Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stella Artois - paladin

Goto down 
+4
Kitik
Elwainer
LudekT
Stellinka
8 posters
AutorZpráva
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 6:42 pm

Zdravím všechny gangstery na endoru. Vzkříšení postav přeci jen existuje. Smile


1. Jméno povolání a level postavy se kterou se knám hlásíte
- Stella Artois, paladin, čerstvě 13 level
2. Další postavy (jména a povolání)
- Nilrsep Qerulu - ranger 7 level
- Elendriel - rogua 5 level
3. Jak dlouho UO hrajete, Jak často hrajete a v jakých guildách jste působily (případně důvod odchodu)
- hraji cca 4 roky, denně u toho sedím cca 3-5hodin, dříve jsem byl v ToS, a párkrát na výpomoc v GoE
4. Váš vztah k PvP a PvM
- PvM na úrovni, PvP - když se chce tak jde všechno Smile
5. Jaká je vaše představa o působení v naší guildě
- jsem realista, takže na vize moc nejsem Very Happy , chtěl bych být plnohodnotný člen, za kterého se nebudete muset stydět Smile
6. Proč jste se rozhodly právě pro GoE
- tak, znám většinu členů, Kitika, Luďu, Sepirota, Kainna atd.. (zdravím vás hoši) Smile
7. Jste schopni se uživit ? (jezdítka, brnení a podobně)
- pomáhal vám někdo při začátcích? Kdepak. Všechno jste si museli získat sami, tvrdou prací, a tak je to u mě i teď
8. Máte UOAM, Ventrilo, mikrofon
- s UOAM bude trošku problém, samozřejmě doplním. VT samořejmě mám, mikrofon taky Smile
9. Něco o vás z Realu : vaše jméno, věk, bydliště
- jak už jsem říkal, většina mě zná. Pro ty co ne - jmenuji seFilip, téměř 19ti letý pařízek z Písku v Jižních Čechách. Miluju Staropramen, stolní fotbálek, tenis a cyklistiku. Můj poštovní holub - 464-255-506
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 6:52 pm

Tak ikdyž teď nehraji, tak jsem PRO. Level sice malej ale o ten mě nikdy nešlo... to se snadno dožene.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 6:58 pm

Level je jen otázkou času, a mé chuti expit, která mi zatím nedochází. Smile Zítra dám 14, pozítří 15 a jsem v nebi.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 7:24 pm

Ahoj samorejme sem pro
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 7:46 pm

Hm myslim ze tam tie postavy niesu vsetky respektyve napis postavy ktore si hral tie 4roky....
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 7:47 pm

no to viš že jsem pro ty kluku ušata!!!!
Sklamal jsi mě nedal jsi mě do lidi ktery od sad znas Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad lol! .
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 7:52 pm

*6. Proč jste se rozhodly právě pro GoE
- tak, znám většinu členů, Kitika, Luďu, Sepirota, Kainna, Sidiuse, Muerta atd.. (zdravím vás hoši)
// Spokojen ? Smile

Postavy za celé 4 roky - Sirix (berk 16 lvl), Shortyska (heretik 20 - ukraden), Stargate (mercek 23 - darován od Kuťase)
to jsou asi všechny vysoké lvly, ty newbíky si moc nepamatuju. Jedině snad Vepřovou Kotletu - craft. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 7:55 pm

a preco za nich uz nehras?
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 8:01 pm

No tak Sirix byl vyměněn za Shortysku (pěknou kravinu sem udělal), pak jsem cca na rok přestal hrát a Shortysku odcizili. No a StarGate má banánka protože Kuťas je hňup. Poté co mi ho dal jsem odjel do Irska (mnozí si pamatují) a Kuťas ho nahlásil GM jako ukradený. Když jsem se to pokoušel GMku vysvětlit, tak i on sám řekl, že Kuťas to nemá v hlavě v pořádku, a nechal mi si vzít z něj aspoň věci. Teď už je někde v Alcatrazu na opuštěném ostrůvku.
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 8:02 pm

pro
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 8:16 pm

Kitiku na ty fotce vypadas vostre Very Happy Very Happy Sidiusi ty taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 9:13 pm

sem byl trochu mimo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 9:45 pm

Cauves, tebe si taky pamatuju, myslim, ze jsi to byl ty, kdo me poprve pritahl mezi GoE, i kdyz je to uz hodne davno. Pamatujes si me taky? Very Happy. Jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeThu May 14, 2009 10:16 pm

Jasný že jo Smile Berserk Nubium.. Smile Zdravim
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 1:10 am

Tyyjo to cucim..ty si bydlel s oldou v baracku a k nemu sem chodil prodavat suroviny a nakupovat brnka na zacatku meho pusobeni Smile zaroven pri pohledu na toho merse v aritu sem tise zavidel Very Happy ale uz sem taky vyrostl{a}.. flower
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 10:57 am

No, to byl nejspíš Kuťas ještě. Stargate když byl v ToS tak měl pořádpůvodního majitele. SGčko jsem dostal až potom, co Kuťas vyraboval celej guildovní haus a podělal Gobiho Very Happy Tak sem se pak moc ve městě neukazoval, protože lidem težko vysvětlíš, že SG už nehraje Kuťas a že má novýho majitele.. Ty začátky s SG byly pro mě hodně těžký, protože každej znal Kuťasovo minulost, ty jeho aktivity co dělal ostatním, jakej to byl cholerik a tupec. Naštěstí jsem potkal Sidiuse tuším, a už to jelo.. Smile Díky kluci, bez vás bych se sem možná ani nevrátil.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 2:05 pm

Tak tebe znám :-) pamatuju jak jsem začínal a ty jsi měl par mith ingu a pučil jsi mi je byl jsem z toho celej pocakanej:D Takže bych byl pro afro
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 5:14 pm

byl jsem z toho celej pocakanej:D

Tak to si ze me delate prdel uz ne Very Happy takovyhle vety no ty kraavo.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Stellinka

Stellinka


Poeet p?íspivku : 12
Age : 33
Registration date : 14. 05. 09

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 6:30 pm

Myslím ale že to byly celé mithril části, který sem pak prodal Kainnovi tuším, úplně za pakatel. Byl to skoro celej mith komplet a ja mu to dal za 20K Very Happy Ale je fakt že byl hodně poničenej.


Tak už mě nenapínejte kluci, ja chci k vám. lol! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 6:49 pm

Ludo myslim ze tu je chalan brany v dobrom prijaty za adepta Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitimeFri May 15, 2009 7:59 pm

OK přijat za adepta.

Tož vitaj......
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Stella Artois - paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stella Artois - paladin   Stella Artois - paladin I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stella Artois - paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: