Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tmavovláska

Goto down 
+3
Muerto
Tulpa
MARTAS
7 posters
AutorZpráva
MARTAS




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 11. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:25 pm

Ahojte zdravím všehny.

Jmenuju se Martin a je mi 10 let.:DChodím do páté třídy.Bydlím ve Valašském meziříčí.
Ve vaší guildě je muj bratr Petr z merckem Čolečkem.
Mezi moje záliby patří:Fotbal(ve kterém fandím Baníku) a ještě hraji tenis.
Taky se rád dívám na TV a samozdřejmně hraju rád na kompu.

Ultimu hraju zhruba rok a pul.Měl sem drujda s kterým sem dal strašně malý level a pořád sem snim bloudil ve stokach.
Poté sem začal hrát Rangera jménem Tmavovlaska se kterým bych chtěl jít k vám do guildy.
Z mým rangerem jsem dal za 3 měsíce 18 level.(tet se to expi uz hur) Nemám žádne jiné postavy!!!
K vám do guildy bych chtěl jít hlavně proto abych se skamošil a pomohl ostatním a taky oni mě.
Určitě bych tamoval jezdítka a daval je do guildy.

PvM-PvP
Takže PvM umím asi tak na muj level.Rad expím!!!!
PvP Mě baví ale odost více , ale jistě se vněm chci zdokonalovat nikdo PvP neumi na 100%.(jen Kitík) lol!

Krátký RP Příběh:

Když se jednoho dne narodila Tmavovlaska tak měla byt využita jen k tamování kruté zvěře.
Ale Tmavovlasku nebavilo jen tamoval ale chtěla se bavit PvP a PvM.
Tak se Tmavovláska dala jen na PvM a na PvP ,ale uplně se vyhašlala na tamovaní.
A to jednou našla ostarda a velmi ji mrzelo že ho nemuže tamnout a tak ho raději zabila.
Tak se pevně rozhodla že bude trenit chvíli pvp s pvm a chvili bude tamovat.
Ale PvM na 18 levelu ji moc nešlo tak si dala přihlášku do dobré guildy ...............GOE :Sleep:
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:49 pm

MARTAS napsal:
Ahojte zdravím všehny.

Jmenuju se Martin a je mi 10 let.:DChodím do páté třídy.Bydlím ve Valašském meziříčí.
Ve vaší guildě je muj bratr Petr z merckem Čolečkem.
Mezi moje záliby patří:Fotbal(ve kterém fandím Baníku) a ještě hraji tenis.
Taky se rád dívám na TV a samozdřejmně hraju rád na kompu.

Ultimu hraju zhruba rok a pul.Měl sem drujda s kterým sem dal strašně malý level a pořád sem snim bloudil ve stokach.
Poté sem začal hrát Rangera jménem Tmavovlaska se kterým bych chtěl jít k vám do guildy.
Z mým rangerem jsem dal za 3 měsíce 18 level.(tet se to expi uz hur) Nemám žádne jiné postavy!!!
K vám do guildy bych chtěl jít hlavně proto abych se skamošil a pomohl ostatním a taky oni mě.
Určitě bych tamoval jezdítka a daval je do guildy.

PvM-PvP
Takže PvM umím asi tak na muj level.Rad expím!!!!
PvP Mě baví ale odost více , ale jistě se vněm chci zdokonalovat nikdo PvP neumi na 100%.(jen Kitík) lol!

Krátký RP Příběh:

Když se jednoho dne narodila Tmavovlaska tak měla byt využita jen k tamování kruté zvěře.
Ale Tmavovlasku nebavilo jen tamoval ale chtěla se bavit PvP a PvM.
Tak se Tmavovláska dala jen na PvM a na PvP ,ale uplně se vyhašlala na tamovaní.
A to jednou našla ostarda a velmi ji mrzelo že ho nemuže tamnout a tak ho raději zabila.
Tak se pevně rozhodla že bude trenit chvíli pvp s pvm a chvili bude tamovat.
Ale PvM na 18 levelu ji moc nešlo tak si dala přihlášku do dobré guildy ...............GOE :Sleep:



chudak od 10ti uz hraje na Endoru kam ta mladez speje?Smile
Návrat nahoru Goto down
MARTAS




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 11. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:53 pm

Ja uo hraju rad a na endore jsme jen 2 takovi 10leti Very Happy Nevim proc bych nehral uo kdys je to dobra zabava rendeer
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 6:22 pm

Nevím jestli jsis všiml že jsme od včerejška uzavřeli nábor nových členu.Adepství pouze za specifických podmínek nebo za doporučení člena guildy.Jo a stím kitikem nevím jestli jsem to pochopil dobře ale on už GM naši guildy není :-)
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 10:28 pm

AHOJ martina znam uz nejakou dobu a je dost vpoho i kdyz jemu 10let sam jsem mu nekolikrat rikal at si da knam prihlasku takze jsem PRO jo a jinak nezabijej ostardy raci me napis a tamnutije What a Face
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 8:36 am

Tak jsem taky PRO ,jednak že jsi čolečkuv bratr a že tu máš u nás více známosti Smile
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 9:10 am

10 let Shocked Laughing . To je mazec. By sme ti s Dalinem mohly dělat adoptivní rodiče... mamka by byl samosebou Dalin Laughing . Fakt nevím, vím že si v pohodě kluk, ale pravda je že jsme uzavřely nabor, takže bych to nechal tak jak to bylo doteď, nemám nic proti když s náma občas někam zajdeš a pak se uvidí...
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
MARTAS




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 11. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 3:45 pm

Jo moc diky hosi ...sak uvidime nekdy nekam zajdem rendeer
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:13 pm

Hej martane nerob si zomna srandu lebo to poviem mamke a ta zbije ale inac je to pomerne dobry borcek tak som pro
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 3:03 pm

sem pro.....
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitimeSun Dec 21, 2008 1:25 am

Ludo myslim ze to mozes dat medzi neprijatych.............
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tmavovláska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tmavovláska   Tmavovláska I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tmavovláska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: