Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nardir Eluvius

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 10:33 pm

Zdravím všechny ,
chtěl bych k vám s priestem Nardir Eluvius , úroveň této postavy je 26. Dále mám čorku Infection / Evolution , na úrovni 13té ( spíše na otevírání pokladků ) , a v poslední řadě crafta ( fishing , mining 60 ) a mýho fighteríka , kterého teď expím a ten má úroveň 6tou Laughing
Uo jako takovou hraji asi 5 let , z toho jsem působil par týdnů na kelevaru , midkemii a pár dnů na morii , zbytek času věnován pro Endor , v gildách jsme byl fakt spousta , za ty roky se toho stihne hodně , ale za aktuálního priesta ve Free , a občas jsem prudil na mapě CoMu Smile Ale je to tam jak na hřbytově .. Dříve jsme byl za jiného priesta v Dvůr , ale to už je pár let , pak Element , už dál nevím Laughing
Proč právě vy? myslím , že bych jako se svou úroví mezi vás zapadl , a k nečemu bych i byl
Tak uživím se určitě , ale dělaj mi problém itemky
UOam , VT , TS , ICQ , Mikrofon mám Smile
Bydlím v Uničově , kosek od Olomouce , jmenuju se david Slavík , je mi téměř 15 let , mé koničky jsou školní přestafky a PC od příchodu ze školy do večera , pak nějakej seriál a hurá spát Smile Občas zajdu na hokej , jak Uničov 2. liga , tak můj strejda liga vesnická Smile
V pravidlech to nemáte , ale aby jste věděli , kdo to tu valstně píše , tak možná někdo znal : Morcheeba Manda ( drujd ) , Zuzanka ( alchemik ) , Blecha Spamerka ( priest ) , Valten ( priest ) a už nějaký rok Moucha CC ( priest ) - priesty mám fakt rád Smile
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:14 pm

Jmen Riki ti neco nerika ? A ban ze jsi dostal to nepriznas?
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:40 pm

Tulpa napsal:
Jmen Riki ti neco nerika ? A ban ze jsi dostal to nepriznas?

Rikiho znám , na ban se ještě nikdo neptal , jak tak koukám ? Proč chceš vědet jetsli znám Rikiho?
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Nardir   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:43 pm

Jóó , jsme zapomněl , na Jerevana ( necr ) , taky už nemám
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:48 pm

protoze jsi vykradl cele gh tosu ukrad jsi skoro vsechny tosacky postavy byl jsi v tom zapletenej .
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:50 pm

Tulpa napsal:
protoze jsi vykradl cele gh tosu ukrad jsi skoro vsechny tosacky postavy byl jsi v tom zapletenej .

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Hezkej vtip Smile

Postavy ukradl Casius , jediný co ja udělal , uvěřil jeho slovu a kupil mu barák pro ''jeho crafta'' , to že ukradl Rikiho postavy a barák už byla věc jeho , ja dostal ban z části koupené postavy Zuzanka a ještě něco provedl bratr
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:51 pm

Ty a Verciongetorix! jsem svedek v Tosu jsem v tu dobu byl !


Riki kvuli tomu pak skoro umrel !!! skoncil v nemocnici mel tezkou nemoc predtim a vy jste to udelali skoro umrel skolaboval !
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Nardir   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:57 pm

Chceš Rikiho icq? Sám ti řekne , že kliček , práva i hesla na postavy mněl Verci , jediné co ja udělal , že sjem koupil barák , řekl , že na něj nemá a jen co prodá ingoty ( na to chtěl barák ) tak mi to vrátí , vůbec nevím co jsi viděl ale ja jen kupoval barák někdě v jakési evsničce na sněhu , pagan nebo kde jsou ty baráky
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:58 pm

Tulpa napsal:
Ty a Verciongetorix! jsem svedek v Tosu jsem v tu dobu byl !


Riki kvuli tomu pak skoro umrel !!! skoncil v nemocnici mel tezkou nemoc predtim a vy jste to udelali skoro umrel skolaboval !

Jak umřel? Myslíš , že kdyby si Riki myslle , že ja sem to prase co mu podělalo ty crafty , tak by smenou 4 měsíce chodil dungy? HAHAHAHA , si vtipný , Ludo smaž toto , Tulpasi , ty mi písni 293-789-903 , hezky si popovídáme , teda pokud jsi Tulpas
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:59 pm

A proto si dostal ban ze jsi mu koupil barak postavy ktere byli ukradeny byli logovane z tveho ip .
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:00 am

Tulpa napsal:
A proto si dostal ban ze jsi mu koupil barak postavy ktere byli ukradeny byli logovane z tveho ip .
Máš špatné informace , kraft , Zuzanka , kvůli kterému jsem mněl ban , koupil jsme ho řekněme v září , v lednu , cca 5 měsíců teda , to se vše seběhlo , od toho , co sjem alchemiak koupil od Kodase myslim , nebo koudhyo , jeden z nich jsme ho logl ja a bratr - stejná ip , takže si nevymýšlej něco , o čem víš kulový
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:01 am

Ja uz jsme rek ja sjem svedek jak se to vsechno stalo v toSu jsme v tu chvili byl ... a se spinou jako ty si na icq psat nebudu
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:09 am

Tulpa napsal:
Ja uz jsme rek ja sjem svedek jak se to vsechno stalo v toSu jsme v tu chvili byl ... a se spinou jako ty si na icq psat nebudu

Tady bych tě nerad poslal do ....
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Málomluvnej
Málomluvnej
Tulpa


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 11. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:17 am

Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:10 am

Tulpa napsal:
http://www.freespirits.xf.cz/viewtopic.php?t=64 dukaz o banu

Jak jako důkaz ?
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:13 am

Yippie napsal:
Tulpa napsal:
http://www.freespirits.xf.cz/viewtopic.php?t=64 dukaz o banu

Jak jako důkaz ?

Já ale netajím , že jsem dostal ban , jen říkám , že je to z jiného důvodu , než jsi ty myslíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:30 am

Tak poznam ta ako Jerevana za cias WoH a bol to fakt podelavac stale na nas nabehli pk a myslim ze na mape comu robil viac nez prudil........... zasadne PROTI!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 9:46 am

Ja jsem proti
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:00 am

No Blechu Spamerku si pamatuju, zaco si dostal BAN už nevím. Rikiho se zeptám sám. A ty napiš důvod BANu a žádný "omáčky" okolo....
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:13 pm

LudekT napsal:
No Blechu Spamerku si pamatuju, zaco si dostal BAN už nevím. Rikiho se zeptám sám. A ty napiš důvod BANu a žádný "omáčky" okolo....

Důvod BANu je takový , že jsem koupil postavu , kterou dřív vlastnil prý nějaký teď už zabanovaný hráč , sám nevím kerej
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:14 pm

Kitik napsal:
Tak poznam ta ako Jerevana za cias WoH a bol to fakt podelavac stale na nas nabehli pk a myslim ze na mape comu robil viac nez prudil........... zasadne PROTI!!!!!

JJ robil jsem tam víc , chodil jsem expit , a nikdy bych nevolal pk na normální gildu
Návrat nahoru Goto down
Yippie




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 01. 09

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:15 pm

Lock , mám teď lepší nabídku na zábavu , zdarec
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:27 pm

Takže po ICQ "rozhovoru" lockuju na vlastní žádost a už ho mám i ignore, to co mi psal za něj muselo psát 10 letý dítě jinak to není možný.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Nardir Eluvius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nardir Eluvius   Nardir Eluvius I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nardir Eluvius
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: