Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 přihlaška blood wolf

Goto down 
+5
Desther
Muerto
Elwainer
sidius
Blood wolf
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 10:51 pm

Zdravim gildu GoE

1. Hlasim se k vám s postavou Blood wolf, druid, (ork) 10lvl
2. Dalši postavy nemam jelikož hraji po dlouhe době jinak jsem měl paladina borec 14lvl
3. Uo hraji tedka 3tydny po pauze jinak jsem hral asi pul roku (v žadne jine gildě jsem ještě nebyl)
4. No pvp neumim skoro vubec ale chtěl bych se ho naučit a pvm to mi snad docela jde.
5. Moje představa o pusobeni v gildě je že bych chtěl byt vaš kamoš a pomahat v gildě.
6. Pro vaši gildu jsem se rozhodl protože chci najit dobre kamarady a taky proto že tu mam bratra
7. Jesli jsem schopny se uživit? Jasně že jsem schopny a když jsem v nějake finančni krizi pomuže mi bratr.
8. Uoam zatim nemam ale chci jsi ho nainstalovat, ventrilo mam , mikrofon take
9. Jmenuji jse Dominik Gajdošik, je mi 11let, bydlim v Bohumině, rád plavu,čtu,jezdim na kole,chodim ven s kamošema ,a samozřejmě ma milovana uoooooooooooooooo.

To je snad o mě vše, doufam že vám nebude vadit muj věk a level. clown
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 10:54 pm

No je to sice uplně parek ten muj bracha, ale co je to bracha tak ho doporučuji a dávam mu PRO.



Domine jsi pig ....... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 11:01 pm

dik bracha za prro
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 3:43 am

No pokud se nebudes stydet mluvit na vt tak aji ano a nato zetije 11 tak super prihlaska
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 12:58 pm

petre on se na vt nestydi mluvit naopak rad mluví a řeknu to se ze začatku psoerem smíchy:D:D a myslíš že tu přihlášku psal sám?:-) jo a to pvm zvladam no bylo by asi blby napsat tam že to nedavašVery Happy vyzkoušet pak se vyjadřím geek
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:37 pm

-Hele a jak na tom budes s aktivitou? jak bracha? Smile
-Hodlas Expit pouze jeden char nez dosahne urovne alspon 25?
Question Question Question Cool Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:42 pm

Cau, mas icq? Jak si predstavujes hrat v guilde?
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:36 pm

přihlašku jsem psal sam (podle kodexu).Je pravda že mi s ní trochu pomohl bratr.
icq: 459-768-838.
Moje pusobeni v gildě.Chtěl bych vám pomáhat (at už s čimkoliv).
No chtěl bych expit jen toho druida aspon na 30lvl. Je mi jasny že jse nedostanu do těch velkych dungu ale jak jsem slyšel od bratra chodite někdy i low dungy.
Jinak moje aktivita je jak kdy (jak ma matka směny) když ma odpoledni tak jsem na kompu od 15:00 do 21:00. a když ma ranni tak jsem jen do 19:00.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:42 pm

no je pravda že bracha mluvi rad, a že jse pořadně zasmějem ze začatku bo ma hlas.............. no prostě srandovni.

No uslyšite sami Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:31 pm

Jo a jak to mate skomplama mate 2 nebo jak scratch
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 10:56 pm

u taty jsou 4počitače a u mamy jen jeden a ten je jen muj.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:41 am

Ahojky hele ted zakladaame nove chary tak muzem nekam zajit spolecne treba stoky Cool
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 1:03 pm

Moc rád Smile
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 10:08 am

Jedu na tři týdny na chatu ale průběžně bych se mohl ozývat.
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 4:44 pm

Zatim sem PRO otestování v dungu...
Návrat nahoru Goto down
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 8:07 pm

side je to bracha nevadi mi kdyz snam nekam zajde jinak by sem nebyl proti to ne
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeMon Aug 10, 2009 9:05 am

dík
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSun Aug 16, 2009 9:53 pm

Myslis, ze tato prihlaska ma stale smysl?
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 4:47 pm

jasny(byl jsem momentalně na chatě nemohl jsem se ozyvat omlouvamse)
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 4:30 pm

hele nechci nic rikat ale bracha se dostal na gympl takze bude tedka asi hodne malo hrat
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 7:31 pm

no side todle je velmi duležita informace když todle už tak nějak zamlčene:-)
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 9:07 pm

no vis nebylo 100% že se tam bracha dostane jelikož tam byli rozpory ohledně odhlašenych lidi z přihlašek
Návrat nahoru Goto down
Zacharjáš

Zacharjáš


Poeet p?íspivku : 2
Location : Holomóc
Registration date : 20. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 4:30 pm

Náš gympl (a naše třída obzvlášť) byl strašným semeništěm Ultimy, takový UO pupek Olomouce :-) Takže nemám strach, že by kvůli učení nemohl hrát Wink
Ale nějak vás Gangstery není všeobecně ve hře moc vidět. Ostatně ani s náma to není nijak slavné scratch
Návrat nahoru Goto down
Blood wolf

Blood wolf


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 07. 09

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeMon Sep 28, 2009 5:56 pm

Ahoj momentalně jsem měl zaracha a spadlo m dotoho ještě učivo
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitimeTue Sep 29, 2009 3:40 pm

No, ja bych to zde locknul Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihlaška blood wolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška blood wolf   přihlaška blood wolf I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
přihlaška blood wolf
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: