Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Currwoll / Ryanna

Goto down 
+9
hadrak
Desther
Kitik
sidius
Nub1um
Sepirot-The Paladin
Muerto
Maashi
Francs
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 8:47 pm

Zdravim vsechny hrace endoru a predevsim tedy Guildu (GoE).

Prihlasku jakou tu napisu ted chci napsat ja asi nikdo nepasl jeste.. tak prosimomluvte jestli to bude dlouhe.. ale u me je to trosku slozitejsi.. prejdu tedy primo k veci..

Jsem verny hrac ultimy jiz skoro celych 5 let. za me hrani se odehralo spoustu veci ktere si uz dost nepamatuji ale ruzne reformy a takove hodne dulezite udalosti si pamatuji dobre.. za 5 let se nezmenil nazor na hru v tom ze clovek muze byt jen v jedine guilde.. protoze neduvera dnesnich hracu na endoru je opravnena.

--------

neco ke me.. uz nekolik let jsem clenem guildy MGL.. prosim neprestavejte cist co pisi protoze se vam to nelibi.. a pokuste se vzit do toho co sem pisi. v MGL jsem mozna uz 3 roky cas utika a ja si nepamatuji jak dlouho tam jsem. za dobu hrani lidi starnou a zjistuji ze travit moc casu u ultimy je zbytecna vec.. a kdyz techto lidi je vic tak pak se chodi na mapu a maximalne kecat. ano je fakt ze nekdy se udela vyprava.. ale uz se neudela ta vyprava party nad 5 lidi.. a pri me smule kdyz uz se jde tak ji nechytnu a musim pryc.. v MGL se znam s lidma osobne a mam je rad jako vlastni rodinu.

ale jsem na ultime. a ta hra neni o chatovani ale i obcas o hrani. za pul roku chodim povetsine jen tamovat a sbiram kuze nebo soluju na nejakych mistech..

mam nekolik postav ve hre a chtel bych hrat dvoji osobnost.. tim myslim to ze kdyz bych byl na mape u MGL nebyl bych u vas.. a naopak..
chapu ze to co jsem naznacil se vam ani trosku nelibi.. ale vzijte se do me situace.. ze chci byt v MGL s postavou treba co si jen tamuje a soluje.. ale zaroven bych chtel hrat i jako druhy hrac.. a nezavisle na ty 2 postavy co mam v me rodne guilde..

za hrani jsem nemel s nikym problem a ani zadnej prohresek.. nemel jsem ani s nikym problemy ani zadne potycky..
pro jistotu jestli znate nekdo nekterou z postav co jsem hral tak jmena :
uplne prvni postava co jsem hral asi 3 roky =>
=>Johnatan Gecko (heretik dotahl jsem ho na 24)

a pak jsem hral postavy jako :
Pan Killer
Los Magos
Kargoth
--------------------------

dnes mam postavy :
Kazai Wutse - Reng (MGL)
Raynna - Druid drow (MGL)
--------------------------------
Ryanna - Druid ork
Currwoll - Necro drow

dost lidi me zna pod prezdivkou a vlastne i jmenem Fr4ncs (Franc)... takze doufam ze jste treba o me slyseli.. i kdyz pochybuju Smile dost lidi me vubec nezna..

Guildama kteryma jsem prosel si ani vsechny nepamatuju protoze jich bylo dost.. co si pamatuju je guilda Karma Keeper, Wind, chvilku CoM, a pak doted MGL..

hraju pro zabavu, umim trochu PvM ale vubec ne PvP.. hraju pro to abych si zahral s lidma ne proto abych mel majetek nebo levely.. sam jsem to nikdy nedotahl nad 24 level. a majetek ? ziju tak jak se rika : z ruky do huby..

proc tedy chci k vam.. chci poznad dalsi lidi.. nemuzu rict fajn protoze vas neznam.. ale z tech guild co na endoru jsou vim ze by tento duvod bud nepochopili nebo tam jsou lidi ktery nemusim kuli jejich povaze ze se treba nemusime..

verim ze budete mit pochopeni pro to proc pisu.. protoze ano hra je vstahu s lidma a ne o expech a majetku.. ale z me strany.. neni to o hrani solo a mit vypravu 1 do mesice Smile chci hrat oddelene osobnosti takze bych ani postavy co mam v MGL nepouzil a ani nebyl na mape kdyz bych byl u druhych.. jinak proc si myslim ze budete mit pochopeni.. doufam v to ze vite ze MGL neni guilda PK ale spis guilda bez PK a slusni lidi..

a pokud jste proti.. tak prominte za to ze jsem vam sezral cas timto dlouhym vypravenim co vlastne chci a proc..
-----------------------------------------
neco o me v mem realnem zivote :
Obcas piju obcas hulim.. ale ne uz tolik co v 15 a 16 letech... bude mi 22 let a bydlim na severni morave ve meste Zabreh na Morave. pristi stredu bych mel byt oficialne vyucenej aranzerem kytek. muj hudebni styl Drum&Bass, AcidJazz, ChillOut , a stare skupiny jako Pink Floyd ,The Doors, Bob Marley, King Crimson a dalsi.. moje konicky je asi ta hudba a Fireshow a ZENY !

ICQ : 455-521-326
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:00 pm

tak jako prihlaska vypada dost zajimave..chtel by si s nami expit teda toho currwolla a ryanu jo??ja bych byl pro nejaky vyzkouseni jak to ten capek chce praktikovat..
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:03 pm

Maashi napsal:
tak jako prihlaska vypada dost zajimave..chtel by si s nami expit teda toho currwolla a ryanu jo??ja bych byl pro nejaky vyzkouseni jak to ten capek chce praktikovat..

no nejde o expeni.... jde o hrani s vami... expeni me nezajima... Smile ja v te hre neexpim... ja tomu spis rikam ze tu hru hraju..
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:09 pm

no nejde o expeni.... jde o hrani s vami... expeni me nezajima... Smile ja v te hre neexpim... ja tomu spis rikam ze tu hru hraju..[/quote]

ty jo tak jaktoze nemas krafta aby jsi si mohl teprve kvalitne tu hru zahrat Smile
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:14 pm

Maashi napsal:
no nejde o expeni.... jde o hrani s vami... expeni me nezajima... Smile ja v te hre neexpim... ja tomu spis rikam ze tu hru hraju..

ty jo tak jaktoze nemas krafta aby jsi si mohl teprve kvalitne tu hru zahrat Smile[/quote]

na vse se da nejak vydelat... treba kuzema u nekra ze za 20 minut mam 1K kuzi coz je zhruba 5-7K gp...

vydelat se vzdy da.. a kraft neni treba..
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 10:36 pm

cekal jsem ze se me jeste na neco dneska zeptate.. dnes tu asi uz nebudu protoze musim kolaudovat kamaradovi byt.. takze se tu obevim zitra.. takze omluvte moji nekomunikativnost What a Face
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 11:45 pm

to vypadá zajimavě ja bych byl aji pro vyzkoušení
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 1:14 am

no ja bych to skusil a casem uvidime
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 4:19 am

Ahoj, abych ti rekl pravdu, tak nevim, jak by jsi to chtel praktikovat. Ja osobne si za clena guildy predstavuji cloveka, ktery pokud hraje, tak je dane guilde plne k dispozici a ochoten spolupracovat. Jak pises hra je o vztahu s lidmi, coz s tebou naprosto souhlasim. Nicmene se mi nezamlouva, ze by jsi byl najednou ve 2 guildach.
A jeste otazka. To icq jsi zakladal ted nekdy? Je to jedno z mladsich cisel. Zatim jsem PROTI. Zasadni duvod je pusobeni ve 2 guildach zaroven. Pokud by jsi ale s nami chtel nekdy jit nejaky dung, tak ti, pokud mas zajem, muze nekdo z nas napsat. Treba se lepe pozname.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:12 am

ja si myslim že bysme mu měli dat šanci přihlaška dobra sice si pohoršil tim že chce byt ve dvou gilda ale zatim Pro! Uvidime jak se to dal bude rozvijet.
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:23 am

Ja som zastanca toho ze clovek ma byt v jednej guilde pokial mozno az dokim ho nezabiju pk takze proti.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:37 am

ty ještě nejseš ani adept takže ticho !!!!
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:44 am

ja som uz clen........
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 11:11 am

Nub1um : Ahoj, abych ti rekl pravdu, tak nevim, jak by jsi to chtel praktikovat. Ja osobne si za clena guildy predstavuji cloveka, ktery pokud hraje, tak je dane guilde plne k dispozici a ochoten spolupracovat. Jak pises hra je o vztahu s lidmi, coz s tebou naprosto souhlasim. Nicmene se mi nezamlouva, ze by jsi byl najednou ve 2 guildach.
A jeste otazka. To icq jsi zakladal ted nekdy? Je to jedno z mladsich cisel. Zatim jsem PROTI. Zasadni duvod je pusobeni ve 2 guildach zaroven. Pokud by jsi ale s nami chtel nekdy jit nejaky dung, tak ti, pokud mas zajem, muze nekdo z nas napsat. Treba se lepe pozname.
________________________________________

k ICQ nezakladal jsem nove... je to me primarni ICQ na kteracch mam 130 lidi jak svy znamy z realu tak par lidi z UO..

a otazka s tema guildama... ano chapu ze se to nezamlouva z moznosti ze si myslite ze clovek nebude mit sanci cas to uhrat.. ale jak rikam hravam prevazne solo.. nemam problem s casem... s casem mam problem jen ty dny kdy jsem treba na tabore na brigade ci takovych cinostech.. ohledne casu na hrani neni problem... ale chapu ze se vam to nazorove nelibi..

ono byt ve 2 guildach mate pravdu smrdi necim spatnym.. s tim s vam souhlasim.. ale ja jsem v MGL protoze to neni guilda ale rodina lidi.. rozhodne ji neopustim protoze uz dostikrat jsem si daval otazku jestli se nevykaslat na UO protoze jsem mel jen jedny a ty stayly znamy co po te dobe odesli.. a mam jen ty staly lidi v MGL ktery uz taky vic nez malo hrajou.. spis lognou na mapu a keca se...

to o co se tu pokousim je hlavne poznat nove lidi a dostat se zase trosku do te tymove hry a nezapomenout ze to je hra o vice hracich a treba i o plne parte a proste se jde a je sranda.. kdo tu hraje dyl jak 4 roky vi o cem mluvim ze dost lidi prestalo hrat..

to kdyz by jste me nevzali ani na zkousku.. pochopil bych to protoze vim jak v dnesni endor postupuje s celkove lidma... je to samy pls a nemas 50 GP od cloveka kterej ma primar 19 level... takze bych aji pochopil kdyby jste me neprijmuli kuli strachu ze me....

ja jinak krom MGL nemam znamy mimo guildu.. max jednoho ale to je solidni slusnak... asi tak jak vsichni znamy..co vim.
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 3:10 pm

Dalsi moje otazka bude, jake mas lvly u postav, se kterymi se k nam hlasis. Jsou tvoje od lvlu 0? Take jsem cetl prihlasku do RFQ ze soboty 28.12.2008, kam jsi se s Ryannou(druid orc) hlasil. Nicmene tam jsi neuvedl, ze jsi clenem guildy MGL. Nevim jak jsi to myslel.Take jsi tam uvedl, ze jsi V ZADNE GUILDE NEBYL. Tim jsi myslel s druidem? Zde nam uvadis guildy jako Wind, COM, Karma Keeper. Tak jak to s tebou tedy doopravdy je? Hlasis se k nam jako hrac jedne postavy, ale zaroven pises guildy ve kterych jsi byl s jinymi postavami. Take jsi na foru RFQ psal, ze jsi drive mel berka Jasmina a priesta Dark Healer. Pro informaci prikladam kopii tveho textu z fora RFQ. Chtel bych ti sdelit, ze je to na me nejake moc komplikovane. Uvadis, ze uz jsi clenem guildy MGL nejake 3 roky, ale zaroven jsi v prosinci psal, ze jsi opet zacal hrat pred tremi mesici.
________________________________________________________________________________________
od Ryanna » sobota 27.12.2008 (12:43:25)
Zdravim spoluhrace Endoru

Neco o me:
Jmenuji se Martin Machacek je mi 21 let bydlim v Zabrehu na Morave. a dodnes jsem bohuzel student.. moje zaliby jsou DJing (DnB) , FireShow (poi, tyc), a co se tyce kompu tak oblibene hry UO Wink , Heroes , Fallout 2
Nemam rad: Hip Hop, Evu a Vaska, skolu a veskere sporty

Neco ke hre:
endor jsem hraval pred 3 rokama za berka a prista.. dnes hraji Druida, Orka zacal jsem zas hrat tak pred 3 mesici.. proc se hlasim k vam?
1. nooo malo kdo veme 15 level
2. neznam nikoho tak z meho pohledu se rad prihlasim kamkoliv abych poznal lidi se kteryma si budu rozumet popripade pomahat..

bydlim u kamarada a nexe po me nic za najem... jsem sobetacny co se tyce zakladnich prostredku (GH GC GS Morfy ARcharmy aj.)
bydlim vedle Air magu nad medeou v te drevene chaloupce..
vedlejsi postavy nemam... jen toho druida.. a tak to chci taky nechat..
pokud jsem na neco zapomel omluvte me ale ne na vse clovek hned mysli
_________________________________________________________________________________________

Ryanna » pondělí 29.12.2008 (21:13:07)
.........
.........
"Ventrilo a Mapu mam to beru jako samozdrejmost... zapomel jsem napsat... v guildach jsem nebyl v zadnych..
Postavy ( Jasmina Berk, Prist Dark Healer... ) Byl jsem v Karma Keepers guilde..ale to je k tomu jak jsem hral pred 3 rokama..v dnesni dobe jsem nebyl v zadne guilde.."
..........
..........
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 3:39 pm

to jsem nepsal ja.. ale soused o 4 patra nademnou kterej si najivne myslel a rikal mi ze bude hrat..

popis o te postave... martin hral se mnou postavu jen kuli tomu ze jsme meli plan ze ja mam Raynnu (Druid drow) a on si udela taky druida akorat s prehozenyma pismenama Ryanna (druid ork) chteli jsme si litat PvP.. expili jsme to spolu prvni stoky.. questy a pak harpye ettiny a predevsim icetrolly...

do guildy se hlasil ale myslim ze u nich ani nebyl,.. a pokud jo a byl u nich,.... tak to muselo byt v dobe kdy se na to vykaslal a prestal hrat nadobro... a ze mi to prenecha... ze u toho zmagoril nekolik hodin ale ze to nema cenu hrat kdyz neni guilda Flame....
----------------

takze otazka na postavu : ano je moje od 0levelu.. hral jsem ji sice se sousedem a expili jme jen v partes petama a on s holi.. ale v guilde nebyl.. postava uz lezi asi 3 mesice bez hrani a obcas ji lognu a kdyz se zeptam matesa co ultima tak se mi zasmeje a ze jsem *****.... takze postava je moje... a expy a prevazne skilly jsem trenil ja...

jinak jak pise o tom kamaradovi.. tak to jsem byl ja.. ale bylo to za dob kdy jsem hraval herku kterou jsem mel pak smazanou od cloveka s kterym jsem hracal 3 roky a meli jsme pristup na ucty.. byl jsem hold najivni..

v podstate nevim ani ze nekam neco psal ze nekam chce.. takze me to zaskocilo... ale pokud u nich byl tak byl offline.. protoze fakt dlouho nehraje... a uz nebude.. ma jinej vkus her uz..


levely postav..

Kazai Wutse 18
Raynna (drow)druid 200 expu do 18


postavy s kteryma jsem chtel hrat u vas
Ryanna Druid ork par expu od 16
a co mam jen tak pro srandu protoze jsem hral vzdy heretika(summoner) tak : Currwoll negr 13 (ale toho si tahnu sam na bladespiritech. na tak nizkem levelu nic nezvladne.. )

ale druid je ork takze PvM..
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 8:39 pm

GRRR nerad čtu ! tohle sem si přečet celý a sem znechucen samozrejme ne tim co si psal ale jak to bylo dlouhe Razz nicméně ja sem Pro tvuj testik... Smile
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 8:16 am

Podle mého názoru je to tak zamotaný a popletený, že ty Venezuelský telenovely na Nově Dávaj Větší smysl Very Happy .... nechci se tě nějak dotknout nebo něco ale píšeš hodně špatně trošku mi připomínáš dokonce SMUDLINKU z vývěsky nebo přinejmenšim jeho sourozence... stavění vět absolutní hrůza a navíc tvoje přihláška, teda to co jsem z ní pochopil trošku zavání ... dík za pozornost
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:12 pm

hadrak napsal:
Podle mého názoru je to tak zamotaný a popletený, že ty Venezuelský telenovely na Nově Dávaj Větší smysl Very Happy .... nechci se tě nějak dotknout nebo něco ale píšeš hodně špatně trošku mi připomínáš dokonce SMUDLINKU z vývěsky nebo přinejmenšim jeho sourozence... stavění vět absolutní hrůza a navíc tvoje přihláška, teda to co jsem z ní pochopil trošku zavání ... dík za pozornost

na cestinu jsem byl slabej.. z jedne skoly me kuli cestine a jeste par predmetu vyprali... na vyvesku pisu jako Vyctory a to jen v priapde Koupim/Prodam... vyvesku nemam rad kdyz tam lidi moc kecaj.. ja to beru jako vec potrebna k hrani na informace a nabydky.. a ne chat Smile

jinak chaos... je tezky napsat vse o sobe obzvlast kdyz hraju 5 let a sam si vse nepamatuju.. a jeste ke vsemu kdyz se pokousim o neco co vim ze by nikde neproslo.. ale rekl jsem si ze za pokus nic nedam.. a byl bych rad kdybych byl prvni.. a hlavne uspesnej v tomto.. jina. muj styl psani je uz pres 7 let stejny co se tyce internetu SMS ICq proste vseho.. podle psani se me da taky poznat.

vy o nic prijit nemuzete... ano chapu sice ze muzete mit strach z PK v dungu.. to ma kazdy kdyz expi s lidmi ktery nezna nebo nestihl poznat. nevim co bych rekl na obhajobu k tematu PK.. asi to ze zadny PK nemam a ani neznam. znal jsem pred lety a i hral... ale dnes ne
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 2:37 pm

vim ze predbiham ale kdyby... ktery povolani by se vam hodilo lip... negr summoner a curser nebo druid ork jako meler ? kdyby jste teda byli pro.. at vim na co mam kupovat veci

po pravde receno vzdy jsem hral heretika.. nekolik let.. tak necro by mi sel.. ale na druhou stranu bych byl radej za toho melera Smile

tak ted prave nevim
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:03 pm

ty ja bych to vyzkoušel tak, že bys byl něco jako naše v uvozovkach aliance jednoho hrače že bych mu dal přístup na mapu nebo tak něco, co vy nato?samozřejmě až se osvěčí
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:38 pm

Muerto napsal:
ty ja bych to vyzkoušel tak, že bys byl něco jako naše v uvozovkach aliance jednoho hrače že bych mu dal přístup na mapu nebo tak něco, co vy nato?samozřejmě až se osvěčí

nexi prtistup na mapu max na ventrilo nebo pres co jedete... nexi vedet co prave delate.. aby nebyla haluz tze by vas nekdo pojel vickrat za den a bylo to na me...

na ventrilu uslisyte podle hlasu jaky jsem... jestli na holky nebo prihraty Smile jestli mluvim slusne nebo proste.. jestli posloucham hiphop nebo normalni hudbu a tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Tori

Tori


Poeet p?íspivku : 1
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:47 pm

Za France se u vas primlouvam. Je to skvelej clovick a je posledni, kdo by vas podrazil
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:57 pm

Tori napsal:
Za France se u vas primlouvam. Je to skvelej clovick a je posledni, kdo by vas podrazil

oh.. dekuji Smile ale nech to posuzovat radej guildu Smile vis jak to chodi Smile
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:05 pm

tak pak nemám žadnej problem když ani nece mapu určitě pro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Currwoll / Ryanna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Currwoll / Ryanna   Currwoll / Ryanna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Currwoll / Ryanna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: