slusne.. sice ne magicky ale ma vse Gh GC GS TR hypna bandy morphy charmy..

chybi mi akorat skill jako animal taming, kodiaci na demorph...

ale to si doresim.. piste mi kdyztak na ICQ dnes mam cas zitra brigosku takze budu doma asi po 17 hodine.. a v nedeli jedu za svoji slecnou tak se tu obevim az po 21 hodine.. pak mam casu az az Smile ono mam cas casto jen obcas mam litavou.. takze dnesek celej zitrek po praci a nedele az vecer ..

nevim do kdy hravate. ja jsem clovek co u pocitace sedi vetsinou do pulnoci.. Smile tak asi tak nejak aktualne blizsi info ke me Smile
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 12, 2009 7:22 pm

Menim nazor posloucha Doors a je moravak Razz Skusit to muzem Laughing
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 12, 2009 8:00 pm

kainn napsal:
Menim nazor posloucha Doors a je moravak Razz Skusit to muzem Laughing

ne jen the doors... sice Morrisna mam rad ale mam rad i jine stare veci Smile

uznavam spis hudby na stylu tohodle : https://www.youtube.com/watch?v=C5AS_l71-Wc&feature=related

ale Doors je klasika no Smile
Návrat nahoru Goto down
Ravenn




Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 16. 11. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 3:09 pm

jsem PRO vyzkoušení
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 8:18 pm

Nechapem ludi co to mpozu pocuvat........
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jun 14, 2009 7:48 am

Kitik napsal:
Nechapem ludi co to mpozu pocuvat........
co mas na mysli ?
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 16, 2009 8:42 pm

Onánek napsal:
ha Fr4ncs neni to ten typek co jsem snim expil ? tak pred 3ma rokama urcite pamatujes na Shagruka vid?Smile hosi tohohle clvoeka vam doporucuju v zivote me nezprasil anic nepodelal nic Smile

ork druid Smile jej Smile ja myslel ze uz nehrajes.. no kazdopadne v te dobe jsem byl zabavnejsi protoze jsem moc hlastal a hulil... neni to jako kdyz jsme sli s netvorem sun a ja v nem usnul a cela parta vyxipala protoze jsem se zhulil a rano jsem mel naslintano v klavesach a otisteny tlacitka na tvari...

oh to byly casy Smile ale to bylo no... po te co me vyloucili po 3 letech studovani z truhlare jsem to omezil....
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 18, 2009 3:44 pm

hele a co rovnou dat ali s Mgl bylo by to jednodušši ? hmm?
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 18, 2009 6:35 pm

todle není jen věc goe ale také husitů a samotné mgl
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 18, 2009 6:42 pm

sidius napsal:
hele a co rovnou dat ali s Mgl bylo by to jednodušši ? hmm?

nevim mame jednu alli uz par let.. a davat dalsi allianci nevim.. nexi mluvit za vic lidi.. reknu jen toto : nevim

mozna az takhle bych to neresil.. protoze kdyz jsem psal tuto prihlasu myslel jsme to ciste za sebe
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 18, 2009 7:08 pm

pavle už bych tu udělal nějake zavěr
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Currwoll / Ryanna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Currwoll / Ryanna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: