Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Aasimar Loreweaver

Goto down 
+5
Maashi
Elwainer
Nub1um
Kitik
Aasimar
9 posters
AutorZpráva
Aasimar




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 10. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 10:21 pm

Aasimar Loreweaver Aasimar
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 11:10 pm

Hm dobry napad s tym obrazkom
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 11:53 pm

Zdrawim te. Prihlaska se mi libi, protoze jsem se z ni dozvedel dost podstatnych veci, ktere by me stejne zajimaly. No a co k tomu vic rict. Nejsem proti Te poznat, lvl jsi sice podstatne nizsi nez ma vetsina z nas, nicmene si myslim, ze to nebude velke minus. Pozname se, pokecame, uvidime Wink

A jeste neco pro Kitika lol! : Matous psal, ze je grafik, tak to pro nej asi nebylo moc slozite Laughing
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 1:45 am

ahoj mas moc peknou prihlasku ja jsem PRO Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aasimar




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 10. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 6:59 am

Dnes jsme se Zarakim pouze spolu pokořili burned včetně Matriarchi, vyjma těch bufujících turetů (druidi co se nehíbají a castí si furt dokola IVM za 50) Dnes k ránu padl znova orčák kdy jsme museli nastříhat naše pěkné zelené roby z burnedu na 6bandagi abychom dotukli poslední skupinku :-). Takže bod z denního plánu udělat si level byl zdolán hned po zítřejším bodu 34 naučit se portugalsky:-)

Jsem velmi rád za pozitivní ohlasy.

Nevešlo se mi to na svitek, ale velmi na mě zapůsobil text od LudkaT v topicu "Něco málo informací o naší guildě" mám pocit že bych s váma fakt rád běhal :-).

Přidávám icq kontakt stejně jako Zaraki jelikož jsem použil jeho přihlášku jako vzor pro mojí tak mi to uniklo

211-236-123

Tesim se na dalsi komenty od clenu GOE


RD napsal:
RIMMER: Dneska jsem splnil sedmnáct bodů ze svého denního plánu, zatímco ty jsi za celý svůj život nic nedokázal.

LISTER: Šel jsem do důstojnickýho bloku.

RIMMER: Kdy?!

LISTER: Dneska ráno.

RIMMER: Vždyť ještě není dekontaminovaný!

LISTER: Říkal jsi, že je už tejden!

RIMMER: Ne, říkal jsem, že to bylo ve čtvrtečním denním plánu!

LISTER: A ty jsi to ještě neudělal?!

RIMMER: Zítra, mám to v zítřejším plánu, bod 34 hned po ?naučit se portugalsky?.

LISTER: Děkuju, to se mám na co těšit.
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 8:16 am

jo jo tahle prihlaska se mi taky libi a koukam ze panove nejspis chodi spat nad ranem Very Happy santa
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 8:59 am

Takže naprosto ukázková přihláška, je vidět že to myslíš/te vážně. Na levelu mě osobně vůbec nesejde. Takže ještě malý upozornění u nás je adeptství defakto na dobu neomezenou, a může se stát že budeš adept i několik měsíců (dokud se dobře nepoznáme), ale pokud to s náma myslíš vážně a nejde ti o tag nad hlavou tak si myslím že je to vedlejší. Takže já jsem pro to skusit, vyrazíme někam pokecáme a pak se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 7:45 pm

tak ja jsem taky pro přihlaške se mě líbí
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 5:32 pm

Sem PRO to s tebou zkusit
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 5:43 pm

Zda sa byt slusny clovek budem PRO
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 8:54 pm

Pro ! Razz
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeMon Nov 03, 2008 8:51 am

Takže zatím přijat za ADEPTA, dávám ti práva do guildovní části fóra. Hodně štěstí Cool .
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeMon Nov 10, 2008 9:44 pm

Takže právě jsem si psal s Aasimarem a ukončuje adeptství v guilde, kvůli nepříjemným věcem co se mu na Endoru staly. Díky nim stratil chuť hrát a to respektuji. Takže přeji mu ať se mu daří a někdy se třeba k UO vrátí. Takže hodně štěstí RL a měj se.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitimeSat Nov 29, 2008 12:30 pm

Pro časovou vytíženost odstoupil od přihlášky.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Aasimar Loreweaver Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aasimar Loreweaver   Aasimar Loreweaver I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aasimar Loreweaver
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: