Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lucisus Flavius

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lucius Flaviuus




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 14. 12. 08

Lucisus Flavius Empty
PříspěvekPředmět: Lucisus Flavius   Lucisus Flavius I_icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:24 pm

Cuus guilde GOE..
tak neco z realu jsem petr je mi 15 let
chodim na zakladku do 9 tridy
moje konicky jsou bike,florbal fotbal cs 1,6 a cod 4 a smazojeme UO
A neco z in game
Moje postavy jsou heretik Lucius Flavius tuto postavu sem dostal od kamose real ale drive
jsem mel heretika 19 lvl ale pak my ho ukradli
Dalsi postavy jsou kraft 100 mining
Rogue 10 lvl Death girl (human)...
A ranger 13 lvl Aip (elf)
Moje skusenosti z pvp jsou ponekud dobre drive sem behal ligu ale pak sem leftl ..spise este me to nekiklo:D
a PVM?..jo to taky de nejaky ten dung uz sem prosel...casem bych s chtel urcite vyexpit corku
Cim bych byl prinosem pro guildu?...jo tam myslim nejaky prinos rekalu jeliko pisu mam uz skoro full incsripci+ itemy
ale taky uricte nejaka pomoc v dungu..¨
A cim guilda pro me?..no tak urcite novy lidi,skusenosti, a take nejaky ten dung.
VT.TS.UOAM mam ...pristup na internet mam dobry mam na kompl pristuo 24 hodin denne jelikoz fotrik ma svuj notebook a mati nedela na notasu....internet ponekud rychli zadny "lagy" pokud nelaguje server.

Moje ice je 429864144 pokud by ste potrebvali nejaky odpovedi na otazky tak sem tu skoro porad a piste i do ofuu nebo test v dungu
Pekny pozbytek dne preje lucius
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Lucisus Flavius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisus Flavius   Lucisus Flavius I_icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:01 pm

No tak aby som zacal myslim ze heretikou mame dost a poznas niekoho z guildy blizsie?
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 14. 12. 08

Lucisus Flavius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisus Flavius   Lucisus Flavius I_icon_minitimeSun Dec 14, 2008 10:02 pm

Kitik napsal:
No tak aby som zacal myslim ze heretikou mame dost a poznas niekoho z guildy blizsie?

No ne neznam mozna troskicku levaka boba prodaval sem mu par veci na maga jinak tot vse Smile
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Lucisus Flavius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisus Flavius   Lucisus Flavius I_icon_minitimeMon Dec 15, 2008 9:16 am

https://gofe.forumczech.com/zadosti-o-poijeti-f11/nabor-uzavoen-t82.htm

Takže sorry...

Pokud se dostaneš do "přízně" někoho z guildy a on tě "doporučí" tak se ozvy. Jinak hodně štěstí ....
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Lucisus Flavius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisus Flavius   Lucisus Flavius I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lucisus Flavius
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: