Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 vaterix

Goto down 
+6
Sepirot-The Paladin
Maashi
Kitik
sidius
LudekT
Vaterix
10 posters
AutorZpráva
Vaterix

Vaterix


Poeet p?íspivku : 4
Location : Kdyz rozmlatit tak nakousky, kdyz spadnout tak na hubu... Pak to slepit z blata se zvednout a bežet dál! To neni život to je rozkaz pánové....
Registration date : 18. 03. 09

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: vaterix   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 5:54 am

Ahojky,
zdravim vas vsecky at uz kamose ci nikoli... Jsem vaterix temer vsude, myslim ze jsem dosti znamej na to abych se nejak tady rozepisoval. Presto tedy, vlastním 21 berka(aktualne ma kotel expu ale ja mam kotel malo gp)Elanius, mam take Sydney prista elfa na 21, zednika ledovacka ice maga.low lvl, necra do burnedu a takle bych vam tady vyjmenoval snad pulku endoru, mam postav kotel, mno jinak mam baracek na 2777 2077, kde bydlim a vecne tam neco kutim, bud siju kuze aby byly recally nebo micham kegy, nebo neco proste:) jsem tak trosku znudenej protoze se nam rozpadla moje prvni guilda ve které jsem byl (RFQ), abych pravdu rekl mel sem z tama odejit driv.... Mno co se tyce me tak sem na volne noze, cili mam casu vice nez moc... Rad bych dostal sanci i v trochu jine guilde....
¨Jinak si pamatuju ze urcite nekdo z vas moc nemusi moje hloupy keci.... Vite co pokud mi date sanci tak se s tim pokusim neco udelat:D

Jinak co se tyce realu asi vym tady nebudu vypravet moc co sem zac atd....
Je mi 18+ nechodim do prace, nechodim do skoly, hraju endor, hospodu navstevuju pivo zboznuju a zensky miluju;o)

PS: Kdo mate dotaz nebo tak, tak mi sem polozte dotaz ja ho rad zodpovim myslim ze to bude asi nejlepsi...
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 8:42 am

No mě by zajímalo asi jen kde kua bereš prachy!!! "Je mi 18+ nechodim do prace, nechodim do skoly, hraju endor, hospodu navstevuju pivo zboznuju a zensky miluju;o)" Shocked lol!

Já dřu jak blbej a i tak si nemůžu moc pískat.

Jak to máš s Cube? Prý jsou tam pevný vazby atd.. Navíc máme alianci s husitama a ti tě prý nevzali... Počkám co řeknou ostatní.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 5:15 pm

no jelikoz vaterixe trochu znam a myslim si ze je to borec tak jsem pro..
ludo hospodu a komp mu plati rodice Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 6:03 pm

Ahoj vaterixi celkom pekna prihlaska celkom ta aj poznam ale o tvojom posobeni v guilde si niesom isty to ze si na nas nabehol do orku ma fakt nastvalo a ja som taky clovek co ti to bude pripominat az dokim neseknes s ultimou ale zase pro je to ze v dungu vies co mas robit posluchas tak ja to vidim 50-50 pokial bude viac clenou pro kludne budem aj ja...
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 7:21 pm

Takze PROTI napisali my ze vraj donasa cubu a ze na vyzsom levele tam pojde........
Návrat nahoru Goto down
Vaterix

Vaterix


Poeet p?íspivku : 4
Location : Kdyz rozmlatit tak nakousky, kdyz spadnout tak na hubu... Pak to slepit z blata se zvednout a bežet dál! To neni život to je rozkaz pánové....
Registration date : 18. 03. 09

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: prachy   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 8:27 pm

sidius to prilis nevistihl delam praci na kompu proto do ty prace nechodim a proto sem obcas afk:) Jinak pro objasneni, ano s cubem pecu tj pravda jelikoz gobi je muj fakt dobrej kamos a kdyby se v cemkoli topil skocim pro nej ale ostatni s cubu me taky moc nemusej ne ze by me nesnaseli to zase ne kdyz s nima obcas beham ze:) Mno kazdopadne si myslim ze to je spise vyhoda kdyz vim neco o nabehu:))) Mno nic. co se tyce toho nabehu do orcaku, za to se fakt omlouvam, kdo si rikalneco o nejakych vecech tak sem mu je vratil, jen tak mmchdem... mno omlouvam se za to ale mel sem shozenou mapku, moje chyba... uprimne samotneho me to mrzi ze?Sad No a jinak do husitu sem se nedostal kuli incidentu s manonem....
REPETE: Na manonovo corku zautocil nejaky mage na me byl agro a jelikoz sem to nesnasel tak sem ho zguardil, samosebou me ataknul manon tak sem leftl partu, pote mi aj manon zabil tak sem ho tez zguardil, oba dostali full loota ptze sem nevedel o co go, na vt sem s nimi nebyl ze.... Mno mage dostal veci naz5 a manon byl urazeny a z5 je nechtel... asi nejak takto to bylo a bylo tam i to ze sem dal hk.... ne opravdu s 8 lvl magem sem hk skutecne nebyl schopnej dat jen sem kone atakl a ten utekl o 3 obrazovky dalej....

Hosi jsem v celku v pohode clovek, sem tam mam horsi naladu a sem tam mam blby napady ...
Ale bohuzel jsou lidi, ktery neberou ultimu jako hru, pokud sem vas vyjel v orcaku, nedelalo by mi problem veci vratit a klidne slozit partu a mohli by jsme expit ze? Jenze do toho se moc nikomu nechtelo....

Jsem opravdu uz docela mimo ponevadz kdyz se stal GM RFQ calid tak jsem si rikal ze budou zmeny a byly calid predal guildu Vashjovi a ten mel keci ze sem neco provedl ja mu napsal ze o nicem nwm a at mi pripomene, nepripomel a zacal mit kindy ze sem lama a ze neumim hrat coz me docela boli ponevadz sem driv hral a slo mi to ale v posledni dobe se na to nejak nesoustredim a nejsem pohotový jako driv,........... rozkecal sem se srry lol!
Návrat nahoru Goto down
Vaterix

Vaterix


Poeet p?íspivku : 4
Location : Kdyz rozmlatit tak nakousky, kdyz spadnout tak na hubu... Pak to slepit z blata se zvednout a bežet dál! To neni život to je rozkaz pánové....
Registration date : 18. 03. 09

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Takze PROTI napisali my ze vraj donasa cubu a ze na vyzsom levele tam pojde........   vaterix I_icon_minitimeWed Mar 18, 2009 8:31 pm

Takze PROTI napisali my ze vraj donasa cubu a ze na vyzsom levele tam pojde........


lol! TOHLE JE STARY XY ani nwm kdy sem to kde rekl ci napsal a rozhodne to tak neni berka uz mam skoro 30 do CUBU sem chtel dat prihlasku uz xy krat ale ja tam nechci ja chci bejt s normal lidma *eeek*
Ja nikomu nedonasim!!!! _NIKDY SEM NA NIKOHO PK NEPOSLAL!!!!!!
Evil or Very Mad Kdo hleda zaminku ji najde i kdyz je rok stara ze:(SadSadSad
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 5:25 am

Me nevadis..a taky si myslim ze kdyz obcas dem dung s Gobim takze zrovna v tu dobu na nas cube PK nenabehnou..a to s tim Gobim sem nebyl tolikrat jako s tebou takze uz si prilezitosti na zavolani mel nejaky..nevidim nejakej vetsi problem proc by si nemohl byt adeptem u nas..a casem mozna i clenem flower
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:18 am

vaterixi mi je jasny že něco dělaš s počítačema pochybuju že ti je okolo 25 seš nezaměstnanej a chodiš denno denně do hospudky Smile
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:42 am

Mno budiž, jsem pro to vyzkoušet, ale na podmínku a jakmile dostaneme trošku podezřelejší pojezd tak se rozloučíme. Ale musím se poptat Husitů jak to vidí oni, přeci jen jsou s námi na mapě a vt. K těm blbostem, HK, full looty apod. si budeš ale muset dávat sakra pozor, jsem na to háklivej!!
Takže ještě chvilku počkáme než se vyjádří ostatní.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 3:14 pm

jn souhlasim s Ludou..nejaky zguardeni typka a jeste k tomu full lot je fakt svinarna uplne nehorazna... kdyz sem zacinal tak sem se taky dival na typky se zapnutym war modem a pak sem se omlouval zeto bylo nechteny..parkrat sem zkapal ale parkrat taky ne.. santa
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 5:06 pm

sem PROTI nic proti tobě ale myslim že je nás víc než dost....
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 5:09 pm

ja sjem pro vyzkoušení.
Návrat nahoru Goto down
Vaterix

Vaterix


Poeet p?íspivku : 4
Location : Kdyz rozmlatit tak nakousky, kdyz spadnout tak na hubu... Pak to slepit z blata se zvednout a bežet dál! To neni život to je rozkaz pánové....
Registration date : 18. 03. 09

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: re:vat   vaterix I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 11:06 pm

hosi, vim ze me nekteri nemusite, ale myslim ze vetsina z vas by si mohla vzpomenout na to ze jsem se vzdy snazil pro nekoho neco udelat. Kolikrat jsem se snazil neco resit, jenze nekteri holt resit nic nechteji a kuli par expum by jste cloveka byli schopny zabit v realu. Ja s gobim sem uz mel taky nekolikrat konflikt i s rikim, ale sou to opravdu dva sqely hosani ze se s nimi da resit cokoli. Nerikam ze opakovany praseni se da omluvit, ale pokud neco mam tak to hamtim aj sem prodal vetsina svych veci a nakoupil za to regy na alchemku, ja micham pro lidi co nemaj prasule, proto jsem tak levnej, nemam v planu likvidovat nejakou ekonomiku endoru to fakt ne ale vzdy se najdou lidi co proste nemaj v bance statisice aby si kupovali tak drahy veci.... Bohuzel koukam ze sem holt nastval nektere z vas a sance mi moc nedavate...
Nechte si to projit hlavou, a skuste premyslet jestli opravdu to co jsem nekomu z vas udelal stoji za to zavrhnout cloveka, ktery hleda guildu se ktere by mohl delat jmeno, rad bych se s vami sehral a mam i pekne plany ale verte tomu ze abych s nekym chodil desitky hodit dungy kuli Cube ringu a pak se na toho cloveka vybod... to proste NIKDY... A verte tomu ze tady na Endoru behaj mnohem horsi llidi co delaj mnohem vetsi prasrny....
Napsal jsem uz dost, kazdopadne prijmu vas rozsudek jakkoli Sad
Návrat nahoru Goto down
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeFri Mar 20, 2009 1:31 pm

vyskouset ale musis vaterixi uznat ze pokud by sme si meli vybrat mezi celou alianci s husity muzes byt sebelepsi hrac ale stejne obetujeme radeji tebe nez aby nam zacala skripat fungujici aliance s nasimi spojenci neber to osobne zdar
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeFri Mar 20, 2009 5:53 pm

Ahoj ja proti tobe nic nemam me si nikdy nic spatneho neudelal .Jsem pro to stebou skusit Wink
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:47 am

Mno abych se vyjádřili i adepti, tak jsem něco nasypu. Myslím, že vaterix bude přínosem pro naši guildu, vzhledem ktomu, že sním už teď chodíváme slušné procento výprav, které podnikáme. A zatím to bylo bez konfliktní samožřejmě až na ty řeči, kdy vaterix až nepřístojně upozorňuje na mezery v naší spolupráci, ale dá se to překousnout, když se umírní a bude to řešit dejme tomu na fóru, nebo ve vhodné chvíly. Ale i to je signál, že ten člověk má velikou snahu pomoci nám a posunout nás zase dopředu, tím, že nás obohatí svými zkušenostmi, které jak jsem vysledoval jsou několika násobně větší než mám dejme tomu já. Můj názor na něj je pozitivní, toď vše.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:14 pm

Takže mluvil jsem s GM Husitů a nemá vcelku nic proti, ale jak už jsem psal výš, budeš si muset dávat sakra pozor na různý guardování, HKáčka a podobný drobný prasečinky, opravdu takový věci nemám rád, pokud to bude klapat budu rád protože hrát umíš. Takže když sečtu hlasy většina je PRO takže přijat za adepta.

Pak ti pošlu přístup na mapu. Takže vítej mezi námi.

Přidána práva do adeptské sekce fora.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:52 am

Neosvědčil se, takže ruším adeptství.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





vaterix Empty
PříspěvekPředmět: Re: vaterix   vaterix I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
vaterix
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: