Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihláška

Goto down 
+10
Maashi
hadrak
Nub1um
Sepirot-The Paladin
Henry
sidius
LudekT
Elwainer
Muerto
AdamVittek
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeThu May 28, 2009 4:59 pm

1. Ahoj moje meno mojej postavy je Arsem Ranger lvl 27 ( padnuty na 26 chyba mu 1k expov)
2. Dalsie moje postavy su Heretic Macko lvl 14 a craft (mining a BS)
3.Ultimu hram 6 rokov.
Online som cez pracovny den od cca 19:15. Cez volny cas jak sa zobudim.
4.Moj vztah k PvP je dobry. Mal by som zaujem ak do ligy ak by sa nasli ludia ktory by sli somnou do toho...PvM hram dlho a mam ho najradsej.
5. ojap redstava o Guilde mali by tam byt cestny, ferovy, pohode ludia s ktorymi sa da dohodnut, vzjaomne vypomahanie, dungy a nejake tie vedomosti tam nabrat a tak:o)
6.Do Guildy som sa rozhodol ist lebo expenie v partii je zabavnejsie ako samemu a dozvedel som sa o vas vdaka Nubium.
7. Co sa tyka GP som kvazi za vodou. Dokazem si nakupit okamzite qquip gh gc a podobne popripadne viem Guildu zasobovat jezditkami po HK a tak
8. Mam UOAM a ICQ. Ventrilo, team speak a skype nemam ale neni problem to okamzite nainstalovat a kupit si mikrofon....
9. Volam sa Adam Vittek pochadzam zo Slovenska, mesto Senec.
Najradsej jazdim na aute, free style bicykel, korcule, plavanie, kino, behanie (sporty ktore zvladnem:-P na moje chude telico:-D). Väcsinu stale travim za PC

Dufam ze sa vam zapaci moja prihlaska...
Forum budem sledovat rano vecer vzdy jak budem vediet:-P
Moje icq je 273-884-297.
P.S.
V minulosti som mawal viac postav.
Startka Heretic lvl 31.
Elenia Prist 24.
Druid Malcom a Hammer.
Rogue meno nepamätam.
Dvoch ice magov jeden bol Gweneth a druhy neviem.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeThu May 28, 2009 8:35 pm

Tuším že s malcomem tu už něco bylo ne?
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeThu May 28, 2009 8:44 pm

Ako mal som ho asi dokopi tyzden a hammera asi dva tyzdne takze to ani nejak neratam ze som to mal
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeFri May 29, 2009 8:48 pm

Zasedne proti malcoma nesnasim a jeho postavy taky ne a tecka tongue Mad Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeFri May 29, 2009 8:50 pm

A aj ket som to nemal od original majitela?
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeFri May 29, 2009 9:22 pm

Tome je fuk Laughing
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeSat May 30, 2009 8:56 am

jednou si měl sním něco společneho a už se ti neda věřit
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeSat May 30, 2009 10:43 am

Tak vam na toto poviem len dve veci.
Neviem od kolko do kolko mate rokov ale vidim ze mate asi malu inteligenciu na pochopenie ze som ho mal tyzden a uplne od niekoho ineho...Mate povahu aku mate ale neviete chapat je to vasa blbost...Mne to osobne nastastie nevadi lebo zajtra odchadzam za novou robotou do ciech takze nebudem hravat tak vas mam totalne na haku uprimne.
Ale prajem vam aby sa vam darilo;-)
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeSun May 31, 2009 7:41 am

Pánové musím souhlasit s Adamem, pokud měl tu postavu týden tak nechápu oco jde, UO hraje 6 let takže je těžký za tu dobu se nepotkat s Malcomem, btw. stejně jako my všichni. Fakt tomu přestávám rozumět....
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeSun May 31, 2009 12:46 pm

tak ja bych byl pro ja s nimneměl žadny problem ani když mě napadl za pk
Návrat nahoru Goto down
Henry
Málomluvnej
Málomluvnej
Henry


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 25. 01. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 8:07 am

Ikdyž nebudeš hrávat dal bych ti pro... Myslím si , že nemusíš být stejnej člověk jako malkolm... To že jsi od něj dostla postavy neznamená ,že máš stejnou povahu.
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 3:21 pm

DIki moc:-) aspon niekdo to chape...
No teraz je to na vas lebo hravat budem hravat dalej lebo nikam som nesiel. Otec ma nepustil nikam:-(...
A je to pochopitelne ket mi nexeli povedat ulicu firmi kam by som mal ist robit takze zostavam a hravam dalej..
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 4:09 pm

nezda se my to proti
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 4:53 pm

můj hlas zůstava
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 8:41 pm

tak si potom dobry kreten ket to nevies pochopit ze som mal iba ten acc:-D a nemal som ho ani od original od majitela a po dalsie kazdy sme iny ale ket si to mylis tak si jediny co ma zalepene oci kludne sa mozte na mna za tuto spravu hnevat ale sry inak si toto neviem vysvetlit co tento typek vymysla stale ale mno co uz je taky aky je on za to nemoze
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 12:04 am

AdamVittek napsal:
tak si potom dobry kreten ket to nevies pochopit ze som mal iba ten acc:-D a nemal som ho ani od original od majitela a po dalsie kazdy sme iny ale ket si to mylis tak si jediny co ma zalepene oci kludne sa mozte na mna za tuto spravu hnevat ale sry inak si toto neviem vysvetlit co tento typek vymysla stale ale mno co uz je taky aky je on za to nemoze

No tak koukam, ze se tu vede diskuze cestou slovnich nadavek, takze budu taky proti.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 12:51 am

Podla mna tato prihlaska uz nema ziaden zmysel...Lebo vsetci to pochopili a su pro aby som isiel do guildi ale iba jeden je proti lebo vraj sa mi neda verit lebo som mal docinenia s buchvy kym kdo to mal???ako prepac pre mna to znie ako nerealna vec.
Nikdo neni rovnaky, kazdy sme iny. A to ze o mne povie ze sa mi neda verit a ani ma nepozna? Ale sudi ma len pre meno Malcom???Prepac ale aj sam musis uznat ze to nieje normalne.
Ak toto pochopis tak mozno zmenis nazor ale ak nie tak sory nemam sa tu uz o com bavit.
Dakujem za zabity cas co ste sem pisali spravi na moju prihlasku.
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 2:53 pm

husty Very Happy ... jen mě dojímá jak jsi hned útočnej, nedokážu si tě představit na vt kdyby si chípnul v dungu, asi by sis vyrval kulky, že ?
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 4:18 pm

To nie :-P...toho sa nemusis bat ja som veelky optimista a flegmatik...len ma vie nastvat v zivote to ze ma niekdo posudzuje a pri tom ma nepozna...To by asi kazdeho zaskocilo...Ja to beriem tak tak co dosiel som o nejake tie expi ktore sa zas naexpia to neni prohroma a aj ket dojdem o equip. But sa kupi novy alebo si spravim novy...takze v tomto som kludny len naozaj nepochopim ludi ktory ma sudia koli tomu ze som mal nejaky pozicany acc na tyzden a v prihlaske som bol otvoreny a povedal som ze som mal aj taku postavu lebo keby pravda vysla najavo tak by to bolo horsie lebo by som to utajil takto som sa priznal ze som ho mal a vidim ze som asi spravil chybu...vies v zivote by sa nemalo klamat takze asi tak...Mozno ty co su proti a pochopia ze som to mal len na tyzden a aj to pozicane tak zmenia naazor ja budem len rad a ak nie tak je to uz ich vec a potom uz naozaj nemam co riesit....ja hram uo aby som sa spoznal s inymi ludmi aby som sa nieco na endore naucil viac a byt tu s co najviac ludmi kamos ale ak niekdo nevie pochopit jednu vec tak potom jak mam byt s nimi kamarat? asi nijak...sory ze som sa tak rozpisal ale tak napisal som co si o tom myslim a za gramaticke preklepi sa ospravedlnujem. Niekomu to ide a niekomu nie... Wink
A do dungov nemam dovod volat pk alebo niekoho..Lebo ket idem dung som len rad lebo pre mna to znamenaju expi, kolektiv a sranda. Takze nemam ani ten najmensi dovod preco udavat partiu. Nikdy som to nespravil a nikdy to ani nespravim.
Gp mam vela, itemov mam dost takze mi je to zbytocne...
A ty ktori sa vo mne mylili nevadi nikdo neni dokonaly kazdy robime chybi v zivote a ket si ich pripustime tak sme väcsi chlapy ako keby sme si ich nepripustili.
Clovek by mal dawat v zivote inym vela sanci. kazdy si zasluzi druhu sancu.
Skuste nad tym porozmyslat a mozno budem aj vynosom pre guildu
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeWed Jun 03, 2009 1:12 pm

ja jsem taky PRO..kdyz nas uz je tolik tak nas muze bejt jeste vic Smile ...Jo a kolik mas s tim kraftem bs??to se totiz taky dost hodi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeWed Jun 03, 2009 7:00 pm

s itemom mam 82. nieco ale makam na nom nech ma aspon 90+ a aj itemky si nanho zhanam:-) a mining ma 100
Návrat nahoru Goto down
Ravenn




Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 16. 11. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeFri Jun 05, 2009 9:08 pm

Můžu se zeptat jak se jmenuje tvůj craft? (jen pro zajímavost)
Návrat nahoru Goto down
AdamVittek




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 09

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeFri Jun 05, 2009 9:58 pm

Night Roy
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:40 am

no tak si myslim že bysme mu měli dat všichni šansi
Návrat nahoru Goto down
Ravenn




Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 16. 11. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:43 am

Jsem PRO vyzkoušení
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: