Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přihláška Tuta

Goto down 
+8
LudekT
curtis
Desther
Sepirot-The Paladin
Elwainer
Nub1um
Muerto
TuT
12 posters
AutorZpráva
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:05 am

Zdravím všechny členy a adepty guildy Gangsters of Endor,
Jmenuji se Dan a pocházím z města Otrokovice nedaleko od Zlína.Mezi mé koníčky,záliby patří sport-atletika,poznávání nových lidí a samozřejmě hraní Ultimy online a další hry hraju třeba cs 1.6.Brzy mi bude 15 let.CHodím na základní školu do 9.třídy a budu se hlásit na střední školu průmyslovou ve Zlíně na obor stavebnictví nebo na střední uměleckou školu v Uherském Hradišti.Chtěl bych se k vám přihlásit s postavou Tutanchamon rogua half elf 20lvl(2k expu do 21lvl).Mezi mé další postavy patří Smokie priest drow 18lvl a ještě hraju na střídačku crafta s bráchou, který má lvl 20 nekoupená 24 a jeho skilli jsou(100mining,83lumberjacking,62tinkering,62blacksmithy,62engineering a 62tailoring a nakonec 84 cooking).Na Endoře hraji asi 8 měsíců a působil jsem v guildách Forest,Old.Mé skušenosti s PVM jsou dobré a s PVP jsou průměrné, ale stále se učím a později bych chtěl působit v lize.Uoam,mikrofon a ventrilo mám používám rád , ale ts nemám nainstalovaný.Tak schopný uživit jsem když mi umře jezdítko nebo zarakvím nějáké to brněni není problém koupit nebo vyrobit si, takže uživím se.Guildě bych mohl pomáhat při těžkých úkolech a pomáhat lidem kdo by něco potřeboval nebo měli nějaký problém a taky pomoc v dungeonech. Pro guildu Goe jsem se rozhodl proto, že máme stejné cile (pomáhat si navzájem), a taky že znám s Goe pár lidí a přijdou mi v pohodě.
Moje icq -223 659 671
A můj vztah k RP je takový:
Píše se rok 1343 před.n.l . lodního deníku kapitána Helixe. Do přídí se opírá ukrutný vítr. Moje malá loď nabírá vodu. Je neovladatelná. Už dávno pří bouři sem přišel o vesla. Jsem ztracen. Z nenadání něco prasklo. Můj bože!! Prásk! Strachem sem vykřikl. Né, to nemůže být pravda můj hlavní stěžeň se řítil k zemi. Má loď se stala neovladatelnou. Začal jsem se modlit : Otče náš jen si na nebesích ,…Při představě na neovladatelnou loď a skoro se potápějící jsem se modlil ještě urputněji, nic jiného mě také nezbývalo jen doufat, že se dostanu na suchý břeh.Áááá, bože, narazil jsem na útesy. Kde, kde to jsem? Bože jsem živý! Probral jsem se někde na pláži jen s několika odřeninami a menšími ranami od ostrých kamenů. Jsem na živu, já žiji. Radostí jsem křičel. Jediné co mi zbylo z toho vraku mé lodi bylo pár soudků vody a vína. Moře mě nezavrhlo a vydalo mi jeho poklad mou stříbrnou díku. Pořádně sem se rozkoukával po pláži, kam jsem jen dohlédl jen a jen poušť. Musím najít nějakou civilizaci sem jěště moc mladý na to umřít. Po několika dnech strávených na poušti,zabíjením hadů a další pouštní havětě jsem narazil na něco úžasného,velkolepého,nic tak krásného jsem ještě neviděl.Předemnou se začalo objevovat obrovské město,mnoho domů,chrámů,palaců…Pomalu jsem se přibližoval k městu.Večer zaútočím.Našel jsem si nedaleko od městských bran místo s kama zaůtočím. Stal jsem se zabijákem útočícím ze stínů.Zabíjením jsem si obstaral šaty,změnil ůčes,stal se ze mne obyčejný občan toho velkého města.Lidi netušili,že bych mohl být vrahem těch nevidých lidí.V alquarine jsem žil mnoho let,zalíbilo se mi v něm.Stal se ze mě prodejce různých lektvarů(bomb,znehybňujících lektvarů…).Byl jsem mistr převleků a muž mnoha tváří.Po několika dnech…V roce 1339 př.n.l ,,Helixi,můj pán potřebuje vaši pomoc,jinak zemře“. ,,Sluho,kdo je tvůj pán“?,,Je to sám mocný Tutanchamon,vládce můj i tvůj“.,,Veď mne k němu“.Zastavil jsem se až u postele mocného panovníka.Byl celý bledý nemol se hýbat,ztěžka dýchal.,,Běžte všichni pryč,hned“!Vykřikl jsem.Umíral,nebylo mu pomoci.Náhle mě zajiskřilo v očích.Zabiji krále a převleču se za něj a jeho za mě.Ale jak?Za krále je to velmi jednoduché,ale krále za mě?Přivolal jsem sluhy.Všem jsem dal halucinogení lektvar.Byli omámeni.Zabil jsem krále a rozsekal jsem ho na malé kousíčky k nepoznání,sám jsem se za něj převlékl.Helix už není,ať žije Tutanchamon.Nechal jsem popravit všechny sluhy pravého krále,jen pro jistotu.Nikdo nikdy nic nepoznal a neodhalil mě.Stal jsem se mocným císařem Tutanchamonem.S obyčejného zložeje je teď panovník.Sláva Tutanchamonovi!Sláva mě!!!
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:33 pm

Myslím si ,že byjsme ho mohli prozkoušet.Tak zatím PRO vyzkoušení.
P.S. Razzřihláška je slušná ,ale ten RP příběh si myslím že jsi nepsal ty.(jestli jsi to fakt psal ty tak klobouk dolů)
Návrat nahoru Goto down
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:45 pm

No tak ja sem psal celou prihlasku a stim RP mi akorat bracha poradil tema na toho tutanchamona to by me totiz asi nenapadlo jinak sam sem to psal.
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 5:37 pm

Cau. Popravde receno Otrokovicaky nemam rad, kvuli jejich povaze a tomu, co jsem o nich slysel. Ale muze byt i vyjimka samozrejme. Vek taky nic moc, ale na tom zas az tak uplne nezalezi. Kazdopadne mam par dotazu. Proc jsi odesel z guild OLD a Deep Forest Company? Koho znas z GoE?
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 6:43 pm

Ahoj zajimava prihlaska jsem Pro to stebou skusit alien
Návrat nahoru Goto down
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 6:59 pm

No to uz slysim po nekolikate, ale ja za to nemuzu preci tu byly v otrokovicich dobri hraci,ale radsi bych bydel ve zline.A na první dotaz odpovim:forest se spojil s oldem a v oldu se uz neexpilo.Na druhou otazku odpovim:Z Goe znám muerta hrajeme spolu cs 1.6 a sli sme spolu uz par dungu,kaina,kitika,ale ten si me uz nepamatuje prtz sem s nim kecal naposledy kdyz mel 12 a chodil orc,sidiuse nape jsme spolu kecali na vetecku a mozna jeste nekoho,ale uz si nemuzu vzpomenout.Snad jsem odpovedel na vse cos potreboval,ale kdyby jeste byly nake otazky odpovim to co nejdrive!
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 7:33 pm

zkusime to a uvidime zatim pro vyzkouseni
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:03 pm

nojo zkušmeto afro
Návrat nahoru Goto down
curtis
Málomluvnej
Málomluvnej
curtis


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 08. 10. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:55 pm

viem ze som len adept ale nebol si ty nahodou GM Hunters ?
Návrat nahoru Goto down
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 10:19 pm

No hele cau curtis no byl sem na to sem uplne zapomnel,ale nakonec sem se gm práv vzdal prtz se neco stalo a prestalo se expit,ale ze zacatku to slo dobre
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeFri Nov 14, 2008 8:05 am

GM hunters?to byla celkem dost lamacka guilda ,pač jsem byl u kamoše a on stal u banky za rouga 12 lvl a naraz mu bylo nabidnuto joinovani do guildy Very Happy:D:D tak mám otázku, ty jsi chodil po městě a nabízel jsi členství neznámým :-)?
Návrat nahoru Goto down
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeFri Nov 14, 2008 8:25 am

No ja vim ze to byla lamacka guilda proto sem se gm prav vzdal a po meste sem nechodil cekal sem az nekdo da prihlasku
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeFri Nov 14, 2008 9:14 am

No vyzkoušet se dá kdokoliv. Jen když slyším "přestalo se expit" apod.. tak mi naskakujou "pupínky", pokud hledáš nějakej "exphunt" tak si na špatné adrese, mi nechodíme denně dungy apod. myslím že nemáme guildu kvůli expům ale kvůli zábavě s lidma v guildě. Takže pokud chceš ještě přehodnotit přihlášku tak můžeš.... říkám to jen aby nedošlo později k nedorozumění, nebo zklamání z tvé strany. Jinak přihláška dobrá, věk sice nic moc, ale pokud nebudeš dělat "kraviny" tak s tím nemám problém...
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeFri Nov 14, 2008 9:29 am

No neboj psal sem do prihlasky ze mame stejny cil a to pomahat si navzajem Endor neni jenom o expeni hlavne o pratelstvi a zabave
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:11 pm

taky sem pro vyzkoušení.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:42 am

OK pravděpodobně dnes nebo v nejbližších dnech se ozvu, někam zajdem a pak se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:13 am

Musim rict ze mi tedka blbne pc a zase se mi nak blbne takze chcu jen rict ze chybu skusim rychle vyresit a na uo se dostat v nejblizsi dobe aby ste me prozkouseli dekuji predem za pochopeni
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:51 am

TuT napsal:
Musim rict ze mi tedka blbne pc a zase se mi nak blbne takze chcu jen rict ze chybu skusim rychle vyresit a na uo se dostat v nejblizsi dobe aby ste me prozkouseli dekuji predem za pochopeni

Jasný v pohodě to nespěchá. Až budeš tak budeš.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 4:25 pm

TuT napsal:
No neboj psal sem do prihlasky ze mame stejny cil a to pomahat si navzajem Endor neni jenom o expeni hlavne o pratelstvi a zabave

Ja zase muzu rict, ze nez jsem poznal lidi z GoE, tak jsem moc neveril, ze na endoru funguje neco jako duvera mezi lidmi v guilde a pratelstvi =). Opak se stal pravdou. To znamena, ze jsem PRO to s tebou skusit. Taky ted nemam zrovna cas kazdy den hrat, ale to asi nikdo(z normalne socialne zijicich a pracujicich lidi :-D ).
Návrat nahoru Goto down
TuT

TuT


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 11. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:39 pm

Tak vam dekuji za pochopeni hned jak budu moc tak napisu a zajdu svama dung rad aby ste me vyzkouseli
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:20 am

PROTI kazdeho koho poznam z otrokovic ma nieco s comom alebo kazia hru zneuzivanim bugou
Návrat nahoru Goto down
Macho




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 16. 11. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:19 pm

kazdy zase ne...mas pravdu jako ze tu je hodne curaku z otrokovic..to bylo este kdyz to vsichni hravali v neosu(jedna herna)..ae uz se to zrusilo...
a neni pravidlo ze clovek z otrokovic = curak...tak ae to poznas casem kdo je a kdo neni...ikdyz ti reknu ze ja ani tut nejsme..tak si budes myslet svoje
Návrat nahoru Goto down
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeSun Nov 23, 2008 4:56 pm

sem pro jak jinak sanci si zaslouzi kazdy pro vyzkouseni
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:05 am

Takže předem se omlouvám že naše rozhodnutí trvá poněkud delší dobu, ale to jen z důvodu že jsme si potřebovaly v guildě ujasnit pár věcí ohledně náboru. Dohodly jsme se že budeme nový adepty přijímat pouze za velice specifických podmínek. Takže bohužel ti budu muset popřát štěstí někde jinde a nebo pokud hodně stojíš o členství v naší guildě, zkus kontaktovat někoho z naší guildy osobně, choď s ním expit a třeba tě dál doporučí k adeptství, jiná možnost bohužel není. Takže ještě jednou, hodně štěstí v jiné guildě.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Přihláška Tuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tuta   Přihláška Tuta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Tuta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: