Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zERAthulus

Goto down 
+6
Elwainer
Nub1um
sidius
hadrak
Muerto
Zerathul
10 posters
AutorZpráva
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:10 pm

Zdravim gangsteri z endoru;)
mEL bych zajem o adepstvi u vas v guilde
moje jmeno je petr je mi 15 let
jsem z brna.
ted jsem dodelal 9 tridu
a du na obor kuchar cisnik z maturitou
moje zalibi jsou bike,csko,uo.
----In GaME----
mOJe postavy jsou Rouge half-elfa 32 lvl + cube ring Jmenem Zerathulus(master)
pak mam este jednoho rouge a to je 17 lvl jmeneuje se Zerathn je elf
a muj treti roug je 21 lvl human Bad joker (PK)..pak mam este jedno pk a to ej herka 26 lvl drow lucius flavius (vim jeho ppovest neni
zadna hitparada ale je to pk:D)
a pak expim meho necromancera do master a to je Zerathul drow zatim 7 lvl:D..wandracek
pak mam taky darovaneho berka 33 lvl + cube Buran master a mam i veterana necra 23+ cube drow thera
Pvp me fakt hafo bavi proto ma pk masteri a veterana a pvm..jo to taky hafo prosel sem vetsinu dungu na endore i tech high
u rougema 92+ lockpick a remove90+ takze opnu vetsinu pokladu
tedka holdam expit toho low rouge a stokarit z necrem ale kdyz se pude neco vetsinu sem ochotny vzit berka nebo corku
od vas z guildy znam tak trochu miqela a o trosku vic muerta obcas skocime rano pro poklady trolak dame pvp ve veteranech a pokecame na vt . dokazu se sam uzivit protoze cokra je fakt jako vydelecne povolani takze eqip,kone,potiony proste refull na to vse mam i na itemky atak
afro
jsem aktivni celej den vsatvam vetsinou kolem 9,00 az 10,00 a hraju az do noci nekdy az do rana vetsinou pokdu se de neco nebo neni nuda jinak du spat:D..obcas soluju..jak kdy pokdu je nalada jako pres den du ven ale na noc sme ready.
Uo hraju asi 2 roky drive jsem mel rouge 26+ humana Jmenem Durban posion,golden touch.
jake mam predstavy o pusobenu u vas v guilde?..tak pomoc do dungu tak pomoc iv lize pokud behate a vy pro me?..no tak urcite novi lidi,skusenosti nejaky ten dung a pobaveni z prateli na vnt,mape.
ano pouzivam Vt ,uoam,i ts nekdy.
proc prave goe?..tak sem slysel ze ste dobra guilda chodite dungy na urovni a znam tu miqela a muerta tak sem to chtel skusit:)..
VTIP: de pepicek z tatinkem tak si koupi akačko de po meste a vidi chuligana a rika chuligane vylez na tu lampu a skoc dolu chuligan rika ne a tak tatinek vystreli ratatata tak chuligan vyleze a skoci a dojede k tatinkovi a tatinek mu rika chuligane bez a obehni 10 x namesti..chuligan zas ne tak taitnek vystreli ratatata tak chuligan utika mezitim se tam nazem z pepickem vyserou a tak pribehne chuligana tatinek mu rika chuligane delej popatlej se tim a jez to a chuligan NE a tatikej ze vystreli cvak cvak cvak(dosli naboje:D)...a tatinekno nic chuligane udelam to sam:D...

kdybyste půotreboval nejaky otazky nebo otestovat v dungu tak muzu az od zitra tak veceru protoze su u babky a je tu napicu net zati hoj a prijemny vecer
moje icq 429864144 afro
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:27 pm

chybí tu v jakych si byl guildach a proc jsi odesel
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:30 pm

jONO vidis na tom sem uplne zapomnel
OLD-rozpad
COM-uz pomalu ale jiste konci po te co se rozpadla ""aliance z stormem"
hunters-guilda bez budoucnosti
und-rozpad
dragons-kick kuli neaktivite(problemy doma)
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:57 pm

Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:56 am

jak tohle vysvětlíš?:-)
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 10:09 am

víš kolik je na světě petru???
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:43 am

Muerto:...tak v husitech me nevzali kuli tomu ze byli uzavreny prihlasky,ale urcite by stese ptali proc tu nemam ty masteri a veti mel sem je v te dobe ty postavy vsecky krom burana co sem dostal dva tydny z5 ale nehral jsem je thera byla cervena tu jsem vyglovoval a naopak luciuse sem zcervenal.a proc je u husitu ze ji 16 protoze tam maji napany vysoky vek na prihlasky tak sem dal orok vic a tady proc 15 no za nedlouho se to zmeni 26 je mi 16 .
Sidius:jo mas pravdu petru je moc lol!
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 12:46 pm

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 1:18 pm

duvod?...nechapu tve proti byl jsem s tebou pevnot z ivanovcema a neco se ti nezdalo?..ze bych spatne bskoval?..neopnul poklad.?
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 5:01 pm

Zerathul napsal:
duvod?...nechapu tve proti byl jsem s tebou pevnot z ivanovcema a neco se ti nezdalo?..ze bych spatne bskoval?..neopnul poklad.?

Neco jsem si o tobe zjistil, mame uzavrenej nabor, zadny doporuceni tu nevidim a jit s nekym dung je trosku neco jinyho nez byt s nekym v guilde. To je asi tak vse, co bych k tomu rekl.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:15 pm

Ahoj no skusil bich to stebou ale a jak moc dobre znas praveho hrace co ti dal postavu Burana protoze toho cloveka nemam vubec vlasce ?ale podle toho ze ti daroval postavu tak asi dobre ne?
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:35 pm

no jako znam ho byl sem snim v guilde ale nejak extra ho neznam ale proste mi ji dal protoze ji nikdo nechtelnema zadnou super povest...ale tak mam aspon mastera .
Návrat nahoru Goto down
Zacharjáš

Zacharjáš


Poeet p?íspivku : 2
Location : Holomóc
Registration date : 20. 07. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:56 am

Zkoušel se dostat k vám i k nám a neuspěl, teď zkouší potřetí...a když si proklikám těch odkazů, které se ho týkají, tak na mě nepůsobí zrovna důvěryhodně. Doporučuji si to aspoň zběžně projít :-)
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:29 am

jono to sice asi nevypada nejak extra duveryhodne tak si me nejak otestuje v dungu nebo taghle a uvidis ze takovej nejsme:)...
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:14 pm

Koukejte nato zase takhle lide prichazeji a odchazeji jak zo biva zvikem v jakej v kolik v gildach ,dneska je na visluni tahle gilda a zejtra treba zase tahle a tak to jde furt dokola ale doufa ze ty tu nejsi pro expi nebo pro vlastni obohaceni jako ,nerikam posledni dobou chodime hodne dungy na urovny .Skratka chci rict ze pokot to mislys snama vazne a chces hrat pro zabava a bavat se dobre z pohodovima lidma z gildy tak sem PRO Cool PS: mozna delam chybu ale skusimto Question
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:29 pm

Diky kaine:)..ver tomu ze te nesklamu king
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:40 pm

Ajeste jedna mala otazka ,pokud bises dostal do gildy at uz jako adept bil ochotny treba z nisima charama co jsou treba na mape chodit dungy a tahatje treba za vetsi lvl postavy ,protoze na mape biva opravu toliklidi ze se treba na tebee nedostane ani misto do tesiho dungu .Skratka se chci zepta jestli jsi ochotni potahat expiky nisim postavam ?Urcite mas skusenosti v dungach Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:07 pm

Jo tak vis co muzu vzit cork,berka i necra do jakehokoliv dungu byl sem takhle mockrat tahat lowiky do treba trolu damnedu a tak do tech mensich dungu
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:57 am

PROTI

urcite nebudes moc duveryhodnej clovek, kdyz ani nevis kolik ti je let..do jedny prihlaskky napises tohle a do dalsi tohle..nemyslim ze potrebujem nekoho kdo neni uprimnej..a nazdar
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 8:34 am

Hele ja ti dam sve PRo risknu to taky s tebou,sice mě hodně znepokojuje že maš postavu burana ale co se da dělat.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 8:51 am

Kluci neblázněte. To už jste na tom početně tak špatně, že dáte PRO kde komu? Je už to jenom vaše věc, ale když si přečtete ty odkazy výš tak přece nemůžete takový lidi chtít mezi sebou.

PS: jo a někteří by jste si měli zapnout "Kontrolu pravopisu" v prohlížeči. To se nedá číst. Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 9:59 am

LudekT napsal:
Kluci neblázněte. To už jste na tom početně tak špatně, že dáte PRO kde komu? Je už to jenom vaše věc, ale když si přečtete ty odkazy výš tak přece nemůžete takový lidi chtít mezi sebou.

PS: jo a někteří by jste si měli zapnout "Kontrolu pravopisu" v prohlížeči. To se nedá číst. Twisted Evil lol!

hhhh Very Happy

presne jak rika luda..locknul bych to hned po tom mym predchozim prispevku..
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:15 pm

Proti lockni to
Návrat nahoru Goto down
Zerathul




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 22. 08. 09

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:38 pm

hehe jo no ta povest je super:D...
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:16 pm

LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zERAthulus Empty
PříspěvekPředmět: Re: zERAthulus   zERAthulus I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zERAthulus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: