Gangsters of Endor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guildovni forum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dexter - Tynian 28lvl priest

Goto down 
+3
Kitik
Maashi
Dexter
7 posters
AutorZpráva
Dexter




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 01. 09

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 3:47 pm

Zdravím guildu GoE.

Je mě 20 let jmenuji se Jakub a jsem z prahy.
Na Endoru hraji asi 3 roky s roční přestávkou, mezi mé aktivní postavy patří: Tynian lvl28 prist, Dextrik lvl22 mage.
Mezi mé neaktivní postavy které moc nehraji teďka patří Carry lvl 22 heretik, Dark Avatar lvl 21 rogue.
Všechny tyto postavy jsou mé vlastní.

Myslím že jsem s váma byl jednou nebo dvakrát něco z toho jednou chrta 1.
Do guildy bych chtěl protože vás vůbec neznám a rád poznávám nové lidi.
Za mé působení jsem prošel guildami HoB, CoM, Sierra Cyclone a guildou kterou jsem založil RFQ - té jsem se později vzdal.
Kdyby někoho zajímaly přesné důvody mého odchodu z RFQ jsou tu na mé předešlé přihlášce do Fénix kterou jsem nechal locknout z důvodu sporu s jedním členem který by mě stejně nebyl ochoten ani po omluvě akceptovat.
http://fenixreborn.mafyje.com/viewtopic.php?f=9&t=335

Zkušenosti s PvM i PvP nějaké mám PvM dobré hlavně za priesta mága se ještě učím.
Ventrilo mám, Uo mapu mám taky.
Icq: 278-567-693
Návrat nahoru Goto down
Maashi
Ukecanej
Ukecanej
Maashi


Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 28. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 4:07 pm

Tak to se mi dost libi ze mas takovyhle aktivni postavy..hlavne maga potrebujem jako sul do nejakych dungu a myslim ze i toho priesta budem dost vyuzivat..pokud to myslis opravdu vazne tak bychom se meli nekdy sejit a vyzkouset a zjistit co jsi vlastne zac..ja s tebou mozna jeste nic nebyl takze asi tak..

PRO adeptstvi santa
Návrat nahoru Goto down
Kitik
Ultraspamer
Ultraspamer
Kitik


Poeet p?íspivku : 508
Registration date : 27. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 4:24 pm

No stoho co som o tebe pocul by som bol pre tvoje adepstvo velmi ta nepoznam ale pytal som sa ludi na teba a napadlo vela negativnych odpovedi
Návrat nahoru Goto down
Elwainer
Ukecanej
Ukecanej
Elwainer


Poeet p?íspivku : 151
Registration date : 28. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:28 pm

Zatim Pro potrebujem magy a pristy alien
Návrat nahoru Goto down
Desther
Rozkecanej
Rozkecanej
Desther


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 27. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:18 pm

pro
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:05 am

Neznám, takže zatím počkám, ale nemám důvod být proti.
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
sidius
Ukecanej
Ukecanej
sidius


Poeet p?íspivku : 215
Age : 29
Registration date : 27. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:28 am

ja si myslim že budeš v poho typek takže pro
Návrat nahoru Goto down
Dexter




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 01. 09

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: k   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 4:11 pm

Takže lidičky se vám omlouvám ale jsem zase Gm guildy kterou jsem zakládal, tudíž tuto přihlášku lockněte.
Jinak jsem vám jako prist a mág plně k službám kdyby jste chtěli pomoci icq na mě tu máte.

Jinak jak vítě nabízíme vám alianci.Tak bych byl rád kdyby nám to společně vyšlo a kdyby jste měli zájem.

Hodně zdaru .
Návrat nahoru Goto down
LudekT
Admin
Admin
LudekT


Poeet p?íspivku : 835
Age : 46
Registration date : 27. 08. 08

Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 4:38 pm

OK lockuju na dexterovu žádost... hodně štěstí s guildou Wink
Návrat nahoru Goto down
https://gofe.forumczech.com
Sponsored content





Dexter - Tynian 28lvl priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dexter - Tynian 28lvl priest   Dexter - Tynian 28lvl priest I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dexter - Tynian 28lvl priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gangsters of Endor :: Forum :: Veřejná část :: Přihlášky :: Nepřijati-
Přejdi na: