Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dramatikz

Goto down 
+4
hadrak
LudekT
Kitik
ecko
8 posters
AutorZpráva
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 5:09 pm

Zdravym guild GoE.
Volam sa Peter a som so Senca. Mam 21 rokov. Chodim este zatial na strednu skolu odbor doprava. medzi moje zaluby patri posilovanie, kompy, posilovanie kompy a basketbal Razz

Uo hram asi 7 rokov uz. Kvam sa hlasim s postavou Druid Dramatikz rasy Elf. Zatial len 10 lvl ale to poleti hore ked sa rozohram uz.
Niektory ma poznate pod menom Warllock/Ecko alebo rogua Ex 22lvl co uz nemam. moje dalsie psotavy co som mal bol ranger 16lvl Mathyus, heretik 16lvl meno ani uz nwm Very Happy psotavy uz nemam som ich dal prec som uz nehral asi mesiac ak nie viac Razz ale nejak som sa zase dostal ktomu bo neni co hrat a casu malo teraz... hram uz rekreacne. Mam este crafty Griswoldera a Master taylor + maga 17 lvl NerZhul.
Za druida som dobre zasobeny zatial ak nezasiahnu PK Very Happy:D zatial hram len demorf a planujem na trocha vecsom lvly zacat hrat Morf aspon 20+ ak by sa dalo. Ak by ste chceli aby som siel za corku tak asi tazko bo ma ju kamos a nema Puk kod takze mozno by mi ju vratil ale radsej by som Druida hral max Bersu uz ked tak... Jedine postavy co som fakt vedel hrat a vela ludi mi nadavalo preco som ich nadalej nehral... ale tak bol som meniaci clovek co ho raz to bavy a raz to ale to uz prestalo budem rad ked lognu aspon druida a hram sa.. nejak ma presli tie low lvly Very Happy

moje guildy boly -ToS, Hell, old, Free, RFQ a dalsie nwm bolo ichvela Very Happy som bol striedavy clovek a dosta zavysli na UO... takze prva podmienka caste dungy bo ma nebavilo sockovat v banke a solovat a pod Razz

od vas ocakavam dobru partu a hlavne zabavu bo sa dako nudim stale len cucim na monitor na plchu to je asi cele co robim ekdsom na kompe a stahujem filmy. odomna mozete cakaj vsetko co sa bude dat ako Druid + ako novy kamos + nejaka ta pomoc ak budem moc a mat na to silu Very Happy itemy a take drahe sockarske eci to ma netrapy, trapy ma len to aby som si zahral svama po veceroch Razz

Za chyby vo vetach nerucim Very Happy ako kedy si bolo povedane: ,,Pis ako pocujes" a u mna je to tak nejak Razz ak fakt nepisem niekde kde to je potreba Very Happy:D

kontakt: ICQ: 318-067-065
Mail: BigAlcoholix@gmail.com
BigAlcoholix@azet.sk
warllock@azet.sk
eckonicitel@gmail.com
na kazdy mail chodim Razz vsade sa zide aj koli viac uctom alebo len tak aby som nemal vela mailov Very Happy:D
Skype: lord warllock

Ak som na nieco zabudol tak len napiste rad zodpoviem.... Ale ne stylom vypocuvanie v cele Very Happy:D max detektor povolim Very Happy

Lovu zdar a v reale vela sexu a ozieraciek a hlavne poradna robota Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:41 pm

Mno exa velmi dobre nepoznam ale ked bol v rfq mi nic zleho neurobil ale ten lvl je strasne maly a navise druidou mame moc takze ked bude vissi level bude pro...........
Návrat nahoru Goto down
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:55 pm

Neboj sa ja si to naskillujem hend hore Razz ja nemam problem dat za 3 dni 17 - 18 lvl druida Razz ak sa mi chce
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:56 pm

Tak mas tyzden na 20lvl Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 8:19 am

No tak zatím nemám výhrady. Takže PRO, ale ještě si tě proklepnu.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 3:07 pm

Sorry, že sem lezu ale mužeš sem prosím napsat všechny postavy který si kdy měl ? Ať už skončili jakkoliv Smile

Pekně pod sebe, ju ? Smile
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 3:20 pm

To mě taky zajímá!
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 3:32 pm

hadrak napsal:
Sorry, že sem lezu ale mužeš sem prosím napsat všechny postavy který si kdy měl ? Ať už skončili jakkoliv Smile

Pekně pod sebe, ju ? Smile

Huckere teraz asi Hadrak Razz mno tak psotavy:
Teraz mam:
Druid elf Dramatikz 10lvl - hraju uz len to
Heretik Sonya 16lvl elf - Soloexp + na zarobky jen
ranger 16lvl - v buducnosti to chcem dorobit ale teraz na to nemam kedy Equipa stale zberat
2 crafty - Griswolder a Master Taylor
+ Mage NerZhul 17lvl drow - mam ho asi 2 roky a nikdy osm ho uz nehral

Nemam uz:
Ex / Boy Wonder - Human rogua 22lvl - Zmazano
Kaplan - human Druid 25+lvl - zabanovan (Malcomova vyna)
Hypnotic - human Druid 23lvl - predany a je to uz PK

Postavy co kedy si som mal pokial ma kamos BINO nepodelal
Ares 25+lvl Berserk

co som kupil:
Kahy 29lvl merc - Demo nemal rad to meno - BAN - to uz mal kamos ked ho dotal

Dalsie psotavy co som mal uz nwm mena
Druid 20+ lvl
rogua 20+ lvl a 26lvl PK
heretici 25+ lvl a 20+ lvl

tod asi vse co som mal s postavama ale inac uz som mal plsaky max 15 lvl Razz

Dufam ze to postaci
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:30 pm

ja bych zatím nebyl proti uvidímě jak se to vyvrbí :-)
Návrat nahoru Goto down
hadrak
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:39 pm

ecko napsal:
hadrak napsal:
Sorry, že sem lezu ale mužeš sem prosím napsat všechny postavy který si kdy měl ? Ať už skončili jakkoliv Smile

Pekně pod sebe, ju ? Smile

Huckere teraz asi Hadrak Razz mno tak psotavy:
Teraz mam:
Druid elf Dramatikz 10lvl - hraju uz len to
Heretik Sonya 16lvl elf - Soloexp + na zarobky jen
ranger 16lvl - v buducnosti to chcem dorobit ale teraz na to nemam kedy Equipa stale zberat
2 crafty - Griswolder a Master Taylor
+ Mage NerZhul 17lvl drow - mam ho asi 2 roky a nikdy osm ho uz nehral

Nemam uz:
Ex / Boy Wonder - Human rogua 22lvl - Zmazano
Kaplan - human Druid 25+lvl - zabanovan (Malcomova vyna)
Hypnotic - human Druid 23lvl - predany a je to uz PK

Postavy co kedy si som mal pokial ma kamos BINO nepodelal
Ares 25+lvl Berserk

co som kupil:
Kahy 29lvl merc - Demo nemal rad to meno - BAN - to uz mal kamos ked ho dotal

Dalsie psotavy co som mal uz nwm mena
Druid 20+ lvl
rogua 20+ lvl a 26lvl PK
heretici 25+ lvl a 20+ lvl

tod asi vse co som mal s postavama ale inac uz som mal plsaky max 15 lvl Razz

Dufam ze to postaci


JENOM JSEM TĚ ZKOUŠEL, JE TO JEDEN Z MÁLA LIDÍ CO TADY ZNÁM NEJDÝL, A JE V POHODĚ Smile
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 6:14 pm

No na skousku bich to skusil
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 6:25 pm

tak byl bych pro no !! Sice lvl se mi nelibi ale noaco ja taky nemam nějakej mega lvl !!!
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 7:30 pm

Takže já jsem taky PRO. Ještě chvilku počkáme a pokud někdo nepřijde s nějakým "skandálním" odhalením tak nic nebrání tvýmu adeptství u nás. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 7:52 pm

Tak proti mne nidko nic by nemal mat.... az na nejake CoM co ja nemusim tu guildu..... ja nepotrebujem nic skrivat je to len hra pri ktorej sa chcem odreagovat... o lvl sa nebojte to ja vyriesim raz dva.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 7:57 pm

Jasný tím sem chtěl říct že tomu dáme ještě den nebo dva aby se mohly vyjádřit ti co ještě nepřispěli.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 8:29 pm

jj jsne to chapem... ja nikam neponahlam. Aspon mam cas trocha expyt medzi tym :p
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeSat Apr 04, 2009 2:34 am

cau su pro
pirat
Návrat nahoru Goto down
ecko




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 03. 09

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeSat Apr 04, 2009 2:39 am

Cus.. diky moc za to PRO.... a mozem mensiu otazku sefkovia..... NIekedy by ste somnou nezabehli nejaky low dung? troll alebo niec?? nech troch a popotahnu sa a nech som vam hlavne uzitocny??? Ak jo tak diky moc
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeSat Apr 04, 2009 7:25 am

Takže přijat za adepta.

Dal jsem ti přístup do Adeptské části fora a tam najdeš instrukce na mapu a ventrilo Cool .
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:30 pm

Právě jsem dostal zprávu že odchází na vlastní žádost. Důvod jak jinak než Tulpas. :-(
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Dramatikz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dramatikz   Dramatikz I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dramatikz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dramatikz ----> predam

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: