Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Besters

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
besters




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 01. 09

Besters Empty
PříspěvekPředmět: Besters   Besters I_icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:49 am

viz. https://gofe.forumczech.com/nepoijati-f7/besters-t115.htm

Zdravím vás Smile Tak jsem opět zde na Endoru a měl bych dotázek Smile Nevím co vše se změnilo od doby mé nepřítomnosti ,ale velice rád bych se vrátil do staré bandy Smile Co jsem četl tak už máte nábor uzavřen i přesto bych se velice rád vrátil zpátky Wink



S pozdravem , Besters ten který tu již zanechal svých stop lol!
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Besters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Besters   Besters I_icon_minitimeTue Apr 20, 2010 3:53 pm

Zdravim te. Momentalne nejsem temer vubec aktivni. Nicmene osobne nejsem vubec proti tomu, byt s tebou v kontaktu, pokud budu hrat. V GoE je momentalne 5 - 6 hracu, kteri hraji. Zaroven ti jeste musim napsat, ze mame allianci s guildou Husite ( http://husite.surikata.cz/index.php) . Jeste by me zajimalo, jestli jsi hral UO od doby, kdy jsi k nam nebyl prijat a co se tenkrat stalo, ze jsi se neukazal pote, co jsi byl prijat na zkousku. To je zatim vse. Snad se jeste take vyjadri ostatni clenove a GM naseho gangu Smile
Návrat nahoru Goto down
besters




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 01. 09

Besters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Besters   Besters I_icon_minitimeTue Apr 20, 2010 5:49 pm

Nub1um napsal:
Zdravim te. Momentalne nejsem temer vubec aktivni. Nicmene osobne nejsem vubec proti tomu, byt s tebou v kontaktu, pokud budu hrat. V GoE je momentalne 5 - 6 hracu, kteri hraji. Zaroven ti jeste musim napsat, ze mame allianci s guildou Husite ( http://husite.surikata.cz/index.php) . Jeste by me zajimalo, jestli jsi hral UO od doby, kdy jsi k nam nebyl prijat a co se tenkrat stalo, ze jsi se neukazal pote, co jsi byl prijat na zkousku. To je zatim vse. Snad se jeste take vyjadri ostatni clenove a GM naseho gangu Smile

Mno tak v té době byly výpadky Imperialdawnu , proto jsem šel zkusit společně z Arkym ( jeden z hráčů později GM ID )
Tady jsem potkal pár pohodových lidí jako byl Vaterix , Kitik , Ludik ze kterýma sem se dal do kontaktu. UO hraju již 7 rokem takže šul nul hrál jsem téměř všude , každopádně nyní se chci naplno věnovat endoru z důvodu zrušení Imperialdawn
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Besters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Besters   Besters I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 1:31 pm

Vypada to, ze ani po 2 mesicich nebyl nikdo z celnu s to, se vyjadrit k teto prihlasce, proto ji locknu a presouvam do NEPRIJATYCH.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Besters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Besters   Besters I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Besters
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Besters

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: