Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lajckedon

Goto down 
+5
Muerto
Kitik
Maashi
LudekT
Lajckedon
9 posters
AutorZpráva
Lajckedon




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 29. 03. 09

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 1:59 am

Zdravím guildu Gangsters of Endor.

Tak jsem se rozhodl podat přihlášku.No uznejte bejt v současný době sám je nerealné! A za koho?Tak mám druida lvl 13 jménem Lajckedon , mám i jinou postavu a tou je ranger 7 lvl jménem Areandir.Hlásím se za Lajckedona.

Ultimu jsem začal hrát před dvěma lety.Za ten čas jsem nepoznal mnoho lidí,ale které ano většinou byly dobří asi jsem měl štěstí. V té to době jsem si dal přestávku a to z důvodu že jse přecházelo na nový Endor(tam jsem měl Druida 22 lvl jménem Bonaqua a roguu 24 lvl Brian ze kterým jsem byl také v lize a působil v guildě Blades of Destiny,jestli tam byl někdo z vás zdravím).Do žádné jiné guildy jsem zatím nezavítal.Od guildy Gangsters of Endor očekávám to že se bude aktivně expit a nadále bych se chtěl opět a znovu podívat do PvP ligy,ale především očekávám klid,samozřejmě i plno utrápených chvil ale hlavně zábavu a pohodu v teamu.

Proč jsem se rozhodl pro tuhle guidlu?Chvíli jsem se potuloval po Endoru expil tam a pak zase támhle,ale není to ono když jsi člověk nemůže zajít zaexpit kdykoliv chce a musí shánět lidi všude a nakonec stejně nikoho nesežene a potom se na to jednoduše vykašle.Tak jsem zvážil pohled na věc a jednoduše nejlepší možností pro mě byla volba GoE tak to zkouším sem.Myslím si že bych byl přínosem pro guildu,né v tom že bych měl velký level,ale v tom že bych si ho chtěl jednou udělat a proto to vám říkám bych byl aktivní to byste koukali Very Happy

PvM zvládám v pohodě bych řekl jednoduše podle mího v low dungu se toho moc pokazit nedá když je člověk aspon trochu schopný (samozřejmě někdy se hold nezadaří).Určitě se těším až poznám těžší dungy a budu zažívat hodně dobrodružství .PvP zvládám podle mě lépe než PvM,protože mě jednoduše víc baví,také proto bych se chtěl znovu podívat do ligy jak už jsem říkal.

Něco o mě v realném životě abychom nezapomněli.Jmenuju se Ladislav Wetter(z křestního jména vznikla přezdívka Lajcek a později druid Lajckedon Very Happy ) je mi 15 let a studuju na základní škole T.G.M v Otrokovicích po jejím dokončení bych chtěl pokračovat ve studiu na SOŠ Otrokovice obor Managment obchodu a turismu,nebo na Střední polytechnické škole ve Zlíně obor Managment strojírenství.Na počítači hraju nejvíce Ultimu a doplnuji to CSkem a Dotou.Mimo to chodím taky samozdřejmě ven.Řekl bych že jsem v celku aktivní,bývám na PC denně něco mezi 4-6 hodinami a to si můžete bejt jistí že jestli mě vezmete že se to zvýší tak na 6-8 Exclamation .

UO mapa,ventrilo a TS a Razora mám…tohle jsou podle mě u hráče samozřejmost bez kterých se v budoucnosti žádnej z hráčů neobejde!


Kontakty na mě:ICQ:257084940
Email:lujczul@seznam.cz

Kdybyste potřebovali cokoli vedět neváhejte mě zkontaktovat ale doufám že jsem sem napsal vše podstatné ted už je to pouze a jen na Vás jak rozhodnete o mé žádosti o adepství a nadále členství. Bude mi ctí se s Vámi shledat…proto bych byl rád kdybyste o mém přijetí rozhodli kladně Wink .
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:19 am

No tak přihlášku máš moc pěknou, tak nějak by to mělo vypadat. Level sice nic moc, ale to neberu v potaz podle mě záleží na povaze ne na levelu, ale musel by si počítat s tím že do dungů se budeš hůř dostávat protože momentálně je nás hodně. Jinak PvP u nás běhá snad jen Athilla, ale pokud by jsme daly do kupy nějakou partu tak bych klidně do ligy taky šel.
Jinak jelikož tě vůbec neznám, počkám až co ostatní , takže zatím se zdržuju.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:27 am

Mno...dostal sem echo,ze si pry mel kupovat nejaky poisnovany sipky do kuse, tak by me zajimalo s jakou kusi strili ranga na 7 lvlu?
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:32 am

Takze ludo ja mam tiez ligara veta prihlaska velmi pekna akurat ten level a otrokovice no ale tak v najblizsej dobe ta kontaktujem a niekam ta vezmem......
Návrat nahoru Goto down
Lajckedon




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 29. 03. 09

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:56 am

Ano kupoval jsem poison sipky a ne jen ty,zajistuju se do budoucna Smile.Dnes jsem díky pár lidem s Vaší guildy dodělal 14 level tímto bych Vám chtěl poděkovat hlavně Kitíkovi!Budu se snažit nadále zlepšovat.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 4:16 pm

takže ja bych neměl co vytknout vše co bych pochválil asi už vystihly ostatní a to stou ligou tak běha kitik ja se rozhodujui že budu joinovat protože bych měl šanci běhat s rukio a gustafem a dkyby se přidal ktiik ja tak už je to vdelku fajn
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 7:28 pm

Tak ja bych byl aj Pro
Přihlaška se mi libi, sice ten level není nijak velkej .
Ale jesli bysme šli troll,lavu,goliaše prostě něco takovyho tak to tam stačí.
4-6 hodin hraješ?! Nemaš na lakyho Very Happy (a na mě Razz)
Návrat nahoru Goto down
Lajckedon




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 29. 03. 09

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 12:23 am

Děkuju za dočasné hodnocení ligu bych si s Vámi rád zaběhal a určitě bych byl hodně aktivní samozřejmě v rámci možností jsme lidi drunken
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 11:20 pm

Po novych informaciach ze sa hlasil do comu a nenapisal to sem PROTI
http://www.com.own.cz/viewtopic.php?f=9&t=128
Exclamation Exclamation Arrow Exclamation Exclamation Arrow Exclamation Exclamation Arrow
Návrat nahoru Goto down
Lajckedon




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 29. 03. 09

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 12:38 am

Hele přihláška do Comu byla dávno locknutá tak v čem je problém?V tom že jsem nenapsal že jsem se tam hlásil?Myslel jsem že sleduješ fora a nebude v tom žádnej problém v CoMu to nevyšlo,ale to stále nemění nic na tom že bych se chtěl stát členem vaší guildy,doufám že to neovlivní nějak hlasování i když bohužel Kitík už napsal svůj názor (vím Kitíku že CoM nemáš rád a beru to),myslím že mám ale stejně šanci se stát členem
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 7:16 am

ahoj Lajcku, nebudu tady zdůrazňovat ty drobné nesrovnalosti, ale řeknu jen hlavní důvody mého rozhodnutí.

1. Ten nákup na vývěsce co zde zmiňoval Mashek, mě celkem zarazil. Nemohl jsem pochopit, proč si kupuješ equipy na rangera lvl7 a přitom se knám podle tvých slov hlásíš především za druida. A že máš na takové nehorázné zbytečnosti zdroje příjmů.

2. V tvé přihlášce až moc zdůrazňuješ expení, příjde mi to jako důvod ktomu běhání v lize. Opět tvá slova, jde mi víc PvP než PvM. To mě bohužel vede k názoru, že se více bavíš(co jsi také zmínil) zabijením druhých hráčů, než že se těšíš na těžší dungy, těšíš se na ty expy a ne na to krásné co v dungu můžeš s ostatníma prožít.
Guilda GoE byla pro mě jasná volba. Poté co jsi se odmě dozvěděl, že jsem svoji postavu poměrně rychle vyexpil.

3.Tohle je ohavnost, cituji :

"Tomak : Jinak lajcka doporucuju neprijmout. V herne kdysi(3-4?roky zpet) logl na medovo icq a vydaval se zanej + chtel podelavat lidi.

Lajcek : Hele to já se za něj nevidával byl to kámoš já jen měl nějaký věci a jak říkáš bylo to před 4 lety bylo mi 11 a neměl jsem ještě rozum a nepřemýšlel jsem že si tím naštvu kamarády nebo že to bude někdo řešit apod..V této době bych nic podobného neudělal a ani nespolupracoval na podobné věci!Byla to chyba no,navíc když jsem se pak dozvěděl kdo Medák je.

Lajcek : No jo nedá se svítit,Katíku co si myslíš až mi bude tolik jak tobě tak tě rozdupu!Pamatuj si to a až mi bude dejme tomu 19 tak si mě najdi dáme fight mě si do huby brát nebudeš!"

Zdroj : http://www.com.own.cz/ (sekce přihlášky - lajcek)

A teď když máš 15 ti příjde poslední odstavec z té citace jako rozumné řešení ? Tímto, jsi jen dokázal, že jsi vypočítavý člověk a u nás budeš mít něco zalubem viz to expení.

Hlasuju PROTI !
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 8:05 am

No taky jsem po vyhodnocení všech okolností PROTI. Navíc myslím že lidí máme zatím až dost....
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 5:38 pm

podle toho co si tu (i na foru ostatních guild)čtu tak jsem proti.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeTue Mar 31, 2009 6:12 pm

Asi take proti pale
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSat Apr 04, 2009 2:38 am

nezda semy to zatim proti
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitimeSat Apr 04, 2009 7:27 am

Nepřijat.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Lajckedon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lajckedon   Lajckedon I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lajckedon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: