Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rozloučení

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Rozloučení Empty
PříspěvekPředmět: Rozloučení   Rozloučení I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 2:22 pm

Takže pánové, práva předána, modrátorský práva rozdána, takže už mi nezbývá nic jiného než se s vámi rozloučit.
Jelikož v nejbližší době se rozhodně nechystám k UO vrátit chtěl bych vám popřát ať se vám s guildou daří. Již nebudu nijak zasahovat do chodu guildy (takže prosím veškerý stížnosti atd. směřujte na Maashka a Pavla lol! ).
Taky bych chtěl poděkovat i Husitům, aliance s nima byla asi to nejlepší co nás v UO mohlo potkat a je škoda že jsme se s nimi nakonec nesjednotily v jednu guildu.
Forum budu dál navšťevovat a když bude potřeba zásah admina tak se mi ozvěte, ICQ na mě všichni máte, takže můžeme kdykoliv pokecat a možná se za váma občas mrknu na mapu (to ale neslibuji).
Tak se tu všichni mějte a ať se vám daří jak v UO tak hlavně i v soukromém životě.

PS: a ten nábor členů by se měl uzavřít, jinak to s guildou nedopadne dobře.... Wink
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
DurgaMata
Málomluvnej
Málomluvnej
DurgaMata


Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 30. 03. 09

Rozloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozloučení   Rozloučení I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 2:41 pm

Cau ludo byl si dobrej hrac a i kamarad skoda ze koncis btw koho ted budu nahanet v soutezce jak driv za druida Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Rozloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozloučení   Rozloučení I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 3:33 pm

LudekT napsal:
Takže pánové, práva předána, modrátorský práva rozdána, takže už mi nezbývá nic jiného než se s vámi rozloučit.
Jelikož v nejbližší době se rozhodně nechystám k UO vrátit chtěl bych vám popřát ať se vám s guildou daří. Již nebudu nijak zasahovat do chodu guildy (takže prosím veškerý stížnosti atd. směřujte na Maashka a Pavla lol! ).
Taky bych chtěl poděkovat i Husitům, aliance s nima byla asi to nejlepší co nás v UO mohlo potkat a je škoda že jsme se s nimi nakonec nesjednotily v jednu guildu.
Forum budu dál navšťevovat a když bude potřeba zásah admina tak se mi ozvěte, ICQ na mě všichni máte, takže můžeme kdykoliv pokecat a možná se za váma občas mrknu na mapu (to ale neslibuji).
Tak se tu všichni mějte a ať se vám daří jak v UO tak hlavně i v soukromém životě.

PS: a ten nábor členů by se měl uzavřít, jinak to s guildou nedopadne dobře.... Wink

Ludo zdar, kdyz jsi byl GM, tak to bylo fajn. Mel jsi pevnou ruku, respekt a byla s tebou zabava. Naprosto chapu, proc koncis.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Rozloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozloučení   Rozloučení I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:38 pm

ludo cus vsak ja si te nekdy odchytnu rano v praci a bduu te otravovat :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rozloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozloučení   Rozloučení I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rozloučení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Pokec-
Přejdi na: