Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Andresses

Goto down 
+6
LudekT
Sepirot-The Paladin
Desther
Kitik
Muerto
Andresses
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeSun Mar 01, 2009 8:34 pm

Zdravím všechny adepty,členy, ale i GM guildy GoE

Jmenuji se Pepa. Pocházím z Otrokovic. Je mi 14 let a studuji na ZŠ v 9. ročníku. Ve volném čase rád sportuji, ale nejraději hraji tenis, který hraji závodně. Dále i když je nuda si zahraji CS 1,6 nebo WoW(Defender BG).

K Endoru jsem se dostal přes kamarády ve škole. Od té doby hraji Endor až do ted',bude to už asi možná i rok. Měl jsem i menší přestávku kde jsem okusil i hru na jiných shardech např.: Moria(asi po 2-3 týdnech mě to přestalo bavit a vratil jsem se z5 na Endor).

Postava s kterou bys se k Vám chtěl přihlásit je Andresses 14 level priest(par expu do 15),pak mam jestě i rangera Loreque zatim 10 level(postavu nehaji, protože jsem zjistil, že je to za rangera nuda, nechci brat iluze ostatnim). Před nekolika měsíci jsem měl mercenaryho jmenem Panja 17 level(ork), s kterým jsem působil v guildě Dragon, ale později jsem ho smazal. Nedavno jsem nahral i další postavu a tou byla čorka 18 level(John Chuan), kterou jsem prodal člověku z realu za gp(nabidka 150k se neodmítá Smile . Moje poslední guilda v které jsem byl byla je guilda RFQ(byl jsem tam s čorkou, ale odešel jsem).

S priestem bych Vám rád pomohl při expeni a myslim, že priest se hodi vždy Laughing
A čas mi také nedělá problémy, protože jsem aktivní skoro pořad, takže můžu pomoct kdykoliv...

Ve své budoucnosti bych chtěl nahrat u priesta co největší level a poté začít hrat nějakou postavu(asi druida) do ligy...PK

UOAM mam a VT taky...

ICQ 492-479-401

S pozdravem lečitel Andresses
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 8:11 am

přihláška dobrá ,na panu i chuana si vzpomínam a nemůžu říct že ve zlém takže zatím nic proti
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 5:18 pm

No takze by som chcel vediet preco si odisiel od DW neni to definitivne ale skor proti tie otrokovice namna nerobia dobry dojem....
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 5:39 pm

Od DW jsem byl vyhozen kvůli neaktivite, dostal jsem novy pc tak jsem měl jine starosti než hrat Endor... Za ty Otrokovice nemohu nwm proč nekteri lide soudi člověka podle města neříkám že Otrokovice jsou nejake mirumilovne mesto ale urcite by se nemel clovek soudit podle meste, ale podle lidskych vlastnosti,zajmu atd...(muj nazor Wink )
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 7:00 pm

Priest se hodi a proti tobe nic nemam takze zatim pro no Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 7:05 pm

Diky za pro a taky si myslim ze se priest hodi

PS: Uz mam 15... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sepirot-The Paladin
Rozkecanej
Rozkecanej
Sepirot-The Paladin


Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 1:51 pm

cau prist je nedostatkove povolani su pro to stebou skusit
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 3:25 pm

No ja poznam niekolko ludi z otrokovic jeden dvaja su pomerne rozumny ale za ostatnych by som sa velmi nespoliehal.....
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:29 pm

Děkuji za dalsi pro, Kitiku tak vim, ze v Otrokovicich jsou spise lide se spatnou povesti ale je zde i mnoho lidi kteri na Endoru neco dokazaly a nebo chteji dokazat, tak jsi myslim ze bys mi mohl dat duveru a vyzkouset me, treba te nezklamu Wink
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 8:54 pm

Tak to vyskusame
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 8:56 pm

Tak díky moc, budu se snazit ti vyhovet ve vsem co budu moct
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 8:30 am

Takže jseš Jirka, nebo Pepa, nebo kdo? Panja byla tvoje, nebo koupená nějak tomu nerozumím?! http://dragons.forumotion.com/uspesne-prihlasky-f9/panja-t176.htm
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 1:46 pm

No tome taky zajima jestli jsi Pepa nebo Jirka, nerikam ze soudim lidi podle toho kde bydli ale taky nemam zadny dobry skusenosti s Otrokovicemy takze zatim Proti No
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 5:21 pm

Ehmm no Panja byla samozrejme moje postava. No ja jsem normalne Pepa, ale u Panji jsem chtel, aby nikdo nevedel ze jsem to ja, protoze znam nejake lidi z realu kteri delaji ruzne prasarny a stalo se mi nekolikrat, ze vas treba na konci dungu zabiji, jen ta ze srandy.. To me dost vadilo, tak jsem si Panju rozjel v utajeni pred lidma z realu... Proto jsem treba tam do prihlasky nepsal ze jsem z Otrokovic Neutral
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 5:50 pm

A teraz je dilema ci nechces byt v utajeni v nasej guilde a vynasat info...... affraid affraid affraid confused
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 5:51 pm

No lhaní z jakýhokoliv důvodu se mi nelíbí, takže PROTI.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 5:52 pm

Jak myslis Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 6:00 pm

Andresses napsal:
Jak myslis Rolling Eyes

Měl si to napsat rovnou do přihlášky a třeba bych to "přehlíd". Nicméně pokud bude většina PRO, tak máš šanci.

EDIT: a nemyslím si že lhaní (zvlášť u jména) je maličkost. Rolling Eyes


Naposledy upravil LudekT dne Wed Mar 04, 2009 6:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 6:05 pm

No tak nemyslel jsem, ze o takove malickosti bude nejaka rec(pro me to takovy problem neni, pro vas ale asi jo). Co se tyce toho jestli nejsem v utajeni tak to opravdu ne jsem to co jsem napsal do prihlasky, nemam v umyslu donasel PK nebo delat takove blbosti, chci si proste jen normalne zahrat a neco konecne na Endoru dokazat Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 10:48 pm

no pro tebe ej to maličkost ale my jsme lidi kteří si mezi sebou nic netaji .zatím bych nebyl ani proti ale máš u mě velké mínus
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 10:57 pm

Ja vam rozumim nic pred sebou neskrivate. Ja bych taky chtel patrit mezi jednoho z vas Smile
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeFri Mar 06, 2009 5:36 pm

Tak co? Jak to semnou vypada??
Návrat nahoru Goto down
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeSat Mar 07, 2009 3:11 am

no me zarazilo ze nekdo napise ze za rangera je nuda to si nemyslim a taky me to navedlo ktomu ze nemas asi s uo moc velke zkusenosti tak nevim jestli by si byl prinosem ale samozrejme to muze byt muj osobni nazor a treba ti jen postava rangera nesedla myslim ze by si mohl dostat sanci s nami nekam neco mensiho zajit( za prista) a kdyz se osvedcis urcite se ti gm ozve takze sem pro vyzkouseni a co se tyce toho lhani neni to dobry ale jestli si opravdu natrefil na nespravny lidi da se jednou mozna prihmourit nad tim oko
Návrat nahoru Goto down
Andresses

Andresses


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 01. 03. 09

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Andresses   Andresses I_icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:09 am

No ja toho rangera myslel jako,ze me moc nebavi je to pro me takove nezazivne povolani.Jinak jak jsi rikal,ze asi nemam moc velke zkusenosti tak to si nemyslim, hodne veci o Endoru vim, mozna jsem nesel nejake nejlepsi dungy, ale urcite nepatrim mezi zacatecniky. Jinak diky Smile
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitimeSat Mar 07, 2009 2:04 pm

No nevím co si mam myslet s tím lhanim.
Ale jesli se osvětšiš že to s nama mysláš važně že maš zajem o nas tak bych nebyl proti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andresses Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andresses   Andresses I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andresses
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: