Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zaraki kenpatchi

Goto down 
+3
Elwainer
Kitik
Zaraki Ken
7 posters
AutorZpráva
Zaraki Ken




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 30. 10. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 8:42 pm

1. Jméno:Zaraki Kenpatchi, level 15, rasa: orc ,povolání: berserk
2.Dalsi postavy nemam. měl jsme priesta 30 a 24 . 30 byl smazan (2roky do zadu). a na druheho jsem bohuzel zapomel heslo.:p priest byl znám jako innos.
3.Hral jsem na endoru 3roky .,.ale tedka zacinam odznova tak jedine co mi mozna zbylo jsou skusenosti snad je uwas uplatním.Smile
4.Pvm mam velice rad . pvp sem zatim nemel moznost hrat jelikos furt expim v orcaku ale us se tesim jak se prihlasim do ligy ,.. takze k pvp mam vztah velice kladny.
5. Mé představi o působení v guilde: poznat nove lidi, naexpit , a urcite bejt prinosem pro Goe.
6.Goe mi bylo doporuceno jako jedna z tech aktivnejsich guild s poho lidma. proto sem se rozhodl pro Goe:)
7. Uzivim se v poho sam a rad pomuzu těm co zrovna nemaj ..(v rámci možností)
8. Ja osobne rp mam celkem rad ale tak jednou za cas .. hlawne neni na endoru moc lidi co by rp chtelo hrat .
9.Vse potrebne pro hrani uo mam.
10.Jakub Kunst , Praha, 19 let , Kuchar... co vic by ste chteli wedet?:p

411289457


Naposledy upravil Zaraki Ken dne Thu Oct 30, 2008 10:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 9:15 pm

Hm bol som v Prahe ale kde je Praha 6 tak tonevie.
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 9:43 pm

A bodlo by tvoje icq:P
Návrat nahoru Goto down
Zaraki Ken




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 30. 10. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeThu Oct 30, 2008 10:01 pm

[quote="Kitik"]Hm bol som v Prahe ale kde je Praha 6 tak tonevie.[/quoteJ
Ta 6ka je jako část prahy . nak mi to ujelo :p -jinak icq jsem pridal do přihlášky na to sem zapoměl.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 1:46 am

ahoj jsem zde taky PRO Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 9:04 am

Rozhodně jsem PRO to s tebou zkusit. Takže v brzké době se ozvu a někam s náma vyrazíš a pak se uvidí. Navíc kuchař se hodí vždy Laughing .

PS: Innos mi něco říká. Můžeš prosím ještě napsat v jakých si byl s Innosem guildách?
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Zaraki Ken




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 30. 10. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 5:48 pm

LudekT napsal:
Rozhodně jsem PRO to s tebou zkusit. Takže v brzké době se ozvu a někam s náma vyrazíš a pak se uvidí. Navíc kuchař se hodí vždy Laughing .

PS: Innos mi něco říká. Můžeš prosím ještě napsat v jakých si byl s Innosem guildách?


S Innosem jsem pusobil v guilde Invul, Hot(Panzer,Team). a v guilde time jsem byl chvilku nes sem přestal hrát.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 7:41 pm

taky PRO
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeFri Oct 31, 2008 10:14 pm

sjem pro aby jsem ho vyzkoušeli.nebduu psat na druhou přihlášku pač by mi to dalo hodně namahy ,ale určitě kamaradovi vyřid že sjem i pro něj pro:D
Návrat nahoru Goto down
Zaraki Ken




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 30. 10. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 9:26 am

Muerto napsal:
sjem pro aby jsem ho vyzkoušeli.nebduu psat na druhou přihlášku pač by mi to dalo hodně namahy ,ale určitě kamaradovi vyřid že sjem i pro něj pro:D

tak to vypada docela slibne .. mohl bych se pripojit za vama na vt ? at vim kdy se co jde?
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 5:33 pm

Sem PRO nevidim důvod proč to nezkusit
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 5:41 pm

Budem hlasovat PRO
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeMon Nov 03, 2008 8:52 am

Takže zatím přijat za ADEPTA, dávám ti práva do guildovní části fóra. Hodně štěstí Cool .
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitimeMon Nov 10, 2008 5:56 pm

Takže jelikož je přijat údajně do Teamu, tak NEPŘIJAT. Navíc bych chtěl poděkovat za "slušnost", že mi/nám nedal ani vědět. Jestli stejně "seriozně" vystupuje i REAL tak zaplaťpánbůh že je pryč. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Zaraki kenpatchi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki kenpatchi   Zaraki kenpatchi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zaraki kenpatchi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: