Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihláška

Goto down 
+10
Maashi
hadrak
Nub1um
Sepirot-The Paladin
Henry
sidius
LudekT
Elwainer
Muerto
AdamVittek
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 12:24 pm

Já se omlouvám, že Vám lezu do diskuze (zase), ale nevim jestli jste slepý nebo jestli Vám to nedochází, celou dobu se jak VY tak MY snažíme o to aby alliance byla čistá už jsme se zbavili nějaký tý špíny, a jede to tu znova, nechci tim říct, že Adam by byl "špína" ale nelíbí se mi jeho přístup, když byl první hlas proti hned řikal jak nás má na háku, a že stejně jede do práce do Čech a nebude mít čas hrát a hned na to co pár lidí napsalo kladnou odpověd, tak ho táta nechce pustit a hrát bude (divný)?? možná je to pravda ale zase smrad Very Happy cejtim to prostě, nehledě k tomu jestli měl postavy nebo má co teď behaj, proč furt putujou nebo je snad pořád vlastníš ? můj OSOBNÍ názor je, že nejsi zrovna týmový hráč, který by se držel party lidí, přinejmenším přicházíš o postavy z kterých se hned stávají PK, zamyslete se nad každym zájemcem, ať zase do týdne nemusíme měnit mapu !

možná se pletu ale je to všechno jen můj názor
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:48 pm

jak jsem psal můj názor se nemění.(očekává nadávky)
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 1:17 pm

Mohli by ste sa uz konecne vyjadrit kdo a ako a niekam ma zaradit lebo niekdo je pro a nie proti. Niektory tu maju komplexy koli mojim postavam ktore som mal a asi aj ktore mam. Hravam to stale niekedy aj nespim ak vladzem a ty si myslis ze niesom tymovi hrac? Ved si nikdy nebol somnou dungu tak sorac. A po dalsie keby si mal ist pracovat do zahranicia a na poslednu chvilu sa dozvies ze ides cez nejaku agenturu ktora si strahava 10 000 kc mesacne a nechcu ti povedat sidlo a nazov firmy a aj hotela tak tiez by ta vasi nikam nepustili a ani sam by si nesiel si myslim takze to ze som mal ist do ciech a nesiel som to je troska o niecom inom lebo len ja a moje okolie vie detaili preco som nesiel.
Ako je mi to jedno som ferovi hrac a aj som bol...Takze tymto padom koncim a prosim nerobte zo mna debila a netahajte ma za nos ale uz ma niekam zaradte je mi to jedno. Ak nezoberiete je to vasa vec ja si uz ludi najdem na expenie a nejakych starych hracov si donesiem naspät ale ak ma zoberiete tak podla mna neolotujete dik moc majte sa
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 1:43 pm

jsi netrpelivy a agresivni Smile nevylivej si zlost z realu na lidi ve hre Smile dobra rada nad zlato
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 1:55 pm

Timto je pro me situace jasna. PROTI.
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 2:11 pm

proti
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:01 pm

je mě zaráží že tam píšeš jak tě můžu posuzovat když tě neznám.Ty mě znáš že o mě říkaš že sjem kreten?A když už se ěnkam hlsiš nebo po někom něco chceš zkuz do budoucna vynechat vulgarni slova určitě se na tebe budou lidi divat jinak.to je asi vše co bych ktomu ještě dodal.A promin za tvuj promarněny drahoceny čas kterej jsi dal tomu aby jsi sem psal
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:25 pm

Sory vlasac ale ja si zlost nevylievam z realu v UO:-D....Ja si zijem uplne kludny zivotik.
Toto uz nieje o trpezlivosti ale fajn... Ale tu kuse citam utoky na seba a len same picoviny. Ludia ktory rozmyslaju niecim inym to myslim iba jedneho .
to je to iste ako keby si sa hlasil do roboty niekam a cakal by si na nu vyse mesiaca;-) je to ina situacia ale princip rovnaky
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:52 pm

nejsi trpelivy myslis ze po tobe hned nekdo skoci kdyz mas levelove dobre vytrenenou postavu.. ale je to treba i o tom ze Malkoma melo vice lidi a ne celkem dobrych..

puvodni majitel nehraje malkoma uz fest dlouho.. minimalne pres rok.. a pokud.. tak je to cestovni postava.. tak musis mit pochopeni pro lidi z guildy kam se hlasis ze reknou ze se jim to nelibi.. a ty se pak branis argumentama ze kdyz ne tak .... a zacnes urazet..

o tom ta hra neni.. tim jak nadavas a jak se chovas pouze tady davas najevo ze budes urazkove nebo proste mravne nezadrzitelny..
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:18 pm

Okey prehnal som nejake tie spravy dost... Lebo mal som dost nervov za sebou a ket som si konecne sadol za pc tak ma to uz len dorazilo... Mozno ak by sa to dalo vyriesit este tak ze by sa tato prihlaska zmazala a napisal by som nejaku inu novu.
Kazdeho silneho cloveka by polozila na nohy Buracka, prepustenie z roboty koli krize, rozchod s holkou a vsetko behom par dnov. Tak som troska vybuchol.
Robotu uz mam vsetko pohode. Tak sa skute nejak dohodnut ake by bolo dalsie riesenie.
But by som si dal new prihlasku alebo dame za tymto vsetko velku bodku a hodi sa to ako neprijaty?
Hej hej malkoma mavali vela ludia a aj ho podla mna budu mat. Ale jeden acc nemoze hovorit o charaktere cloveka. Mal som ho a bodka
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:25 pm

AdamVittek napsal:
Okey prehnal som nejake tie spravy dost... Lebo mal som dost nervov za sebou a ket som si konecne sadol za pc tak ma to uz len dorazilo... Mozno ak by sa to dalo vyriesit este tak ze by sa tato prihlaska zmazala a napisal by som nejaku inu novu.
Kazdeho silneho cloveka by polozila na nohy Buracka, prepustenie z roboty koli krize, rozchod s holkou a vsetko behom par dnov. Tak som troska vybuchol.
Robotu uz mam vsetko pohode. Tak sa skute nejak dohodnut ake by bolo dalsie riesenie.
But by som si dal new prihlasku alebo dame za tymto vsetko velku bodku a hodi sa to ako neprijaty?
Hej hej malkoma mavali vela ludia a aj ho podla mna budu mat. Ale jeden acc nemoze hovorit o charaktere cloveka. Mal som ho a bodka

o charakteristice cloveka mluvi slova jako : kreten, picovat a dalsi..
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:26 pm

jj mas pravdu Neutral ale zacal som to az potom pisat
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:31 pm

No hore si pisal ze si nevilievas nervy z realu vhre ale vyplakavas si tu srdce ze si sa vybural ze nemas pracu ani holku poviem ti ze mna neviem ako ostatnych na tvojom real zivote nic nezaujima mne ide oto ako to horas a preco to hras pre expi pre gepaky? Musim suhlasit francom aj s muertom ak sa niekam chces dostat skus si odpustit tie vulgarizmi ver mi ze pridez so skoly/prace sadnes za pocitac zapnes mapu a tam niekto nadava pre uplnu blbost?? ako by si sa citil?
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 7:03 pm

Vopred sory ale si na to dost mlady aby si vedel ako sa clovek citi ket za par dni nieco take prezije. Hlavne ket pri tej buracke mozem vlastne ja za to ze som chytil aquaplanink a frajerka bola dva tyzdne v nemocnici od vtedy sa mi do oci nepozrela a pri tom som chytil smyk v burke a vybural som sa....Uvidis budes starsi a uvidis jak sa budes potom citit a ket dojdes na net kde citas ze aky si koli tomu ze si mal nejaky acc...Ver mi nebudes sa moc dobre citit nebudes
Návrat nahoru Goto down
Francs
Málomluvnej
Málomluvnej
Francs


Poeet p?íspivku : 33
Age : 36
Location : Zábřeh na Moravě
Registration date : 06. 06. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 7:21 pm

AdamVittek napsal:
Vopred sory ale si na to dost mlady aby si vedel ako sa clovek citi ket za par dni nieco take prezije. Hlavne ket pri tej buracke mozem vlastne ja za to ze som chytil aquaplanink a frajerka bola dva tyzdne v nemocnici od vtedy sa mi do oci nepozrela a pri tom som chytil smyk v burke a vybural som sa....Uvidis budes starsi a uvidis jak sa budes potom citit a ket dojdes na net kde citas ze aky si koli tomu ze si mal nejaky acc...Ver mi nebudes sa moc dobre citit nebudes

pekny.. to nam reklo jen ze jsi choler.. ale clovek jak rikas ze on to chapat nemuze Smile ja myslim ze bych to pochopil.. a verim tomu ze bych nadaval v realu a ne v prihlasce o zadani adeptstvi....

kdyz uz bych se citil tak spatne jak ty.. tak bych nechodil na net abych lidi nekam neposilal Smile..
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 7:23 pm

Mno jo mas v tom pravdu.
Ja som uz svoje dodal k tomu ze ma to mrzi a je to uz na vas co a ako dalej.
Ci mam dat new prihlasku alebo nie.
Tak zatim
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 5:26 pm

Ja bych hrozne rad opet uzavrel nabor novych clenu-jenze nejak nevim jak postnout do zamknuty sekce text..
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 7:03 pm

No kamarat moj ak si myslis ze som v zivote nezaliz ziadnu dramaticku situaciu tak si naomyle chapem ta ale na vylievanie zlosti a srdca su dve veci (boxsovaci mech a psycholog) ten mech mi odporucil psycholog ale nekupil som ho.
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 7:33 pm

To radsej ten mech:-) psycholog nezabera lebo aj ten sa uz zo mna zblaznil:-D.
Ale potreboval by som jednu radu. Nejaky obchod kde predawaju pc hry aj s licenciami. Ci by ste mi mohli poradit lebo hladam ale malo ich je:-(
Nemyslel som priamo ze ziadnu ale tolko naraz.
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:24 pm

takze si hovoril ze toho malkolma si mal iba chvilu a co povies na toto? http://fenixreborn.mafyje.com/viewtopic.php?f=9&t=546 ???
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:28 pm

Neviem jak ty tomu hovoris ale ja tomu hovorim poistka.
Tak isto jak je to zo skolou ze si vybera dve a az potom vyberas jednu, jak si vyberas robotu ze si najdes viac alternativ a potom si vyberies jednu tak toto sa sklada na ten isty princip. Sam musis uznat a nemozes mi to ani zazlievat ze zatial u vas to vyzera uspesnost na jedno 1%.
Clovek si vzdy musi v zivote vybrat viac ciest ale az potom sa rozhodnut pre jednu ktora je ista uz nemyslis?
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:45 pm

Takze GoE beres ako alternativu? nechapem ta ja sa chcem dostat niekam na jedno miesto a ak ma tam nevezmu tak to skusim inde a nie napisat si prihlasku do kazdej guilde na endorea a potom si vybrat jednu a pokusal si sa oblbnut fenixou pokusas sa oblbnut nas ale nevide ti to! taze jedniznace NEPRIJATY z klamania guildy LOCK.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: