Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přihláška - Uranek

Goto down 
+3
Kitik
LudekT
Uranek
7 posters
AutorZpráva
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 7:49 am

Ahoj, jmenuju se Vlastík, je mi 21let, jsem z Otrokovic. Jsem studentem a mezi mé záliby patří studium, koletivní hry, posezení u pivka.
UO hraju 14 dní a mám pouze jednu postavu Vlastik-Berserk(orc)-lvl 16. Časově jsem velmi flexibilní, hrát můžu prakticky denně. V guildě jsem žádné nebyl. Můžete odemě očekávat aktivitu, spolehlivost a chuť do hry. Proč se hlasím do GoE a guildy vůbec : Kvůli radosti ze hry, společným akcím a vše co patří k dobré zábavě. Jinak na Endoru se dokážu uživit. RP žádný nemám. A ty prográmky na hru mám.
Těším se na případnou spolupráci.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 10:53 am

Nevím neznám, nová "nezkažená" krev se vždy hodí. Jen z těch Otrokovic jsem nervozní, tam bylo vždy "hnízdo" největších podělů. Tím samosebou nemyslím tebe.. Takže až se někde "potkáme" pak se rozhodnu.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:07 pm

Nomez mi povedat odkial si sa dozvedel o endore ci to bol nejaky kamarat co hraje tiez alebo z herne alebo skade?
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 7:34 pm

Mno o UO jako tak vůbec mám v podvědomí už hodně let, co jsem chodil do herny, ale chytil mě více Counter-Strike a UO mě nezajímala kvůli grafické stránce. Až v posledních letech jsem místo akčních začal hrát hry, kde si buduju svoji postavu jako Diablo, Fallout a to mě velice baví. Proto jsem se rozhodl pro UO a guildu, ikdyž hraju jen krátce, abych nabral zkušenosti a více si vychutnával tuhle báječnou hru. O Endoru jsem se dozvěděl od kamaráda.
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 9:27 pm

zasadne proti bilsi adept v Rfq a bilsi propusten a mi mame alianci z Rfq takze toje jako kdybises hlasil spatky k Rfq a nenapsal si do prihlasky zesi bil adept v Rfq takze dalsi minus pirat
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 2:16 am

Kainn, hezká připomínka. Byl jsem adeptem u RFQ asi jeden den mno možná dva a bral jsem příhlášku podle bodů na vašem fóru a nepovažoval jsem otázku jestli jsem byl někdy v nějaké guildě za důležitou vzhledem počtu dní které jsem odehrál jako adept a ne jako právoplatný člen. Jak mi sám Calid napsal bohužel jsem podal přihlášku ve špatnou dobu, kdy byl u nich nějakej práskač. A sám jsme zažil chvíly, kdy na nás naběhli PK.

Takže bych tě poprosil, aby ses zamyslel nad fakty, u RFQ na fóru zjistíš datum podání mé přihlášky. Možná ti tohle nebude stačit kvůli podezírání z tvé strany a možná by tě zajimalo, že jsem z několika členy vaší guildy už šel nějaký dung a nebyl problém. A ne jako adept, ale jako počin dobré vůle Calida, který mě za vámi poslal. Zřejmě proto, že se mnou nebyl počas hraní žádný problém tedy až na jednu situaci, kdy nás šlo 7 včetně toho zrádce. Můžeš si také zjistit že jsem na Endoru nikdy nehrál, tím že se koukneš na googlu na nick Uran spojené s Counter Strikem. Tohle není machrování, jen se snažím použít fakta o mém hraní. Hrál jsem Counter Strike 8 let posledních několik v 1. lize a myslím, že přitom by na UO nebyl čas. Nebudu nic skrývat opravdu mám zájem se dostat do nějaké z guidl i za cenu, že zde budu předhazovat jinou hru, ve které jsem byl úspěšný, jelikož mě hra týmové spolupráce velice baví.

Velice rád odůvodním veškeré vaše připomínky, jen mě hned nezatracujte. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 10:34 am

Proti!!
1.Moc kratka přihlaška vypada aj divně vzhledově.
2.Jak říkal luda Otrokovice sou hnizdo podělavaču.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 10:44 am

sidius napsal:
Proti!!
1.Moc kratka přihlaška vypada aj divně vzhledově.
2.Jak říkal luda Otrokovice sou hnizdo podělavaču.

Side to jsou ale divný kritéria... To co jsem psal o Otrokovicích je sice pravda, ale ne všichni Otrokovičáci musí být podělávači. Tvůj názor ti neberu, ale hodnoť to podle sebe ne podletoho co jsem psal já...
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:58 pm

Re: sidius

1. Copak by jsi ještě vté mé přihlášce potřeboval ? Velice rád ti na vše odpovím. Ale být proti, že mám krátkou přihlášku. To se mi zdá zaujaté. A to že vypadá divně je tím, že jsem postupně sepisoval body z tématu (Pravidla pro přihlášku) na vašem fóru.

2. Nebudu tady obhajovat Otrokovice ve hře. Nevím co se dělo. Každopádně jsem u toho nebyl. A navíc poslední dva roky žiji v Brně, kde studuji.
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 3:35 pm

a Od jakého kamaráda ses dozvěděl o UO?napíš nick ze hry.
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 4:03 pm

Tak Brno to je ovšem v naprostým pořádku Laughing . Máš u mě malé bezvýznamné plus...
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 4:43 pm

ta prihlaska se mi nelibi proto ze je takova neupravena ale to je jedno.
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 4:11 pm

To Muerto : Plechovka

To sidius : hmmm
Návrat nahoru Goto down
Muerto
Ukecanej
Ukecanej
Muerto


Poeet p?íspivku : 238
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 5:41 pm

tak bych zatím nebyl proti
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeFri Jan 30, 2009 5:45 pm

Tak já jsem zatím PRO.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Dalin
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 28. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeSun Feb 01, 2009 7:36 pm

me se libi sem pro vek ma dobrej i kdyz na tom nezalezi a kdyz je za 14 dni na 16 lev muze to byt schpny clovek sem pro
Návrat nahoru Goto down
Uranek
Málomluvnej
Málomluvnej



Poeet p?íspivku : 28
Age : 36
Registration date : 28. 01. 09

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeTue Feb 03, 2009 5:54 am

lvl 17 Wink
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Feb 05, 2009 9:29 am

Takže zatím přijat na zkoušku pak buď budeš adept a nebo půjdeme každý svou cestou. Dnes někoho zaúkoluju aby se ti ozval a poví ti co a jak..
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 11:50 am

Takže přijat jako "regulérní" adept. Cool
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Přihláška - Uranek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Uranek   Přihláška - Uranek I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - Uranek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Přijati-
Přejdi na: