Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přihláška

Goto down 
+6
Desther
Muerto
Kitik
Elwainer
sidius
Devil Master
10 posters
AutorZpráva
Devil Master




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 06. 04. 09

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:44 pm

Zdravím
Postava s kterou bych se k vám chtěl přihlásit se jmenuje Antiro. Je to earthmage, ale je pouze na 10 úrovni. Avšak předpokládám že ve vaší společnosti budu mít mnohem větší chuť expit a tento nedostatek se brzy napraví.
Mám ještě několik dalších postav z předešlého hraní na Endoru. Jsou to Koxy(druid, lvl11), Necreit(necromancer, lvl14), a měl jsem ještě Flamghosta(heretik, lvl21) avšak toho mi již smazali za nehratelnost a jako náhradu jsem od bratránka dostal heretika jménem Devil Master(heretik, lvl20).
Možná mého bratránka znáte jmenuje se Buran ( ale prosím neposuzujte mě podle něj).
UO hraji již asi 4tým rokem avšak na Endoru nehraji celou dobu. Hrával jsem zde hned na začátku mé ( UO kariéry ) asi jeden rok. Pak mě chytilo wow a také další shardy UO. A tak sem si dal dvou roční pauzu na Endoru. Teď již hraji asi týden a opravdu mě to baví, ovšem něco mi zde pořád schází. A to parta lidí z kterými můžu prožívat svá dobrodružství na Endoru. V gildě jsem byl pouze jednou a to zde na Endoru v guilde jménem Pelicán.
Vztah k PvM mám vcelků dobrý, avšak za mága hraji prvně, takže nedokáži říct zdali mi to jde či ne.
K PvP je to o něco horší. Dříve a na jiných serverech sem již pár soubojů dával. Občas sem vyhrál a občas prohrál. Můj největší úspěch na Endoru byl snad souboj s PK icemágem lvl 20 proti mému heretikovy lvl 15.Ten jsem však se vším štěztím vyhrál.
Moje představa o působení v gildě je naprosto jednoduchá. Chtěl bych se přidat k oné partě lidí s kterými si užiji zábavu a to samé mohou čekat oni ode mě.
Pro GoE sem se rozhodl především proto že tu mám staré známé. Tyto lidi znám docela dlouho a jsou to mí nejlepší přátele ve světě UO. Oni jsou oba dva v této gildě a proto mi je jasné že tato gilda je opravdu příjemný spolek lidí, protže nevěřím že by tu jinak byli i oni.
Uživit se dokážu díky mé postavě Devil Master. Nejspíše bych se uživil i bez ní , ale nebilo by to nic lehkého a ta výbava by také za moc nestála, přeci jen mág není postava pro sólové hry a za necromancero na tomto lvl by to jakztakz slo, ale chtělo by to víc času.
Jaký mám vztah k RP?? No je mi to trochu trapné ale nevím co tento výraz znamená Smile,ale bude li mi to někdo ochoten vysvětlit rád na tuto otázku odpovím.
Ventrilo a mikrofon mám. Teď hned si jdu teamspeak a UOAM ztáhnout jelikož jsem je zatím nepotřeboval a nemám je. ( ale dříve sem je měl takže s nimi zacházet umím )
Mé pravé jméno je Petr Rubeš a bydlím v Lysé nad Labem. To je asi 30km od Prahy. 8mého října mi bude 14let. Mám spoustu různých zálib ale k mým nejmilejším patří pochopitelně UO a teké football a nevím proč ale hrozně rád si stavím z lega mám doma dvě plné krabice Very Happy.

To je asi vše co bych mohl o sobě a říct a doufám že to stačí a jestli sem vás svoji přihláškou nudil tak se předem omlouvám ale snažil jsem se být co nejupřímější. Předem dík za vaše odpovědi ať jsou jakékoli.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:16 pm

Jo starej dobrej Peta....
To víš že jsem PRO!!!!
Za tohohle borca sem ochotny se zaručit i svou levou pulkou !!!!
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:27 pm

jj jsem pro zname se uz dost dlouho a taky sem mu dal doporuceni.
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:04 pm

Proti maly level a je uzatvoreny nabor......
Návrat nahoru Goto down
Devil Master




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 06. 04. 09

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:02 pm

Hele Kitiku jestli ti ten low lvl opravdu tolik vadí tak můžu změnit přihlášku a hlásit se k vám s Devil Masterem. Avšak ještě včera sem si ověřoval jestli se k vám mohu přidat. Bylo mi řečeno že když se za mě někdo přimluví tak mohu. Jak vidíš Kainn a Sidius kteří mě znají se za mě přimluvily,ale nebylo mi řečeno že je ňáké omezení v lvl a navíc když sem pročítal vaše stránky narazil jsem na odctavec ve kterém se píše že nezáleží na lvl ale na povaze toho dotyčného člověka. Byl bych v celku rád kdybyste to se mnou skusily a zašli třeba jen orc a aspoň trochu poznali jak hraji. Poté nemám žádné námitky. A na víc když mi kainn a sidius trochu dopomohou tak ií ten mage je na 15-20lvl vcelku rychle. Ale jestli ti pořád nestačí tak měním svoji přihlášku. A pokud ani toto tak mám holt smůlu ale příde mi trochu blbé posuzovat člověka jen podle jeho lvl.


Naposledy upravil Devil Master dne Tue Apr 07, 2009 3:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:08 pm

a maš to kitiku Very Happy lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:32 pm

KItiku ja sem ho znal driva na endoru nez tebe a uz jsme spolu expili a dal sem mu sem doporuceni .Takze nechapu co resis?
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:56 pm

ja bych nebyl proti ale nebudu se tu vyjadrovat pac tedka nebduu nejakou dobu hrat takze pri hlasovani na clena a podobne nepocitejte s mym halsem jak pro ano tak pro ne:-)(nebudu mit sanci ho poznat)
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 6:09 pm

Takze dabel mastre aby som bol konkretny je nas tu jak hnoja ten level level sa da vitiahnut v pohode ale potrebujes nato cas a budes zaberat ludi ktory by mohli expis s main charamy a ked sa knam chces hlasit s devil mastrom ktoreho si dostal od burana tak budem tiez proti pretoze je to kupovana/darovana postava a nie ta ktoru si si urobil sam..... je pravda ze aj ja mam cudziu postavu ale hrajem prevazne svoju.. jo peto a to ze ho znas ty neznamena ze ho znam ja takze vsetkych ludi si najrv preverim a potom ich hodnotim pokial viem tak buran je v cubu? a z cubakmi nemam vela dobrych skusenosti.....
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 6:30 pm

Mno zatim PRO sice te vubec neznam ale kdyz te doporucil aj peta aj sid-(žid) tak nemam problem s tim te okoštovat !
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 6:32 pm

Hele buren neni cubu to je za prvy.
Hrajes více za druida nez za heretica tak nemel to je za 2 a taky ho mas kupovanyho.
a za treti to neznamena ze jeho bratranek je svine tak nemusi byt i on.
Návrat nahoru Goto down
Devil Master




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 06. 04. 09

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 6:42 pm

Hele kitiku nechci se s tebou hádat ale ja s Buranem nemam temer nic spolecneho je pravda ze je to muj bratranek a on me privedl na tento server a dal mi postavu ale to jen kvuli tomu ze sme bribuzny ale ja nemam stejnou ani podobnou povahu a psal sem at me k nemu neprirovnavate a na tom trvam. Nebudud se s tebou o tom hádat.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:01 pm

DevilMastere klid Wink on Kitík je hold Kitík, ale zatím kromě něj jsou všichni PRO. Já jsem PRO tě vyzkoušet jelikož se za tebe přimluvil Petr, seš sice extrémě mladej, ale třeba alespoň budeš sekat latinu a ne jako Kitík Twisted Evil . Takže jsem PRO to zkusit a pak se uvidí jestli zapadneš a staneš se adeptem. Já sice teď prakticky nehraju, ale kdyžtak ostatních členů je ve hře dost aby mě dali reference.

Jo Kitíku sice je nábor uzavřenej ale včera mi psal a jelikož ho doporučily dokonce 2 členové tak sem mu řek ať si přihlášku klidně dá.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Devil Master




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 06. 04. 09

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:17 pm

Dobře díky moc ale už mě k němu prosím nepřirovnávejte jelikož to opravdu není pravda.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:00 pm

Ale zatím si od toho moc neslibuj ať nejsi zklamanej. U nás je výběr docela přísnej bych řek.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 11:40 pm

cau no neznam te ale su pro to skusit
Návrat nahoru Goto down
Nub1um
Spamer
Spamer



Poeet p?íspivku : 281
Age : 35
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 7:00 pm

Cau, jsem PRO vyzkouseni
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:10 am

Nub1um napsal:
Cau, jsem PRO vyzkouseni

Pocem vole, ty ještě žiješ? lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeSat Apr 11, 2009 12:30 pm

sem pro kdo sklada lego nemuze mit blbou povahu a kdyz si treba sam casem i z nasi pomoci vytahne maga na cca 18-22 lev to bude dobre zedniku neni nikdy dost
tyto levely dou sami navic tito mladi hraci maji cas se uo venovat dost a dost takze to nenI problem takze PRO
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:04 am

ja uz si myslim ze se vyjadrili vsichni ne??
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:05 am

OK takže jelikož tu není Pavel tak si za něj dovolím potvrdit adeptství. Takže vítej

Dal sem ti práva do Adeptské části fora, tam najdeš udaje na vt a mapu, pokud je už nemáš..
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: